kresowianka

Użytkownicy
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O kresowianka

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Miejscowość
  Oklahoma City
 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Wodnik
 1. Ciemnosci nie ma,to poprostu - nieobecnosc Swiatla.
 2. tak kolory maja rozne odcienie,jak i rozne wibracje w spektrum,gdy sie lacza z innymi kolorami. Tu wiecej chodzi o roli materii,wibracjach Muladchary i tych zmianach ,ktore zachodza na Ziemi w 2012 r.Przechodzimy z Trzechwymiarowosci(ze Swiata materialnego) do Duzowymiarowosci. A to przyklad na ten temat wlasnie z numerologii.
 3. Czesciowo rozumiem reakcje,ze wyraz niebieski w j. polskim numerologicznie moze odpowiadac innej liczbie, a to jest tlumaczenie z innego jezyka. Druga rzecz ze w j. angielskim i rosyjskim istnieje program na podstawie Slownika Krayona z dodatkami pojec ezoterycznych. Niestety w j. polskim nie znalazlam w internecie tego slownika. Ta numerolozka Helena posluguje sie tym Slownikiem Krayona,dodatkowo systemem Pitagoresa,systemem Aleksandrowa (dopracowany na podstawie Pitagoresa system),Numerologiczna Mandala i Numerologiczna Matryca .Owszem w j. rosyjskim.
 4. Numerologia O Czerwonej Energii(Kolorze). Jesteśmy skazani na Złoty Wiek,epokę.Mamy już sporo wskazuwek na temat : Parady Planet 2012 r,źródła Biblijne,ezoteryczne,z Jogi Swiatła od Surji z Rosji(m.Tambow). A teraz ciekawostki z Numerologii Nowego Wieku,New Age. Tu chodzi o czerwonej energii,kolorze,muładhara czakramie,materii. Numerologia Nowej Epoki,Numerologia NEW AGE. "Czerwony odchodzi!" Helena Łukjańczuk "Czerwony = 105 = czarny Dualność = 105 = Dobro i zło jescze dodatkowo 105 = Złość=Zamkniętość = znak na czole = CE = niższa jaźń = Śmierć Sto pięć = 153 = wyjście z gry = Głębokość upadku = Próg lęku = Siedem pieczęci = punkt zerwania= ciemność umiera Rozpatrujesz siedem podstawowych kolorów, otrzymujesz: Fioletowy = 146 = 1 +4 +6 = 11 Niebieski = 65 = 6 +5 = 11 Błękitny= 83 = 8 +3 = 11 Zielony = 90 = 9 Żółty = 88 = 8 +8 = 16 = 7 Pomarańczowy = 107 = 1 +7 = 8 Czerwony = 105 = 1 +5 = 6 Jak można zauważyć, jest to, że najmnieszej liczbie odpowiada czerwony. Więc on i odejdzie ..." Tłumaczenie z j. rosyjskiego na j.polski:Ivona Krupa kresowianka Numerologia/Joga Swiatla
 5. wideo plik na ten temat : http://ludzie.onet.pl/wideo/urm35,u.html?edit=1
 6. Jestem z Joga Swiatla prawie polroku,biore aktywny udzial w medytacjach i tlumacze artykuly i dzienniki,blogi Nauczyciela Duchowego od Jogi Swiatla - Surji / Olgi Jerszowej. "O swych wcieleniach, dowiedziałam się dawno, wszystkie one otwierają się stopniowo w procesie połączenia z Duchem (w jodze jest nawet specjalny termin - zbieranie)."- Surja. "Surja córka Surji. W tłumaczeniu z sanskrytu to jest Słońce zrodzone ze Słońca. "- Surja. To sa cytaty z Zyciorysu Surji,w calosci cz 2. zyciorysu mozecie przeczytac na mym blogu,zapraszam: Joga Swiatla-Zyciorys
 7. Zeby wiecej zrozumiec cos na temat Joga Swiatla i medytacja ,zapraszam do przeczytania moich blogow: jak leczy swiatlo joga swiatla-rozwoj
