Natalia16

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Natalia16

 • Tytuł
  Ezo nowy

Uncategorized

 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Byk
 • gg
  5068564
 1. Ja prosiłaby o metodę drugą, jako że mam kilka konkretnych pytań i nie potrafiłabym się zdecydować jakie wybrać.
 2. Właśnie na tym polega problem, że z nim nie da się tak pogadać. Gdybym zapytała skończyło by się tym, że bym oberwała, miała karę itd. Standard taki. Więc wolę nie zadzierać. A chciałabym znać odpowiedź, tak na przyszłość, bo może kiedyś będzie mi to potrzebne do czegoś. Nie wiem, nie potrafię przewidzieć, czy informacja ta przyda mi się kiedyś. Oczywiście rozumiem, rozmowa byłaby najlepszym wyjściem. Ale wiem jak z nim jest..
 3. Witajcie! Właśnie czytałam regulamin i wyszło, że wróży się tu tylko osobom pełnoletnim. W sumie nie jest to dziwne, bo gdziekolwiek nie szukałam, gdzie wróżyli za darmo) tak jest. Dlatego od razu piszę, że mam 16 lat. Może jednak znajdzie się ktoś kto zrobi wyjątek. Interesuję się trochę ezoteryką. Od jakiegoś czasu wróżę sobie z wahadełka. I jakoś tak mnie natchnęło, żeby zapytać się o to, ile mam rodzeństwa? Wyszło mi, że 3. W sumie nawet się nie zdziwiłam (ogólnie to mam 2 rodzeństwa, przynajmniej o tej 2 wiem i mieszkam z nimi i rodzicami). Gdy zapytałam się o wiek najmłodszego z mojego rodzeństwa dostałam odpowiedź: 5. Moja przyjaciółka również wróży z wahadełka i poprosiłam ją, żeby zapytała się w mojej intencji o te 2 rzeczy. (nie mówiłam jej, że sama wcześniej to sprawdziłam). Wyszło jej to samo. Mam starszą siostrę i młodszego brata. I jak się okazuje, prawdopodobnie jeszcze jednego młodszego brata. Chciałabym, żeby ktoś mi pomógł i odpowiedział na to pytanie. Ile mam rodzeństwa? W jakim wieku? Czy dowiem się kiedyś o "tym ostatnim dziecku" i kiedy to będzie? I jeżeli dowiedzielibyście się czegoś jeszcze co do tej sprawy i nawet innych, dotyczących tylko mnie, proszę o poinformowanie mnie o tym. Wiem, że łatwo mi tak o tym pisać, ale bardzo mi zależy na tym wszystkim. (Co do tego 5 letniego dziecka- Może być to prawda, ponieważ prawdopodobnie mój ojciec zdradził moją mamę i było to mniej więcej 5 lat temu). Oczywiście, zrozumiem jeśli nikt mi nie odpowie ze względu na mój wiek. Jednakże, nie ukrywam, że trochę bym się rozczarowała. Myślę, że tą wiadomość zachowałabym dla siebie. Co najwyżej powiedziałabym o tym przyjaciółce i można powiedzieć przyjacielowi. Na pewno nie powiedziałabym o tym mamie i rodzeństwu. Chyba, że taki byłby warunek. Myślę, że po jakimś czasie zdobyłabym się na taką odwagę, jeśli byłoby to konieczne. Proszę o odpowiedź, czekam z niecierpliwością!
 4. Cześć Wam wszystkim. Jak się zapewne domyślacie, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu szukam mniej więcej takiego forum/takiej stronki, no i znalazłam. Mam na imię Natalia i mam 16 lat. Mam sporo zainteresowań. Jednym z nich jest właśnie ezoteryka. ;) Pozdrawiam!