selfishgirl

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez selfishgirl


 1. 30 = 3

  30-Jest wibracja artystycznej twórczości .komunikacji słownej , wymaga konsekwencji działań, a w zamian zapewnia sukces i uznanie.Może przynieść dar losu ,uaktywnia talenty sceniczne,muzyczne i literackie.Zwiastuje radość życia codziennego, rodzinnego i zawodowego,Jest to wibracja posłańca komunikacji i radości, w każdej sytuacji znajduje coś dobrego,Daje siłę kreacji i komfortu materialnego.

  Przez pragnienie tego co minęło i przez egoizm przyciągamy zdradę i nieżyczliwe nam osoby

  DROGA ŻYCIA – 3

  Przede wszystkim - pokazujesz wszystkim wkoło, że kroczysz tą drogą i to w sposób bardzo twórczy. Praktycznie każdemu Twojemu działaniu towarzyszy radość i pogoda ducha. Jesteś urodzonym artystą – całym swoim życiem wyrażasz potrzebę komunikowania emocji, poprzez Twój wszechstronny talent artystyczny. Kochasz piękne rzeczy, a tańcząc – muzyka przenika całą Twoją istotę. Cały czas starasz się zwracać na siebie uwagę – niesamowitą przyjemność sprawia Ci bycie w centrum zainteresowania. Ty po prostu musisz kochać i czuć się osobą kochaną, inaczej 'umierasz' – więdniesz jak kwiat bez wody. Twoje umiłowanie lekkiego, łatwego i beztroskiego życia może pociągać za sobą zbytnią rozrzutność – tym samym nieumiejętność radzenia sobie z własnymi finansami. Zwracaj uwagę na to, aby 'nie ciągnąć kilku srok za ogon', unikając rozpraszania własnej energii. Otoczenie kocha Twój optymizm i docenia błyskotliwą inteligencję. Nie znosisz wszelkich nieprzyjemności, których za wszelką cenę starasz się unikać. Łatwość w osiąganiu zaplanowanych przez Ciebie spraw, może skłaniać Cię do lenistwa.

  Twój rok osobisty to: 3

  3 – Pojawia się silna potrzeba pielęgnowania towarzystwa, odnawiania przyjaźni i tworzenia nowych. Zaplanuj sobie uczestniczenie w różnego rodzaju rozrywkach i przyjmuj na takie zaproszenia. Pojawiają się wydarzenia wzbudzające w Tobie radość. Nie obciążaj się zbytnio odpowiedzialnością i znajdź czas na doświadczanie – sprawianie sobie przyjemności. Unikaj jednak rozpraszania Twojej własnej energii i staraj się kończyć podejmowane przez Ciebie zadania, zanim przyjmiesz kolejne.

  KLUCZ WCIELENIA – 7 – WIEDZA – DOSKONALENIE SIĘ

  To nie łatwy okres dzieciństwa ze względu na trudność odnajdywania się w grupie – Jako dziecko zawsze mogłeś/aś czuć się jakby „na uboczu. Ten czas, nierzadko spędzany samotnie, konieczny jest do zgłębiania wiedzy (tej o życiu zwłaszcza), poszukiwań i zdobywania specjalizacji w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Następuje w tym czasie głębokie zrozumienie życia i drugiego człowieka. Ten czas nie sprzyja byciu w związkach (co nie znaczy, że nie możesz w nie wchodzić – ale Twoja samotność, przenika głęboko do wnętrza – wewnątrz czujesz się samotnie, stąd iluzja „braku miłości w otaczającym Cię świecie).

  DOSKONALENIE SIĘ – NIEOCZEKIWANY SUKSES

  To nauka refleksji, wyciągania wniosków, analizy i mądrości. Ważne, aby życie nie musiało Cię zmuszać do czasu spędzanego – samemu z sobą i głębszego zastanawiania się nad sensem istnienia, unikniesz wówczas samotności w życiu, której jedynym celem jest zatrzymanie Cię na chwile w miejscu. To bardzo ważne.

  Rodzice! Wasze dziecko jest nad wyraz dojrzałym dzieckiem, znacznie odstępującym swą mądrością od rówieśników – stąd możliwość wystąpienia trudności zrozumienia Go przez grupę. Ważne, aby posiadało „coś – umiejętność, bądź hobby, coś wyjątkowego, dzięki czemu rówieśnicy łatwiej Go zaakceptują nijako podziwiając to, co potrafi, czy to, czym się zajmuje. Gotowe jest do poruszania ważnych, „dorosłych tematów z Wami, więc i Wy bądźcie do tego gotowi. Szanujcie i akceptujcie Jego własny świat - z tą akceptacją będzie Mu o wiele łatwiej.

  Dziękuję za odpowiedź :-)

  0

 2. W najbliższej przyszłści będziesz skupiona na czymś innym, niż związek. Twojej pomocy będzie wymagała mama, lub jakaś kobieta z najbliższego otoczenia.

  Od partnera otrzymasz bardzo dobrą dla siebie/Was wiadomośc, On zrzuci jakiś ciężar, powiedziałabym uwolni się. Wg mnie chodzi o jakieś sprawy urzędowe lub zawodowe, z naciskiem na zawodowe. Czy ma on coś wspólnego z medycyną lub mundurowymi?

  Mogę dodać, że zbliża się ku Wam istotna zmiana w życiu.

  Dziękuję za odpowiedź :-) Jeśli chodzi o pracę to zgadza się bo jest lekarzem. A możesz przybliżyć bardziej co oznacza pomoc z mojej strony dla mamy badż innej kobiety? to będzie pomoc finansowa, zdrowotna, czy może jeszcze o coś innego chodzi? Jestem ciekawa co to za istotna zmiana w życiu mam nadzięję , że to coś dobrego.

  0

 3. Witam :) Chodzi mi o moje relacje z partnerem , co przyniesie nam przyszłość czy nasze relacje będę lepsze , czy może gorsze? Czy jest to dobry zwiążek na budowanie poważnej przyszłości? Z góry dziękuje za odpowiedz podam dane może będą potrzebne Marta 21.04.1985 Kamil 14.04.1980 Pozdrawiam.

  0

 4. Witam a ja mam konkretne pytanie :) Chodzi mi o moje relacje z partnerem , co przyniesie nam przyszłość czy nasze relacje będę lepsze , czy może gorsze? Czy jest to dobry zwiążek na budowanie poważnej przyszłości? Z góry dziękuje za odpowiedz podam dane może będą potrzebne Marta 21.04.1985 Kamil 14.04.1980 Pozdrawiam :sorcerer:

  0