 8. Kolejna medytacja 21 kwietnia. Kolejna ,teraz juz tradycyjna medytacja z Surja odbedzie sie 21 kwietnia o 11-30,zapraszamy .Dolaczam nowy artykul Surji z tego powodu: "Sobotnia medytacja 21 kwietnia 2012 roku by Olga Ershova on Friday, April 20, 2012 at 5 : 38pm · Ten tydzień przeszedł pod sztandarem nabycia domowych zwierząt. W zasadzie wszyscy kupują kotek. Do naszego domu weszła śliczna kotka delikatnego brzoskwiniowego koloru z pędzelkami na uszach. Figlarna i czuła, bardzo muzyczna. A jeszcze do jej pojawienia, nasza kotka narodziła dwóch dziwnych kociąt. Czarno-czarna dziewczynka Pers i biały-biały chłopaczek, który musi stanąć Niewskim maskowym. No a następnego tygodnia przyjedzie jeszcze jedna ruda i prążkowana dziewczynka z przyciśniętymi uszkami, okrągłymi oczami i takim samym buziakiem. Cała sprawa w tym, że musimy pomóc przejść i zwierzętom. Właśnie dlatego cały ten ażiotaż. Lecz mogę powiedzieć, że to można oceniać i jak już dosyć dużą miarę oczyszczonych ludzi. Nowy, całkiem nowy etap! Tydzień był dosyć skomplikowany za fizycznymi odczuciami ludzi. Światło przedłuża narastać i niektórym kategoriom ludzi staje coraz ciężej. Lecz dla Światłych ten tydzień jednak o wiele lżej, nie zważając na fizyczne trudności, bóle głowy... U wielu czyści się endokrynny i nerwowy systemy. Ludzie dużo płaczą, czasami nie rozumiejąc dlaczego.Wyłażą lęki, żeby pójść na zawsze. I jednak wiele osób rozluźniają się, sypiać chce się nie tylko w nocy, ale i we dniu. Czasami tak, że stawiać opór nie jest realnie. Cieszcie się, to narasta Światło i należycie do tych, kto odczuwa to. Dziś stało się jeszcze jedno wydarzenie. W przybliżeniu w 20.30 po Moskwie odbyło się pierwsze zwrócenie Mesjasza do narodu. Zwrócenie było krótkie i nie zaplanowane. Chodziło o cerkwi i więzieniu. O dewocji i kłamstwie. Zwrócenie było przyjęte ludźmi i myślę dosłownie jutro dowiemy się o przedłużenie tej historii. Nu a u nas jutro, w 13.30 po Moskwie już tradycyjna ogólna medytacja. Dziękuję wszystkim, kto przyjdzie na nią ." Tlumaczenie : Ivona Krupa. kresowianka
 9. "Cała Planeta przetwarza się i przygotowuje się do radykalnych przemian. Przygotowuje się i ludzkość. Chcę zaproponować Wszystkim, kto chce jak najwięcej Światła dla siębie, dla Planety i ludzkości. Kto chce żyć i tworzyć nie tylko do końca tego świata, ale i w całkiem niedalekiej przyszłości. Swiatla na Ziemi dodało się na tyle, że stało się możliwym to, co przedtem kategorycznie zabraniałam. W każdą sobotę W 13.30 Po Moskwie-11:30 czasu warszawskiego - Wspólna Medytacja, dla wszystkich, kto życzy, dołączajcie się! Możecie zawiadomić o tym, czy przyjść milcząco, nie zawiadamiając zawczasu. !Kazdy z was jest mile widziany."- Surja. P.S. medytacje beda regularne w kazda sobote o godzinie 11:30 czasu warszawskiego/13:30 -moskiewskigo/12:30 -bialoruskiego(to czas na okres letni). Rowniez pomocne beda w tej sprawie odswiezanie w pamieci artykulu : Jak swiecic? Jak swiecic. Dodaje niektore szcegoly do tego: 1. Nalezy medytowac na tle muzyki relaksacyjnej. 2..Zeby sie rozjasnic sie,mozno wyobrazic,ze wchodzisz przez Manipure stylu ciala na poziomie Manipury/Sloneczny Splot do swego ciala ,do komorki swojej ,jak by wlaczasz w niej swiatlo.,,swiatlo wysylac naprzod przez cialo na zewnatrz,mozna wyobrazac latarke,ktora swieci z ciebie,mozna wizualizowac jakby wyciagasz sloneczny swiecocy szal,kokarde,serpantyne,wyciagasz i wyciagasz i wysylasz go do przodu.To sie nigdy nie konczy,poniewaz Swiatlo, w porownaniu do materii nie ma konca. Powodzenia! Sobotnia medytacja. Tłumaczenie z j. rosyjskiego na j. polski : Ivona Krupa. kresowianka Postskriptum : Ivona Krupa.
