Gość Kuanan

ANIOŁKI- KARTA DNIA

96 postów w tym temacie

11.01-Dawanie i przyjmowanie, Uwolnij się i poddaj się, Idealny termin

W związkach partnerskich, trzeba zachowac równowagę w dawaniu i przyjmowaniu. Nie kontrolujmy partnera. W sobie samym musimy zachowac równowagę, zrównoważyc energię męską i żeńską. Powinniśmy w dniu dzisiejszym dawac innym to czego sami potrzebujemy. Odpowiednią afirmacją na dziś są słowa: "Z wdzięcznością przyjmuję wszelkie dobro". Karta Uwolnij się i poddaj się, mówi nam o tym, że wszystkie proy pracy nad sobą przyniosą efekt, jeśli uwierzymy, że jest to możliwe, nie powinniśmy się zamartwiac, jak po prostu ufac. Uwolnic się powinnismy od kontroli nad innymi i nad samym sobą, a wszystko zacznie się układac. Wszelkie prace nad samym sobą, czy też nad związkiem, można zacząc właśnie teraz, bo jest to najbardziej odpowiednia pora, nie możemy zwlekac- bo w przeciwnym razie, wszystko zostanie zaburzone, musimy podjąc konkretną i zdecydowaną decyzję.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13.01-Związek, Czego pragniesz, Prawo przyciągania

Dla osób samotnych zapowiada się znalezienie partnera, natomiast w stałych związkach zapowiada się zmiana, jeśli w związku były kłopoty, to możliwe że związek się zakończy, jeśli był związek ustabilizowany, to może teraz wybuchnąc nowa namiętnosc w nim. Jeśli czujesz że powinno się coś zrobic w związku to powinniśmy to zrobic. W dniu dzisiejszym powinno się określic wyraźnie czego pragniemy, aby później nie było nieprzyjemnych sytuacji. POrzucmy w dniu dzisiejszym również wszelakie narzekanie i zamartwianie się, ponieważ może to dołowac jeszcze bardziej.

Pozdrawiam

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14.01- Pozwól przeszłości odejśc, Oczyszczaj i odtruwaj, Dawanie i przyjmowanie-odwrócona

W dniu dzisiejszym unikajmy rutyny, postarajmy się przebaczyc osobom które nas w jakiś sposób uraziły, bo żywiąc urazę nie posuniemy się na przód. Jeśli zaczyna się coś nowego w naszym życiu, bądźmy optymistycznie nastawieni, nie ciągnijmy za sobą negatywnych odczuc, odetnijmy się od nich. Oczyścmy siebie, nasz umysł z tego co negatywne, zadbajmy również o czystośc w naszym otoczeniu. w dniu dzisiejszym powinniśmy więcej brac od innych na swoją korzysc, obudźmy w sobie troszkę zdrowego egoizmu.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15.01- Mniej zaufanie, Ocean, Amor

Musimy się skupic na tym co chcemy osiągnąc realizując swoje cele, musimy wierzyc w pozytywny ich przebieg, i w to ze nam się uda urzeczywistnic swoje plany. W dniu dzisiejszym możemy zastosowac jednodniową dietę oczyszczającą, oraz oczyścic swoją skórę w kąpieli z solą morską. Dzisiejszy dzień sprzyja również oczyszczanie naszego związku, a tym samym relacji z partnerem. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17.01- Mniej zaufanie, Ocean, Amor

Musimy się skupic na tym co chcemy osiągnąc realizując swoje cele, musimy wierzyc w pozytywny ich przebieg, i w to ze nam się uda urzeczywistnic swoje plany. W dniu dzisiejszym możemy zastosowac jednodniową dietę oczyszczającą, oraz oczyścic swoją skórę w kąpieli z solą morską. Dzisiejszy dzień sprzyja również oczyszczanie naszego związku, a tym samym relacji z partnerem. Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18.01- Nagradzaj siebie, Ślub, Potrzebujesz uziemnienia

nie skąpmy sobie przyjemności,docenioajmy wszystko to co zrobiliśmy do tej pory, pozwólmy sobie na przyjmowanie , ale również zrównoważmy dawanie.

Osoby samotne mogą spotkac swoją połówkę, w sporawych zawodowych możemy spodziewac się propozycji.

Możemy sami w najbliższym czasie stanąc na ślubnym kobiercu, lub dostaniemy zaproszenie na czyjś ślub.

