Arti Zon

Użytkownicy
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Excellent

O Arti Zon

 • Tytuł
  Ezo użytkownik
 • Urodziny 18.08.1971

Uncategorized

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Lew
 • gg
  5357355
 1. 18.08.1971 Artur Jaki to będzie miesiąc - ogólnie
 2. Witamy Cię serdecznie ! Fajnie że dołączyłaś , będzie się z kim wymieniać informacjami na temat ziółek .
 3. A czy nie wydaje Wam się, że skoro odpowiednie układy rąk wywodzą się od samego Mikao Usui to mają jakiś swój określony cel i powinny spełniać odpowiednie zadanie. Znajomość anatomii człowieka czy rozmieszczenie punktów energetycznych nie miałyby wtedy żadnego znaczenia w całym procesie, wystarczyłoby skierować tylko energię w stronę człowieka i po sprawie.
 4. Śmiech jest najwierniejszym odbiciem duszy. Fiodor Dostojewski
 5. A ja przez GoldenLine.pl i Reiki .
 6. Powstanie Ślęży tak opisuje jedna z legend. "...Przed wielu, wielu laty, diabły zawistne o dzieło Pana Boga, któremu tak pięknie udała się ziemia śląska, postanowiły zniszczyć i zasypać kamieniami całą krainę, aż po dzisiejszy Wrocław. Czasu miały jednak niewiele - od wiosennego zrównania dnia z nocą do Nocy Świętojańskiej. Zaczęły więc znosić potężne bloki skalne i budować ogromne góry. Tak powstały Sudety ze swym najwyższym szczytem Śnieżką. Dni było jednak coraz mniej i sił, mimo że piekielnych, przy tej ciężkiej pracy ubywało. Kolejne usypiska były więc coraz mniejsze i nie tak starannie uformowane. Wzgórza Łomnickie, na przykład, stanęły w poprzek Karkonoszy. Nadeszła wreszcie Noc Świętojańska - koniec diabelskiej roboty - w ostatniej więc chwili gdzieniegdzie na Przedgórzu czarty usypały kamienne kopce. Między dwoma takimi wzniesieniami, położonymi najdalej na północ od Karkonoszy, w okolicach dzisiejszej Sobótki, znajdowało się jedyne wejście do piekieł. Pewnego poranka jedną z tych gór, zwaną kiedyś Górą Anielską, a dziś Gozdnicą, opanował hufiec aniołów i zaatakował armie piekielne stojące na Raduni. Rozgorzała zacięta walka, w której bronią były bloki skalne. Pociski były tak ciężkie, że nie dolatywały do celu. Spadając w połowie drogi zamknęły wejście do piekła i utworzyły nową wielką górę, Ślężą później nazwaną. Gdy zobaczył to Lucyfer zdenerwował się okrutnie i chwyciwszy potężną skałę rzucił ją w kierunku aniołów - tak powstała Stolna. Następny pocisk też był niecelny; upadł przed górą zajętą przez anioły i tak utworzyło się wzniesienie dziś zwane Wieżycą. Zrozpaczony czarci dowódca tupnął kopytem z taką siłą, że ziemia się przesunęła i tak powstała przełęcz Tąpadła oddzielająca Ślężę od Raduni. Od tej pory diabły nie mogąc dostać się do swej siedziby nasyłają na Ślężę burze i pioruny, z nadzieją, że kiedyś odsłoni się na powrót wejście do piekieł..." Autor anonimowy
 7. Ostatnimi czasy poszukując leku dla mojej mamy natknąłem się na specyfik homeopatyczny o nazwie '' THALIUM 47'' ,producentem jest polska firma Dagomed. Specyfik jest w formie granulek jak większość tego typu leków. Myślę że działania leków homeopatycznych nie trzeba rekomendować. Specyfik nie jest drogi ,warto pewnie wypróbować. Poniżej link : http://www.allecco.pl/produkt-Dogomed_DAGOMED_PHARMA_SP_Z_O_O_DAGOMED_47_Thallium_wypadanie_wlosow_lysienie-1614,1117.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-02&utm_content=1614#nclid=5f94b635bf7d27aa2241ff6b6b8b27f7
 8. Jeszcze jedno małe pytanko. Co kryje stwierdzenie - ,, jeśli ktoś nie jest gotowy na uzdrowienie ,nie będzie uzdrowiony ".
 9. Właśnie pytanie odnośnie nagłych przypadków miałem zamiar zadać. Co z osobą ranną , półprzytomną, która nie jest świadoma chęci przyjęcia Reiki, czy bez jej wiedzy i aprobaty energia jest w stanie jej pomóc.
 10. Więc to oznacza że nie została zachowana zasada BHP podczas przekazu Reiki. Dłonie nie zostały oczyszczone wodą przed wykonaniem dotyku Reiki - zabrudzenia energetyczne zostały przekazane dziewczynie .
 11. Dlaczego prawa dłoń ma energetyzować wyższe czakry ? Czy są jakieś istotne różnice pomiędzy dłońmi ?
 12. Czy to oznacza że po Okuden jesteśmy w stanie tą samą ilość Energii przesłać czterokrotnie szybciej niż po Shoden ? Pytanie dotyczy opisu ,, Okuden czterokrotnie poszerza przepływ Energii Reiki przez nas".
 13. Mam pytanie odnośnie kryształu górskiego. Jaką funkcję spełni w naszym domu (z wyjątkiem oczyszczania), czy wystarczy posiadać jeden w każdym pomieszczeniu, jak o niego należy dbać, co wniesie do naszego otoczenia.
 14. Ludzie są zdolni do wszystkiego. Dla jednych zwierzę to stworzenie które trzeba traktować z godnością jak wszystko co żyje, dla innych tylko środek do zaspokajania własnych potrzeb. Jeśli nie potrafisz uszanować życia zwierząt to i życie innego człowieka nie jest dla ciebie ważne.
 15. OLIWIN - krzemień magnezu i żelaza. Tworzy kryształy grubotabliczkowe w skupiskach wulkanicznych, złożach magnetytu i bazaltu. W czasie erupcji wulkanów siła odśrodkowa wyrzuca z głębi skały , w których po ostygnięciu można znaleźć oliwin. Ma zastosowanie uspokajające, znosi napięcia, wzmacnia żołądek i jelita. Podnosi energię, poprawia pracę mięśni. Jest skutecznym środkiem przeciw zatruciom alkoholowym. Uczy cierpliwości i zrozumienia samego siebie. Służy zachowaniu równowagi emocjonalnej, pomaga uleczyć rany z przeszłości a także zranione ego. Dzięki niemu łatwiej zrozumiesz zmiany zachodzące w swoim życiu a także cel swojej egzystencji. Twardość : 6,6 - 7 Występowanie :Polska, Birma, Sri Lanka, Południowa Australia.