Gość

Rozwoj duchowy=Rozwoj magiczny?

2 posty w tym temacie

Czy rozwoj duchowy mozemy nazwac rozwojem magicznym?Jest to bardzo indywidualny proces dla kazdego z nas,i u kazdego przebiega inaczej,na pewno nie ma dwoch dokladnie takich samych sciezek rozwoju duchowego,jak nie ma dwoch takich samych osob...dlatego kazdy ma inne zdanie.

Ja kiedys jak zaczynalem pierwsze kroki w Magii,myslalem zawsze ze jest ona po to zeby spelniac moje zachcianki,ktorych nie moglem osiagnac,,normalnie".W miare uplywu czasu,przeczytanych ksiazek,odprawionych rytualow zaczalem dostrzegac ze kazdy rytual,zabieg magiczny w pewnym sensie mnie zmienia,moje spojrzenie na otaczajacy,swiat,przyrode,ludzi etc.Pozniej jak zaczalem stosowac coraz to powazniejsze techniki,,wchodzic glebiej",dostalem dowody na istnienie sil i bytow duzo bardziej inteligentnych od nas,mogacych duzo wiecej niz my,bytow ktore zreszta nie sa nam zawsze przychylnie nastawione,i dzieki ktorym lub bez nich mozemy zmieniac nasza otaczajaca rzeczywistosc,pomagac,szkodzic,leczyc,zabijac.Jest to wiedza bardzo zobowiazujaca,dlatego nazywam ja rozwojem magicznym.

Ja tak okreslam rozwoj duchowy,nie chodzi jaka sciezka idziesz chodzi jak daleko nia zajdziesz. :wink: i ile na niej wytrzymasz. wink.gif

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy Rozwój Duchowy może nazywa inaczej , bo rozwój duchowy zachacza o magię ,ezoterykę ,okultyzm ,czarostwo ,seksualizm ,wróżbiarstwo ,teologię ,metafizykę  ,Boga ,antropozofię ,spirytyzm ,itp. lecz rozwój duchowy jest jeden i ten sam dla wszystkich nas kuli ziemskiej ,a jest to wewnętrzna praca nad sobą /duchowy rozwój / psychologiczny ,w celu połączenia się z wszechduchem stwożycielem ,nazywanym Bogiem Ojcem .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.