Wyrażajmy siebie w sposób prosty i zrozumiały dla innych. Bądźmy bezpośredni i autentyczni w relacjach z innymi osobami.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

19.01- Marzenie, Zmiana kierunku, Nowy partner

Znajdźmy chwile na to by pomarzyc dziś, ponieważ dzięki temu możemy połączyc się z swoim wewnętrznym ja, będzie to dla nas źródło inspiracji i wspaniałych pomysłów.Dzięki temu odkryjemy w sobie nowe perspektywy. Powinniśmy byc otwarci na nowe możliwości. Powinniśmy też odważyc się na zrobienie czegoś, o czym marzymy od dawna a z różnych powodów to odkładaliśmy. Dzięki temu, rozpocznie się nowy etap w naszym życiu.

Jeśli chcemy zajśc w ciążę, to dzisiejszy dzień temu sprzyja. Osoby samotne, mogą spotkac dziś swoją bratnią duszę.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21.01-W dniu dzisiejszym wyszło mi znacznie więcej kart, a przedstawiają się one nastęoująco: Pozwól przeszłosci odejśc, Miej zaufanie, Przedsiębiorca, Asertywnośc, Czego pragniesz

W dniu dzisiejszym powinnismy porzucic stare schematy emocjonalne, które nie pozwalja nam iśc do przodu,powinniśmy przebaczyc osobom, które nas zraniły, więc jeśli zaczynamy na nowo,to wskazane jest porzucenie przeszłości i wejście w nowy związek, czy fazę obecnego zwiąku z czystą kartą. Aby wszystkie nasze zamierzenia powiodły się,należy skupic się na tym czego pragniemy i realzowac krok po kroku. Należy wyzbyc się w sobie wszelkich zmartwień i obaw, jak to będzie? Zarówno w życiu zawodowym jak i uczuciowym możemy poczuc dziś wahanie się, przed zrobieniem kolejnego kroku, wg kart należy się wyzbyc tych wątpliwości, ponieważ nasze pomysły są jask najbardziej słuszne. Jeśli szukamy dodatkowych źródeł finansowania, to dzisiejszy dzięń jak najbardziej ttemu sprzyja. Może zdarzyc się również, że w dniu dzisiejszym poczujemy się wyprowadzeni z równowagi, dla tego powinniśmy wszelkim sytuacją stresującym stawic czoło i byc uczciwi i okazac zrozumienie innym, przez co uda się rozwiązac konflikt. Powinniśmy byc szczerzy wobec siebie ale i drugiej osoby. Koniecznie w dniu dzisiejszym afirmujmy to czego chcemy i wizualizujmy, aby zrealizowac swoje pragnienia.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

22.01-Dostrzegaj tylko miłośc, Uwolnij się i poddaj się, Marzenie

W dniu dzisiejszym aniołki przekazują nam, abyśmy spojrzeli na sytuację oczami innych. NIe powinniśmy się skupiac na osobowści innych osoób i ich ego, przebaczyc, a także wyzbyc się złości i agresji, nie osądzajmy innych, i skupmy się na pragnieniach naszej duszy. Ponadto należy się poddac i wówczas poczujemy wolnośc w związku z sytuacją w kaiejj się aktualnie znajdujemy. NIe walczmy bo to nie przynosi pożadanego rezultatu, powoduje to straty emocjonalne i wywołuje w nas flustrację. NIe zamartwiajmy się tym co się aktualnie dzieje, wyzbądźmy negatywnych odczuc, a przede wszystkim należy porzycci chęc kontroli innych, a wszystko ułoży się po naszej myśli. Jeśli jesteśmy w związku- nie należy narzucac swojego zdania, ponieważ może todoprowadzic do konfliktu.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

24.01- Akceptacja, Dawanie i przyjmowanie, Zmiana kierunku

Zmieńmy nastawienie w myśleniu na bardziej pozytywne,odnośnie własnej osoby jak i innych. NIe próbujmy kontrolowac innych z naszego otoczenia, ani wpływac na ich zmianę zachowania. NIe wymuszajmy zdarzeń. Nauczmy się przyjmowac od innych i dawac innym Rozpoczyna się nowy etap życia, dziś dzien sprzyja nowym pomysłom,i przedsięwzięciom. Możliwe jest również zajście w ciążę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26.01-Cel życiowy,Asertywnośc, Skup się na służbie

w dniu dzisiejszym bądźmy konsekwentni, i realizujmy swój cel krok po kroku, zwłaszcza jeśli idzie o finanse. W dniu dzisiejszym powinniśmy stawic czoła sytuacji w której się znajdziemy, może dojśc do konfliktu, i tylko od naszego postępowania będzie zależec jak sytuacja się potoczy. Może to zwiastowac przeszkody w realizacji naszych planów, dla tego powinniśmy się skupic na tym czego chcemy.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

27.01- Czakra serca, Rodzina i Ślub

w dniu dzisiejszym możemy odbyc ważną rozmowę, która będzie bardzo szczera. Powinniśmy zadbac również o serce, oczyścic je z emocji, przebaczając członkom rodziny to co nas boli. Powinniśmy zmierzyhc się z uczuciami, aby pozbyc się tych co już nie ma i oczyścic te które są. Pojawia się również zapowiedź czegoś nowego, czy to w sferze zawodowej czy miłosnej. Możemy się równeiż dowiedziec o czyichś planach małżeńskich.

