Cirqa

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

O Cirqa

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. Dziękuję Trafne ukazanie sytuacji:)
 2. Dziękuję za uznanie Kuanan:)
 3. Witam, Chciałabym dowiedzieć się jak mi bedą przebiegały wakacyjne miesiące,jaka będzie towarzyszyć im atmosfera. Kasia 06.12.1990
 4. Do wszystkich ,którzy zechcieliby mi pomóc, jutro mam ważny egzamin,niestety jestem bardzo poddenerwowana i roztrzęsiona ostatnimi wydarzeniami ,proszę gdybyście zechcieli poratować mentalnym wsparciem i spokojem w każdej postaci. Organizm siada z nerwicy,gniewu i żalu. Dziękuję.
 5. A dziękuję :)Hinduska robiona 7h na brystolu ja też jestem samoukiem mozolna praca popłaca:) Z tego co widziałam Twoje rysunki są bardziej,że tak powiem realne jak żywe nie to co u mnie:)
 6. Dziękuję za słowa uznania Szepcie
 7. Witam, cieszę się bardzo z racji powstania tego tematu:) Pozwolę więc umieścić tu także rysunki mojego autorstwa:) Niestety jakość zdjęć beznadziejna :D http://imageshack.us/photo/my-images/69/gdfgb.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/715/gdgf.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/543/tygrysk.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/846/aniolg.jpg/
 8. ok w związku z tym przepraszam i prosze o usuniecie mojego postu
 9. Osobiście będąc mała zawsze bałam się ciemności i boję do teraz,słyszę dziwne nawoływanie mojego imienia kiedy wszyscy śpią,czasem przy otwartych drzwiach przemknie biała postać wchodząca do pokoju rodziców przez korytarz na ,który mam widok z samego łóżka,lub przerzuca garnki w kuchni,nadmienię,że dziadek koniecznie chce znać swoje korzenie przez co pismo automatyczne jest praktycznie co 2 tygodnie, przyciąga różne dziwne byty,aż ciarki przechodzą mnie na samą myśl,w dodatku bywają tygodnie w których budzę się codziennie przed 3 lub o 3 w nocy.Po akcjach z pismem automatycznym jak nie okadzą domu szałwią popadam w histerię! Osobiście znam chłopaka,który mając 3 latka kłócił się z kimś /czymś co zabierało mu zabawki i rozrzucało po pokoju,rodzicom przestawiało rzeczy osobiste,a kiedy wchodzili do pokoju tego dziecka zabawki lewitowały- na ich miejscu wyleciałabym z krzykiem !
 10. Ja natomiast jestem ciekawa jaki jest mój Anioł Stróż i czy człowiek może mieć ich więcej,zadaje takie pytanie bo doświadczam dziwnego zjawiska jakim jest obecność dwóch cieni po moich obu bokach kiedy idę sama,zaręczam,że mój cień to na pewno nie jest!Miał ktoś taki przypadek może?
 11. Dlatego też poważnie analizuje wszystkei za i przeciw i w obecnej chwili wole po prostu nosic na szyi w formie przywieszki zamiast mieć to do końca życia
 12. Odnośnie do prasylaby OM ,zaczęłam ją nosić jakos ponad pół roku temu jako,że mam dziwne okresy zmiany talizmanów,które mają dla mnie duże znaczenie ,nie wiem czemu ale czuję potrzebe ich obecności(dodam,że poprzednio nosiłam oko horusa). Przeglądając znaki i symbole właśnie Om przykuł moją uwagę ,po raz pierwszy styczność z tą prasylabą miałam będąc z babcią u jakiejś kobiety,która zajmowała się reinkarnacją i na chwile obecną znak ten towarzyszy mi do dziś zarówno noszony na sobie jak i osobiście namalowany przeze mnie wisi w pokoju, co więcej poważnie zastanawiam się nad utrwaleniem go na ciele(pierwszych kręgach szyjnych) ,wprawia mnie w spokój i chęc ograniczania słów do minimum,napewno też przyczynił się do zmiany mojego impulsywnego zachowania i jest jedynym symbolem,który mam ciągle przed oczyma.
 13. Witam, chciałabym prosić o trochę reiki dla mnie Katarzyna Cirocka 6.12.1990 Bydgoszcz problemy z kobiecymi sprawami, no i dla przyjaciółki mojej rodziny,która ma bardzo duże problemy ze zdrowiem Sandra Janczarska urodzona 08.04.1992 choruje na białaczkę,reumatyzm,przyjmuje sterydy o dawce wyzszej niz szpitalna ,rozwala jej to caly organizm głownie watrobe i nerki miala ostatnio pogorszone 3krotnie wyniki badan. Bardzo proszę o wsparcie dla tej dziewczyny
 14. Witam, Chciałabym zapytać czy ktokolwiek tu obecny doświadczył pisma automatycznego? moje pytanie kieruje do was z racji waszej wiedzy nabywanej przez lata. Użytkowniczką tego forum jestem od niedawna. Jestem z rodziny,w której prapraprapra babka była czarownicą i tak z pokolenia na pokolenie kobiet przechodzą różnego rodzaju dary,bedąc małą dziewczynką babcia wiele mi opowiadała na temat za światów,wahadeł,aury,pisma automatycznego,wychodzenia z ciała(dodam,że była energoterapeutką)ale byłam za mała żeby to pojąć,moja mama ma zdolności pisma automatycznego,i nieraz nawet nieświadomie opuszcza swoje ciało. Zmierzam do faktu,że od kilku miesięcy bywa,że w dniach rozterki usiądę i piszę,nie moim pismem,dusze bądź Anioły przedstawiają mi się często jako zmarłe osoby z rodziny,kierujące przekazy do tych,którzy pozostali jeszcze na tym świecie, nie raz to słowa co się stanie w czasie nieokreślonym-bo ponoć nie mają "tam" pojęcia czasu, pociecha na otarcie łez i zawsze jest choć jedna wzmianka o Bogu- porównując to z pismem które otrzymuje moja mama (gdzie wzmianki nie ma bo ona jest pewna kto pisze) ja np. nie mam pojęcia i martwi mnie fakt,że nie jestem wstanie stwierdzić czy to dobra dusza,czy taka która ma złe intencje lub potrzebuje pomocy, nadmienię też ,że do dusz mam bardzo duży szacunek a nawet się ich obawiam. Piszę nie dlatego,że chcę ale to tak samo od siebie,czasami mnie to przeraża i nie wiem co o tym myśleć. Wesprzyjcie jakąś wiedzą na temat tych automatycznych przekazów,jak to jest czy naprawdę jeżeli choć raz wystąpi wzmianka o Bogu lub Aniołach można mieć obawy,że to dusza o złych intencjach? CZy to co przekazują jest prawdziwe?czy można im zaufać? Może wkleiłam temat w zły wątek,ale naprawdę nie wiem do jakiego wątku miałabym go odnieść także z góry przepraszam.