WrozbydlaCiebie_pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O WrozbydlaCiebie_pl

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Ryby
 1. Zbyt dużo informacji a za mało szczegółów,wiec chyba nikt na forum nie bedzie w stanie stwierdzić czy na pewno tak sie stanie:)Wiem jedno: jeżeli mocno w coś wierzysz,to na pewno się sprawdzi.
 2. Ten post również bardzo mnie zaciekawił,ciekawe jak taka poduszka senna sprawdza się w praktyce,trzeba koniecznie wypróbować Ja także jestem spod znaku Ryb:)
 3. Sam motyw spadania często przewija się w moich snach,natomiast bólu nigdy. Nawet jeżeli zetknę się z ziemią,to nie czuje nic,albo inaczej: jest to raczej przyjemne i przejmujące,takie uczucie nie do opisania.
 4. No może i faktycznie to byłoby zbyt ogólne,jeśli miałby być on zarazem uniwersalny:) Tak czy inaczej ja zawsze staram się przekładać sny oraz ich znaczenie na codzienne wydarzenia,dzięki temu poniekąd znajduje ich logiczne uzasadnienie.
 5. Mimo wszystko ciągle mamy motyw związany ze zwierzętami i to jest bardzo zastanawiające,ciekawe co może oznaczać Zawsze jest to jakiś symbol.
 6. Chodziło mi bardziej o same symbole oraz ich interpretację,z reguły pokrywaja się i symbolizują jedno,więc dlatego warto z nich korzystać
 7. Czy w Twoim życiu pojawił się ostatnio jakiś chłopak,lub podkochujesz się w nim? jeżeli tak,to bardzo wiele wyjaśnia. Druga sprawa to tęsknota za bliskością fizyczną,dotykiem,pocałunkiem.
 8. Teoretycznie można było pominąć,w sensie zapomnieć o szczegółach ale z tego co piszesz wszystko układa się w całość i zgadzam się z powyższą interpretacją -uporządkowane życie,ale ewidentnie brakuje tutaj kogoś,jakiejś osoby która wszystko mogłaby ze soba powiązać. To jak brakujący element układanki.
 9. To bardzo ważne informacje,mi osobiście nie przytrafiło się nic takiego,nie miałem z tym styczności ale w przyszłości kto wie.. Tylko jak odróżnić czy jest to koszmar nocny czy też Nachtschreck,tutaj jest najgorsza sprawa.
 10. Można wyskoczyć na kilka dni na wakacje i zbadać wtedy całą sprawę,a może przypadkiem natrafisz na ślad:) Jak dla mnie szkoda czasu,no ale kto szuka ten podobno znajduje:)
 11. No mniej więcej,faktycznie nie przeszukałem internetu,właśnie o to mi chodziło,a przynajmniej tak sobie to wyobrażam. rysunki są naprawdę świetne:)
 12. Zgadza się,szczególnie kiedy krytyka jest taka ostra,więc wersja papierowa odpada. Chętnie posłuchałbym tego ebook-a:)
 13. Jeżeli chodzi ogólnie o wigilię,to u nas nie ma specjalnych tradycji oraz zwyczajów- są takie jak wszędzie,respektujemy je. Najbardziej lubię jednak puste miejsce dla niespodziewanego gościa:)
 14. Masz rację,święto staje się coraz bardziej komercyjne i chyba już osiągnęło swój punkt kulminacyjny,ale tak czy inaczej kojarzy mi się bardzo dobrze,ta cała otoczka duchów,przebierania. To naprawdę świetna sprawa wywodząca się z tradycji. Nawet jeżeli jest zbieżna z czasem samego święta.
 15. To bardzo ciekawa teoria,ale nieco naciągana,poniewaz mowa tutaj o istotach przemierzającej kosmom metodą OOBE,która wykracza poza prędkość światła. Logicznie- nie jest to miożliwe,ale skoro istoty te są bardziej rozwinięte od nas,to czemu nie? Wszystko zalezy od naszej koncepcji oraz wyobraźni.