merrill

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O merrill

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik
 • Urodziny 06.08.1981

Uncategorized

 • Miejscowość
  Kraków
 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Lew
 1. Czy jest szansa aby podobny horoskop pojawił się na 2014 rok. Co prawda w sieci znalazłam już kilka, ale żaden nie jest tak dokładny jak ten na tym forum. Będę wdzięczna za pomoc.
 2. Rzeczywiście, sen dośc niepokojący. Problem jednak w tym, że żaden sennik z pewnością nie wziął pod uwage takiej interpretacji. Niemniej jednak wydaje mi się, że powinnaś poszukac intrepretacji poszczególnych elementów tego snu i zastanaowić się jak można to połączyć w spójną całość. Wydaje mi się, że dla zrozumienia przesłania kluczowe będą również Twoje wcześniejsze przeżycia i emocje.
 3. Uwielbiam czytać takie historie. Zawsze można dowiedzieć się z nich czegoś interesującego, o czym zazwyczaj w ogóle nie miało się pojecia. Z chimerami ostatni raz miała doczynienia na jęzku polskim i to w czasach, gdy omawialiśmy starożytną literaturę. Doprawdy nie sądziłam, ze to kiedykolwiek zdoła mnie to jeszcze zaciekawić.
 4. Koniecznie musze wybrac się w to miejsce. Opis jest bardzo ciekawy.
 5. wydaje mi się, że każdy z nas powinien się nad tymi kwestiami zastanowic indywidualnie i sam ustalić co podpowiada mu sumienie
 6. Na pierwszy rzut oka przpomina słońce, ale obawiam się, że nie o to musiało chodzić autorowi. Wydaje mi się, że na kamieniach najczęsciej pojawiały się runy. Może to bedzie stanowiło dla Ciebie jakąś podpowiedź.
 7. Bardzo przdatny post. Wydaje mi się, że część z nas - często o tym zapomina. Dlatego bardzo cieszę się, że ktoś zdecydował się podjąć tem temat.
 8. W takim razie musze wypróbować. Mam nadzieję, ze dzięki temu zdołam odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię. Ostatnio tak duzo się dzieje, że powoli wydaje mi się, że tracę nad wszystkim kontrolę.
 9. Nie słuszalam wcześniej o czymś podobnym, ale brzmi interesująco i co najwazniejsze chyba oznacza, że podążasz w dobrym kierunku.
 10. Wydaje mi się, że na podobny gadżet po prostu szkoda pieniędzy.