coccinelka

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O coccinelka

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. Witajcie, czy ktos tu wróży? chcialabym poznać wrózbe na pewien temat, prosze nakierujcie mnie...kiedys pomogla mi 'zoska' czy ma ktoś na nia namiary? to bardzo potrzebne, prosze i z góry dziękuje
 2. Witaj Zosiu, bardzo się cieszę, że wróciłaś...kiedyś już pomagałaś mi w trudnych chwilach...nie wiem czy pamiętasz. Chciałabym, żebyś sprawdziła czy jest jakiś mężczyzna na tym świecie dla mnie...gdzie go znajde? jestem bardzo przygnębiona, samotna, odnoszę wrażenie, że nikt mnie nie traktuje poważnie...boję się, że zawsze będę sama, czy tak?:( czy pan z 9 lutego 1987 Tomasz może mieć coś wspólnego ze mną? Bardzo Cie proszę o odpowiedź, to moja ostatnia nadzieja.
 3. Witaj, chciałam poprosić o wróżbę dotyczącą mojego związku z panem z 04.07.1987, czy będziemy razem? moja data 20.12.1988r. pozdrawiam, Kasia.
 4. Witaj Zosiu, w moim życiu nastały zmiany, które sama zapoczątkowuje. Proszę powiedz mi jak przedstawia się dla mnie aspekt materialny mojego życia? czy nastaną dla mnie jakieś dobre czasy? na co mogę liczyć? czy uporam się z moim ogromnym pragnieniem szczęścia, stabilizacji? moja data już była wcześniej podana. P.S. na ile procent jesteś pewna swoich wróżb? czy masz czasem jakiej wątpliwości? jeśli takowe pokażą Ci się przy mnie daj mi znać. Pytam bo co do mojego wczesniejszego tematu o związku mówiłaś, że nie widzisz nas razem do wiosny przyszłego roku, a to jeszce rok czasu i że on nie wróci, nie rozumiem tego.
 5. Czy mogłabym poprosić o jeszcze jedną wróżbę? chodzi mi o przyszłość w sprawach uczuciowych, poznałam nowe osoby, jednak przeraża mnie myśl staropanieństwa... dodatkowo od początku tego roku prześladuje mnie jakieś dziwne przeczucie i lokuje się ono w okolicach kwietnia i maja, nie wiem o co chodzi ale mam lęki z tym związane. Czy da się określić na co mogę liczyć? bardzo bym chciała wiedzieć coś na ten temat, Kasia 20.12.1988;)
 6. Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz już wiem na pewno, że nasze drogi rozeszły się bo już 3 miesiące po rozstaniu,teraz w to uwierzyłam, chciałam wiedzieć czy on do mnie wróci( bałam się odpowiedzi, że nie) i rozumiem, że raczej nie, ale skoro ma mętlik w głowie to można coś więcej się o tym dowiedzieć? Tzn. czy kiedyś może będziemy jeszcze razem?
 7. Chcialabym bardzo poprosić o wróżbę dotyczącą mojej przyszłości związanej z chłopakiem urodzonym 04.07.1987, moje dane to Katarzyna 20.12.1988. Czy będziemy szli wspólną drogą czy nasze ścieżki rozejdą się? a może tylko rozejdą się na jakiś czas? Co on do mnie czuje? Czy spotkam innego?