tribalbellydancer

Monety na dnie morza.

8 postów w tym temacie

Witam,

bede wdzięczna jesli któraś z ekspertek/ekspertów pomoże mi zrozumieć mój sen. 2 dni temu śniły mi się żyletki, że odkładałam na półkę i kroiłam nożem ogórka, a chłopak ostrzegał mnie, żebym się nie skaleczyła, ale uważnie kroiłam i nic mi się nie stało...

Natomiast dzis miałam sen, że pływałam nieco oddalona od brzegu w morzu, ale było płytkie i nie chciałam głębiej wypływac chociaż jacyś ludzie tam pływali. Pod wodą widoczny był piasek i znajdywałam monety 1 i 2funtowe i zbierałam je i było ich sporo. Tyle ze snu pamiętam. Nie kojarzyło mi się to specjalnie z jakimś konkrentym morzem, aczkolwiek było ciepłe i przejzyste. Byłam zadowolona z powodu znajdywania monet. Później się obudziłam.

Proszę o Wasze pomysły;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej,

Symbol wody, tu ciepłej i przejrzystej oznacza przyjemność, radość, ogólnie coś pozytywnego w życiu śniącego. Symbol monet interes czy sprawę do załatwienia, która w tym przypadku zostanie załatwiona pozytywnie.

Sen z żyletkami oznacza wg mnie to: będziesz miała interes do zrobienia lub coś z czego dostaniesz swoja cześć. Musisz być uważna, a wszystko będzie ok.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Natomiast dzis miałam sen, że pływałam nieco oddalona od brzegu w morzu, ale było płytkie i nie chciałam głębiej wypływac chociaż jacyś ludzie tam pływali. Pod wodą widoczny był piasek i znajdywałam monety 1 i 2funtowe i zbierałam je i było ich sporo. Tyle ze snu pamiętam. Nie kojarzyło mi się to specjalnie z jakimś konkrentym morzem, aczkolwiek było ciepłe i przejzyste. Byłam zadowolona z powodu znajdywania monet. Później się obudziłam.

morze to podświadomość.

sen odnosi się do dobrych wartości, talentów etc, które są w Tobie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm:) dla mnie to sen o przyjemnościach życia. Będziesz sobie to dozować i cieszyć się tym z każdej strony. Ale tak wszystko z umiarem jakbyś hmm nie chciała za szybko coś stracić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pozwolę się skupić na symbolach, jakimi posługuje się Twoja podświadomość zamiast na sennikowych przepowiadankach typu "śnią mi się pieniądze to za rok wyjadę w delegację".

woda jest odzwierciedleniem naszych emocji. Jeśli była ciepła, spokojna, przejrzysta - to bardzo dobrze. Oznacza to harmonię, pogodę ducha. Jeśli chodzi o zbieranie monet - czerpiesz radość i korzyści z tego, w jakim stanie teraz się znajdujesz . Z tego co wiem, piasek oznacza niestabilny grunt pod nogami, dlatego nie chcesz wypływać głębiej, bo już w tym momencie jesteś na granicy, za którą może Ci się wszystko wymknąć z rąk. Może wiesz, że to nie czas, żeby płynąć za tamtymi ludźmi, skoro jest dobrze tak, jak jest. Pomyśl, czym dla Ciebie jest piasek? symbolem przyjemności z relaksu czy niepewnego podłoża? czy nurkowałaś, żeby dosięgnąć tych monet? jeśli tak, to znaczy, że czerpiesz korzyści z zagłębiania się wgłąb własnej podświadomości i starania się zrozumieć siebie.

trochę brak mi szczegółów o tych żyletkach. może tak - radzisz sobie z niebezpieczeństwem, dorosłaś do odpowiedzialności za coś (dziecku nie daje się nic ostrego do ręki, a tym bardziej nie kroi ono ogórków; nie dosięga do półek) a niektórzy (Twój chłopak?) wciąż troszczą się trochę za bardzo.

Pamiętaj, że nie siedzę Ci w głowie, a tym bardziej nie znam sytuacji życiowej. Mogę podsunąć wskazówki jak interpretować niektóre symbole, ale to Ty je docinasz i dopasowujesz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

* Co do morza to faktycznie było ciepłe i przejzyste, a do tych ludzi nie miałam ochoty podpływać bo wolałam być sama i bezpieczna. Piasek byl nieodczuwalny wręcz choć było dość płytko i dziwiłam się nawet, że powinnam dotykac ciałem piasku ale tego nie czułam.

* Generalnie piasek kojarzy mi się z czyms sypkim, parzącym w stopy na gorącej plazy ale w pozytywnym kontekście;)))

* Nie musiałam nurkować, po prostu patrzyłam pod wode i monety były przejzyste i błyszczące, pojawiały się z nikąd jakby mi je ktoś na tacy podawał..

* Z tymi żyletkami to odkładałam je do szafki w łazience na półkę, a potem pamiętam tylko motyw kuchni, że kroję ogórka ale w tamtym czasie jak mi się to śniło, zarówno depilowałam nogi tego samego dnia jak i robiłam chłopakowi kanapki ;P

Dziękuję za interpretację, myślę, że ten sen pozwoli mi docenić niektóre rzeczy, darowane mi przez los..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.