Pozdrawiam

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przebaczając członkom rodziny to co nas boli

A ja miałam właśnie sen ten nocy który mi przypomniał że nie wszystko zostało wybaczone , jednak sen był zapowiedzią czegoś nowego . Sen obrazował coś co gniło nadal gdzieś głęboko we mnie pomimo że tego nie widziałam lub nie chciałam widzieć i nadszedł czas na uleczenie i zmiany .A dziś u mnie kolosalne zmiany :D Tak bardzo się cieszę bo czuje że idę w dobrym kierunku .

Pojawia się również zapowiedź czegoś nowego, czy to w sferze zawodowej

Stanowczo w zawodowych, u mnie zmiany .

Kuanan

Dziękuje że tu jesteś , rzadko tu zaglądam ale zawsze gdy tylko zaglądnę znajduje odzwierciedlenie danego dnia .

Ooo tak sobie pozwoliłam dodać :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi, dziękuję za twoje słowa, prawda jest taka, że gdyby nie Ty i Szept , to by mnie tu nie było. A tak jestem z Wami, i to ja Wam dziękuję :)i cieszę się, że tu zaglądasz.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pozwoliłam sobie na wyciągniecie Karty Aniołków

29.01.2011

Dziś poczujemy potrzebę wybaczania , sprostowania spraw które wymagały naprawy. Zawiść i pomówienia nie maja do nas dziś dostępu. Będziemy dawać i przyjmować bezinteresowna miłość.

Więc dziś :powinno dojść do licznych pogodzeń się z ludźmi z którymi jesteśmy skłóceni ,nadejdą niespodziewane zmiany z tym związane.Jeśli mamy coś dziś do załatwienia, mamy wsparcie i powinny zakończyć się po naszej myśli jeśli jest to sprawiedliwe.

Może warto dziś wyciągnąć do ludzi jako pierwsi dłoń zgody.

Pozdrawiam i życzę na dziś wielu sukcesów .

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Domisiu... :)

- aaa Szepta to ja... bardzo lubieć, i dlatego tak z Nim "zadzierać"... bo mnie unikać... przeca :)

- wszak kto się Czubi ten sie Lubi.... głosi stare polskie przysłowie... :)

--- pozdrówko moje miłe drogie... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

31.01-Marzenia, Dziecko, Uwolnij się i poddaj się

w dniu dzisiejszym będziemy pracowac dośc energicznie, zostaną nam postawione wysokie poprzeczki, które uda man się przezwyciężyć dzięki współpracy z innymi. Pamiętajmy jednak również o swojej odrębności. W dniu dzisiejszym możemy także zajśc w ciążę.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzis postanowiłam wyciagnąc Aniołka dla nas wszystkich.

post-187-0-75402900-1297753785_thumb.jpg

- otaczaj się romantycznym pięknem,

- przekaż swoje miłosne cierpienie aniołom,

- poproś Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z dawnymi lub obecnymi kochankami,

- jasno określ czego pragniesz w swoim życiu miłosnym,

- afirmuj "kocham i jestem kochany, a miłośc jest dla mnie bezpieczna"

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

24 luty 2011

Twórczy projekt

Ta karta mówi, że potrzebujemy więcej możliwości twórczego wyrazu. Anioły podpowiadają nami, żebyśmy postarali się znaleźć ujście dla swej kreatywności w pracy i w domu. Zajmijmy się rękodzielnictwem, malujmy, szyjmy albo zmieńmy swój wystrój mieszkania. Nieważne, czy nasze dzieła nadają się na sprzedaż, czy nie. Najważniejsze, żebyśmy pozwolili swojemu wewnętrznemu artyście cieszyć się swobodą twórczej ekspresji.

- Zajmijmy się ważnym projektem, z rozpoczęciem którego dotąd zwlekaliśmy,

- Zapiszmy się na jakieś twórcze zajęcia, na przykład weźmy lekcje fotografii lub tańca, itp.

