Magii4

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Magii4

 • Tytuł
  Ezo nowy

Uncategorized

 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
 • gg
  4502163
 1. Widzę że mój problem został potraktowany żartobliwie. ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Sosnowiczanin - "jeśli mnie ktoś pyta jak wygląda jedna ze sztuczek by sobie nie pomóc, to powiem że prośba o pomoc na forum jest bardzo sprytna niby się o wsparcie prosi, niby się rady dostaje, a jak to wychodzi he he " To nie jest żadna sztuczka, tylko normalne pytanie.
 2. A co to jest ZPS ??????
 3. A co to jest ZPS?????? Nie wiem czy taki stan jest normalny, takie naprężenie jest bardzo uciążliwe a przez brak emocji to tak jak brak wewnętrznych przeżyć.
 4. Witam wszystkich. Dwa miesiące temu poddałam się czemuś takiemu jak uzdrawianie praniczne. osoba która mi to zrobiła, powiedziała tylko ze moja czakra splotu słonecznego była bardzo zanieczyszczona. Zawsze wszystkim silnie się stresowałam i denerwowałam. Teraz po tym wszystkim czuje się jednak znacznie gorzej. Przede wszystkim odczuwam bardzo mało emocji, wcześniej byłam naładowana emocjami, miłością. Teraz nie czuje tego w ogóle. Cały czas odczuwam jakby chęć śmiania się ze wszystkiego to jest strasznie dziwne ( nigdy w życiu taka nie byłam i takiego czegoś nie czułam). Czuję straszne naprężenie ciała, szczególnie z tyłu w plecach, łopatki, ramiona są strasznie naprężone, odczuwam tez silny ucisk karku który dochodzi aż do tyłu głowy, mam zimne ręce i nogi. Poza tym wcześniej odczuwałam silną miłość (zakochanie), mocne uczucia, współczucie. Teraz nie odczuwam tego, stałam się jakby obojętna, dużo mniej impulsywna i ciężko mnie zdenerwować. Tzn denerwuje mnie to co zawsze ale nie czuje złości, stresu. Bardzo źle mi z tym. Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna? I jak można to naprawić???