Złośniczka

Karty na miesiac wyciagne:)

116 postów w tym temacie

To, Ja też poproszę, o kartę na styczeń.

W tym miesiacy pokazesz siee jako taka bardzo kobieta charakterna..wiedzaca co mowi i jak mowi..jak starasz sie o kredyt czy pozyczke to ja dostaniesz.. musisz zacisnac pasa.jesli chodzi o uczucia to krol jest:) troszke zasiedziały ale ty go ruszysz:) pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Styczen dla Ciebie bez stresow wiekszych,nastapi cos na co wpływu miec nie bedziesz..ale wyjdzisz z tego obronna reka:) miesiac bez wzlotow i upadkow:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie zachęcana thumbsup.gif poproszę na luty dla mnie :)

Luty dla Ciebie bedzie dosc intensywny:) szykuje sie jakis wyjazd,zadbasz o siebie bardziej,poczujesz sie atrakcyjna..poczujesz pragnienie stworzenia ciepłego domowego ogniska.Ale musisz uwazac na mezczyzne,ktory swiadomie bedzie cie ranił,słowem...poradzisz sobie z tym.

Prosze bardzo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luty dla Ciebie bedzie dosc intensywny:) szykuje sie jakis wyjazd,zadbasz o siebie bardziej,poczujesz sie atrakcyjna..poczujesz pragnienie stworzenia ciepłego domowego ogniska.Ale musisz uwazac na mezczyzne,ktory swiadomie bedzie cie ranił,słowem...poradzisz sobie z tym.

Prosze bardzo

Dzięki, mam nadzieję, że luty będzie lepszy niż styczeń. Choć z tą nadzieją rożnie bywa....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak grzecznie przypomnę o kartach dla mnie. Dane wysłałam na Priv.

Dzis nie stawiam kart,jutro nadrobie zaległosci:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ustawiam się w kolejce na miesiąc luty.

Sylwia 13 11 1974r

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,czy ja też bym mogła poprosić o kartę na luty. Karina ur. 20.03.1979. Miłego wieczoru.

Witaj,luty dla Ciebie bedzie miesiacem wyborow i podejmowania decyzji,jezeli czekasz na wiadomosci otrzymasz je ale mozesz nie do konca byc z nich zadowolona,jezeli nie masz mezczyzny to pojawic sie moze młodszy i randki:) zreszta u Ciebie widac młodszego faceta. Pozdrawiam i powodzenia w podejmowaniu decyzji:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to mnie też na luty poproszę, dane na priv

Witaj Alicjo hmm u Ciebie to wyciagnełam same karty uczuciowe w sumie.. Jakby cos z przeszłosci sie za Toba w dalszym ciagu ciagneło,mozliwosc spotkan,zabawy jakiejs imprezy.dosc intensywne zycie towarzyskie.wiec miesiac pełen wrazen:) pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ustawiam się w kolejce na miesiąc luty.

Sylwia 13 11 1974r

Wiotaj,miesiac dosc intensywny,jak pracujesz to nie poleniuchujesz,uwazaj na zdrowko,potrzebne ci wyciszenie zadbania o siebioe i swoje emocje..porzebujesz teraz bliskosci i ciepła..zajmij sie soba w tym miesiacu czasami trzeba byc troche egoistka:) pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko, jak wszyscy to i ja.

Proszę,m wyciągnij dla mnie kartę na luty?

Dziękuję za czas i energie. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko, jak wszyscy to i ja.

Proszę,m wyciągnij dla mnie kartę na luty?

Dziękuję za czas i energie. :roza:

Witaj:) poczatek miesiaca bedzie dosc uduchowiony..duzo rozmyslan,potem troche zamkniesz sie ,potrzebna bedzie izolacja,chec wyciszenia.Odkryjesz w sobie cos czego nie wiedziałas:) pod koniec miesiaca zacznie sie u Ciebie cos dziac..W finansach zmiany nie widze..raczej bez zmian.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To moze i ja jeszcze poprosze na luty.

Kasia 07.01.69

Witaj:) w lutym bys chciała duzo zrobic,nawet moze gdzies wyjechac,widac chec Twojego działania..ale to bedzie wymagało czyjejs pomocy.W kazdym razie nie wszystko zrealizujesz,mimo szczerych checi,z czegos zrezygnujesz.Ale miesiac całkiem miły i serdeczny:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm to ja porsze kartę na ten miesiąc. Początek miałam dość gwałtowny.. Czy się wszystko unormuje?

20.01.82

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) faktycznie miesiac w ktorym sie cos dzieje i dziac bedzie,nie do konca po Twojej mysli.Dobry moment by zajac sie czyms czym do tej pory sie nie zajmowałas,dobry moment na nauke a takze potrzeba samotnosci i wyciszenia.Prosze uwazaj na mało szczera osobe i to najprawdopodobniej jest kobieta.

karty dla Vanilia22:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za poświęcony czas- :zalamka:

Zaczynam myśleć nad czymś co odkładałam od dłuższego czasu:) Czeka mnie sporo nauki:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również po proszę o wyciągnięcie karty na ten miesiąc:) Zeszły był pełen skrajnych emocji-ciekawi mnie czy ten też taki będzie? Sandra 25.06.1988

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tak , tak .W lutym chcialam na tydzien wyjechac do Polski, czekam na odpowiedz w sprawie pracy i jak sie odezwa, to nigdzie sie nie rusze.

Zgadza sie kochana idealnie.Wolałabym jednak dostac ta prace i zrezygnowac z wyjazdu, no zobaczymy.

dzie ki za wrozbe :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również po proszę o wyciągnięcie karty na ten miesiąc:) Zeszły był pełen skrajnych emocji-ciekawi mnie czy ten też taki będzie? Sandra 25.06.1988

Witaj:) wiesz co ten miesiac tez bedzie taki emocjonalny,na duzo rzeczy wpływu miec nie bedziesz.Mozesz czuc sie oszukana i zagrozona.To miesiac w ktorym warto sie zastanowic co dalej..i czy warto:)Jesli masz negatywne mysli to je musisz wypedzic od siebie..a zastanowic sie co tak naprawde dobre dla Ciebie.

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) wiesz co ten miesiac tez bedzie taki emocjonalny,na duzo rzeczy wpływu miec nie bedziesz.Mozesz czuc sie oszukana i zagrozona.To miesiac w ktorym warto sie zastanowic co dalej..i czy warto:)Jesli masz negatywne mysli to je musisz wypedzic od siebie..a zastanowic sie co tak naprawde dobre dla Ciebie.

Pozdrawiam:)

No właśnie tego się obawiałam. Czyli tak naprawdę kolejny miesiąc będzie podobny do tego mijającego. A co do negatywnych myśli..chciałabym je wypędzić bardzo...ale za bardzo to nie wychodzi:/ Co dalej?...czekają mnie ciężko decyzje i sama muszę się z tym uporać. Ciekawi mnie bardzo czego dokładnie dotyczy zapytanie -czy warto? Bo w mojej sytuacji pasuje do wielu aspektów.

Dziękuje raz jeszcze:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie tego się obawiałam. Czyli tak naprawdę kolejny miesiąc będzie podobny do tego mijającego. A co do negatywnych myśli..chciałabym je wypędzić bardzo...ale za bardzo to nie wychodzi:/ Co dalej?...czekają mnie ciężko decyzje i sama muszę się z tym uporać. Ciekawi mnie bardzo czego dokładnie dotyczy zapytanie -czy warto? Bo w mojej sytuacji pasuje do wielu aspektów.

Dziękuje raz jeszcze:)

zadaj jeszcze jedno konkretne pytanie to sprawdzimy:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.