- Cel życiowy i wyjątkowa praca pojawia się na Twojej drodze dzięki wysiłkom twórczym, których obecnie sobie nawet nie wyobrażamy więc nie zamartwiajmy się tym, że nie wiemy, na czym polega nasz życiowy cel. Po prostu idźmy przed siebie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

clip_image014.jpg

Miej zaufanie 25.02.2011

Ta karta zawiera przesłanie, w którym anioły mówią : „Możesz to zrobić!”. Uwierzmy, że mamy wszystko, czego potrzeba, żeby dokończyć naszą misję. Choć być może nie w pełni rozumiemy, w jaki sposób zdołamy ją zrealizować, ufajmy, że zostaniemy odpowiednio poprowadzeni. Im bardziej zdołamy zobiektywizować tę misję, uznając, że nie chodzi w niej o nas samych, tym lepiej. Nie słuchajmy głosu pytającego: „Kto, ja?”. Znakomicie się nadajemy, bo jesteśmy doskonałymi synami lub córkami Stwórcy, a anioły otaczają nas na każdym etapie naszej drogi.

- Skupmy się na chwili obecnej, idąc krok po kroku.

- Przekażmy wszelkie zmartwienia i obawy Bogu i aniołom.

- Prośmy anioły, by zwiększyły naszą wiarę.

- Ufajmy, że dzięki nam Bóg wyraża swoją miłość i mądrość.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PO długiej przerwie postanowiłam odświeżyc temat :_slonko:

17.04

RADOŚĆ, AMOR, MIAROWY POSTĘP

W dniu dzisiejszym powinniśmy się wyzbyc uczucia przygniatania, wzbudźmy w sobie dziecko, które potrafi się cieszyc wszystkim, które się zachwyca cudem życia, stańmy się otwarci i patrzmy na świat dziś z radością. Jasno określmy też nasze pragnienia i skupmy się wówczas na odczuwaniu radości, tak jakby nasze pragnienie się już spełniło. Dzięki temu, że możemy miec w dniu dzisiejszym radośniejsze podejście do życia spójrzmy na siebie bardziej pozytywnymi oczyma. Zobaczymy wówczas fajną osobę pewną siebie, zdecydowaną. Pamiętajmy, że nasze pragnienia prędzej czy później zostaną zrealizowane. Nie chciejmy wszystkiego na już! Doceniajmy to co już posiadamy, gdzie dotarliśmy, skupmy się na swoich postępach, zamiast narzekac na to czego nie mamy lub nie możemy.

Życzę spokojnego i radosnego dnia :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

03.05.2011

Aniołek na dzisiejszy dzień odpowiedział mi tak :

Celem dzisiejszego dnia jest uzdrawianie dusz, ludzi i jest to też czas wyjaśnień.

Dziś jest dzień dobrych wiadomości ,zmian w życiu które będą łatwe do zaakceptowania.

Dziś szczególnie zostaniemy obdarzeni wrażliwością duchową i powinniśmy to rozwijać, jest to warunek który pomoże nam poznać i zrozumieć wiele spraw mający na nas wpływ,na nasze życie.

Dziś szczególnie dobry jest dzień na działanie ziół , na ich uzdrawiającą moc ,a sny nam dziś objawią jak i co należny w nas uzdrowić.

Z uśmiechem na twarzy spędźcie dziś dzień :)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karta Anielska Na Dziś 10.07.2011

Dziś nasze oczy zobaczą więcej , dziś dzięki oczom dostrzeżemy więcej co nas otacza w świecie -rodzina, miłość , piękno.

Dziś mamy szanse na spotkanie bratniej duszy w naszym życiu .

Dziś narodzi się wiele idei na lepsza przyszłość materialną .

Pozdrawiam :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postanowiłam dziś zaszalec i wylosowałam karty anielskie, które mówią:

jeśli chcemy byc szczęśliwi to realizujmy swoje plany i marzenia, wierzmy w to, że nam się uda. Realizujmy swoje cele i porzucmy obawy, że nam coś nie wyjdzie. Dzięki temu odczujemy radoś w swoim życiu. Jeśli czujemy się przemęczeni, to oddajmy się zajęciom rekreacyjnym, zabawie, bo dzięki temu też nabierzemy sił, na to by wporwadzic nasze zamiary w życie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwoliłam sobie na wyciągniecie karty aniołka i :

Dziś Karta którą wyciągnęłam ostrzega przed pośpiechem w zakańczaniu ważnych spraw ,jak też ostrzega przed lenistwem i niedbalstwem . Nic dziś nie powinno być robione na szybkiego ale też nie oznacza to że mamy nic nie robić . Zaleca by dziś wyciszyć się wewnętrznie i uzbroić w cierpliwość, co nas uchroni przed konfliktami .

Nie dajmy się więc dzisiaj niczemu co by nas mogło zdenerwować ,

opanowanie i wyciszenie niech w nas będzie,

niech z nas emanuje niebański spokój i uśmiech na twarzach :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.