Roma Pikulska

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Roma Pikulska

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik
 • Urodziny 01.01.1988

Uncategorized

 • Miejscowość
  Poznań
 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Koziorożec
 1. The Journey - w Polsce dotychczas znamy książkę Brandon Bays o tym tytule, wydaną kilka lat temu przed wydawnictwo Wena. Teraz zaś NOWOŚĆ, na którą czekaliśmy. Spotkanie z Bettiną Hallifax - licencjonowaną trenerką The Journey. 28-29 lipca 2012 Trening Podstawowy oraz 30 lipca 2012 Techniki Zaawansowane (w Warszawie). The Journey Intensive to warsztat, który przez wielu uczestników określany jest jako najbardziej przemieniające doświadczenie w ich życiu. Zanurzysz się w prawdziwie empirycznym warsztacie pełnym pouczających historii, medytacji, praktycznych ćwiczeń grupowych oraz pracy w parach. To wyjątkowe seminarium pozwoli Ci zgłębić nieskończoną mądrość Twojego ciała oraz umożliwi Ci głęboką transformację Twojej osoby – natychmiastowo i bez trudu– w niesamowity sposób. Podczas tego potężnego treningu doświadczysz wszystkich korzyści płynących z oczyszczenia się z nagromadzonych problemów. Pozbędziesz się również bagażu emocjonalnego i ciężaru wydarzeń z przeszłości. Przeżyjesz osobistą pracę z partnerem, którego sam wybrałeś. The Journey to podróż po zdrowie. Podróż w głąb siebie... Uczestnicy warsztatu w innych krajach mówią, że Prawdziwa Wolność Zaczyna się z The Journey - co myślicie? Czy taka podróż budzi Wasze zaufanie? Jakie są Wasze osobiste podróże po zdrowie?
 2. Warsztaty RECALL HEALING (TOTALNA BIOLOGIA) z Gilbertem Renaud. To wspaniałe warsztaty dla każdego! Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, który ma za cel pomagać ludziom. Jeżeli nosisz w sobie chorobę, dolegliwość czy ból albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te warsztaty mogą dać Ci nowe zrozumienie zasad życia. Przyjdź – pomóż sobie i naucz się pomagać innym! poziom I (18-20 maja 2012) & poziom II (22-24 maja 2012) & NOWOŚĆ: Warsztaty Praktyczne Uzdrawiania Kwantowego (26-28 maja 2012) w Bibliotece Narodowa w Warszawie; DODATKOWO sesje indywidualne Macie jakieś doświadczenia z Recall Healing? Na całym świecie ta metoda zyskuje sobie coraz większe uznanie w środowiskach medycznych i terapeutycznych. Warto ją poznać.
 3. Zapraszamy na wspólny pobyt Wielkanocny: cisza, harmonia, nauka, ognisko, pieczenie chleba, relaks, eko-jedzenie. Kurs Analitycznej Astrologii Księżyca – Lunaris 7 – 9 kwietnia 2012 rozpoczęcie: sobota godz. 19:00 zakończenie: poniedziałek godz. 14:00 Dom pod Lipą, Silna Nowa 4, Miedzichowo prowadzenie: Michaił Kinasz Jeśli brakuje Ci wewnętrznej harmonii... Jeśli chcesz żyć w zgodzie z cyklami księżyca... Jeśli chcesz działać skuteczniej... Jeśli potrzebujesz wytchnienia i powrotu do natury... TO SEMINARIUM JEST DLA CIEBIE! O Kinaszu Michaił – terapeuta zarówno duszy, umysłu jak i ciała. Przewodnik i uzdrowiciel duchowy. Potomek Czyngis-chana Psychoterapeuta, psychoanalityk jungowski, Specjalista w dziedzinie psychosomatyki, jogoterapii, chi-gung terapii, astrologii awestyjskiej i medycyny tybetańskiej. Na czym polega kurs? Trzydniowy kurs ze szkoły Analitycznej Astrologii Księżyca – Lunaris stworzony został przez Michała Kinasza w oparciu o psychoanalizę Carla Junga i Awestyjską Astrologię Księżyca – starą i bardzo głęboką wiedzę o astrologii Parsów. Pracuje ona z symbolami Księżyca, z jego mentalnymi formami i z medytacyjnymi obrazami Lunarisów. Lunaris to dwudziestopięciogodzinna doba Księżyca, których jest w ciągu miesiąca trzydzieści. Praca z mentalnymi symbolami każdego z trzydziestu Lunarisów jest pracą z emocjami. Księżyc jest transformatorem energii serca i umysłu. Co da mi wzięcie udziału? wykorzystasz swój potencjał! osiągniesz wewnętrzną harmonię! (również w związku)! poprzez obserwację cyklicznych procesów następujących po sobie Lunarisów nauczysz się, kiedy najlepiej podejmować nowe wyzwania, podpisywać umowy, leczyć się, regenerować siły! uzyskasz lepsze efekty, wkładając w pracę mniej wysiłku i czasu! Dodatkowym atutem jest miejsce, w którym odbywa się seminarium. Dom pod Lipą to gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej polskiej wsi. Poza tym kurs odbywa się w okresie Wielkanocy, w związku z tym goście zostaną zaproszeni na wyjątkowe Śniadanie Wielkanocne. Podczas całego pobytu podamy jedzenie organiczne, będziemy piec chleb. W programie ognisko. Uwaga! Sesje indywidualne w cenie. Wykładowca przygotował także interesujące prezenty księżycowe, które będzie rozdawał podczas kursu. Nie zdradził, jakie – będą one niespodzianką dla nas wszystkich! Liczba miejsc jest ograniczona – zdecyduj się już dziś! Kontakt & zapisy: 669 942 000 Na wszelkie pytania odpowiem - ja!
 4. Witajcie! Dla fascynatów, fanów i sympatyków Autoriego szykuje się w Poznaniu nie lada wydarzenie. Właściwie – cykl wydarzeń. Autori w Polsce cieszy się olbrzymią sławą. Jako nauczyciel duchowy i mistyk przybywa do nas regularnie z Nowej Zelandii. Wydał w Polsce swoje książki („Diamentowy lud”, „Sekret Jezusa”) oraz płyty (cykl „Achemii DNA”, „Bliźniacze Dusze. Święte Zaślubiny”). Teraz przyjeżdża. Mieszkasz w Warszawie, w Poznaniu lub w Krakowie? Może w pobliżu? Przyjedź – są jeszcze wolne miejsca. Przygoda wewnątrz Twojego Światła – odkrywanie Boskiego Celu Warszawa, 3-4 marca 2012 Katowice, 21-22 kwietnia 2012 oraz Nowe Objawienie Prawdy Światła Kraków, 17-18 marca 2012 Zawsze się boję, że mnie z forum wyrzucicie za reklamę, ale to jedna z nielicznych szans, by znaleźć się w jednym miejscu z Wami – ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania i pasje, co my – Instytut Wiedzy Waleologicznej. Znaleźć się tu po to, by poczytać, czy zetknęliście się z naszymi wykładowcami, czym Was zaskoczyli, w czym zawiedli. Znacie już Autoriego, tak z ciekawości? Podzielcie się wrażeniami!
 5. Witajcie! Widzę, że popełniłam małe faux pas i zamiast się grzecznie z Wami przywitać, od razu zaczęłam pisać w innym wątku. Wolę od początku, jawnie zdradzić, że moja obecność tutaj nie jest przypadkowa. Poza zamiłowaniem do ezoteryki, pracuję obecnie w poznańskim Instytucie Wiedzy Waleologicznej. Raz na jakiś czas o czymś ciekawym Was poinformuje. Sama jestem forumowiczką innych tematów, więc wiem, że możecie zareagować na obecność kogoś związanego z jakąś firmą alergicznie, dlatego zapewniam, że przede wszystkim będę informować i dzielić się wiedzą. Pozdrawiam Was serdecznie!