 10. Dualnosc jest tylko w Trzechwymiarowosci,dopuki przebywamy w bioskafandrze,ciele fizycznym.
 11. tak Swiatlo to jest tez energia. A dualnosc,polaryzacja jest tylko w Trzechwymiarowosci,w Duzowymiarowosci dualnosci juz nie ma.To Swiatlo jest realne,zawsze jest mocniejsze od Ciemnosci.Owszem,sa tacy,co nie czytali artukulow z Jogi Swiatla, a jednak maja do czynienia ze Swiatlem w medytacjach czy oczyszczaniu i leczeniu,robia to samo. Kto lubi Swiatlo,ten ma szanse przetrawac przejsciowy okres w 2012 r i przejsc do Nowej Cywilizacji,Zlotego Wieku.
 12. " A co z cała resztą uzdrowicieli, krórzy maja dar widzenia energetyki i są w stanie wiele powiedzieć o stanie zdrowia danej osoby? Co z Szeptuchami, Szamanami, Reikowcami, Energoterapeutami i innymi, którzy uzdrawiaja w inny niż bioenergoterapeuta sposób? Czy każdy z nich to okultysta? I ile wiesz o metodach jakie są stosowane by wrzucać wszystko do wora z napisem okultyzm? " Okultyzm,to jest pojecie ogolne,a okultysci to sa tez ludzie,ludzie sa istotami przejsciowymi,dualne.Pomimo to ,gdy przychodzimy z okreslonym Kodem Genetycznym i okreslonym zapasem Swiatla,energii dla realizacji siebie w tym zyciu. Wazne jest to,jezeli ktos z tych Szeptunow, Szamanow,Rejkowcow i innych ,z tych co uzdrawiaja jest w stanie przeczytac artukuly ,lekcje i wyklady z Jogi Swiatla,maja na tyle swiatla w sobie i pozytywu. Moje gratulacje.
 13. Jest tu bardzo wazne : poziom otwartosci swiadomosci,kto ma bardziej otworzona swiadomosc drugiemu szkody nie zrobi, a nazwy i klassyfikacje ,to jasne , ustalili sobie ludzie.
 14. Z niektorymi twoimi wypowiedziami sie zgadzam,dziekuje. Watomiast w artukule tu chodzi o Tota Hermesa Trismegistusa,owszem ,on nie mogl byc Apostolem Chrystusa,a byl zalozycielem Medycyny Hermetycznej znacznie wczesniej. Posiadasz te czy inne zdolnosci,tzn masz otworzone okreslone sidhi ,masz w sobie sporo Swiatla ,co pozwala tym sidhom sie rozwijac dalej.Wyglada ,ze nie spoczywasz na laurach,a regularnie sie oczyszczasz,cwiczysz, poprostu sie rozwijasz.Pod tym wzgledem mamy duzo wspolnego.