Mistyk

Użytkownicy
 • Zawartość

  3520
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

168 Excellent

2 obserwujących

O Mistyk

 • Tytuł
  Ezo ekspert

Uncategorized

 • Miejscowość
  Świat Duchowo - Materialny -Jastrzębie-Zdrój .
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak

Ostatnie wizyty

9772 wyświetleń profilu
 1. Witaj Michale ,palenie ,paleniem ,to wywołanie sztucznie odmiennego stanu świadomości ,który mistrzowie duchowi od wieków osiągali metodami naturalnymi - za pomącą -Jogi ,Medytacji ,czy Tai Q i , a takie narkotyzowanie się ,to wyniszczanie stopniowe systemu nerwowego i wyższych funkcji poznawczych i percepcyjnych -Intuicji ,Telepatii I Empatii ,to nie ma nic wspólnego z ezoteryką i mistycznymi doświadczeniami granicznymi i nadprzyrodzonymi ,tylko z chwilową euforią jaką daje upojenie alkoholowe .
 2. Witaj Se rdecznie
 3. Za pomocą magii ,to raczej nie da się niczego ożywić ,bo prawdziwa ,magia ,to sztuka świadomego życia tu i teraz ,w równowadze -umysłu /ducha,ciała i duszy ,to bycie dojrzałym wewnętrznie /duchowo ,i zintegrowanym /jednomyślnym w -myśli ,mowie i działaniu .
 4. Brat bliźniak ,to nasz astralny /duchowy sobowtór ,a w świecie materialnym /fizycznym to nasza bratnia dusza ,której każdy na ziemi szuka .
 5. Też tak można ,ale trzeba mieć many na fachowców
 6. Chwilówki są dobre ,.ale jak ma się tą pewność spłaty .
 7. Bóg jest czymś niepojętym, i niewidzialnym zarazem ,ale i realnym bytem blisko nas ,gdyż Bóg słyszy nasze myśli i uczucia zna,w zakamarkach serca się kryje ludzkiego ,a więc jak mówił Jezus Chrystus -szukajcie ,aż znajdziecie ,w swej głębi psychicznej /świecie duchowym znajdziecie .
 8. Ha ,Ha ,Ha , a co ma do empatii płeć , w dzisiejszych czasach to żadko widzę by ktoś miał tak ogromną Telepatię (Em patię ) jak ja mam ,ja odczuje wszystkie stany ludzkie ,nawet na odległość - psychiczne /umysłowe (duchowe ) i emocjonalne (fizyczne ) ,empatia to stan nadprzyrodzony /duchowy ,a nie materialne odczówanie neuronów mózgowych . Neurony lustrzane – grupy komórek nerwowych (neuronów), które uaktywniają się podczas wykonywania pewnej czynności lub obserwowania jej u innych osobników. Neurony lustrzane odkryto w mózgu małp i człowieka. Podejrzewa się, że dzięki nim osobnik na widok pewnej czynności jest w stanie niemal natychmiast odgadnąć intencje innego osobnika nie tylko tego samego gatunku (zob. teoria umysłu)[1]. U człowieka odpowiadają prawdopodobnie również za zdolność do rozpoznawania cudzych emocji i intencji wyrażanych niewerbalnie, czyli empatięoraz współczucie. Młody makak imitujący wyraz twarzy Neurony lustrzane zostały odkryte na początku lat dziewięćdziesiątych na Universita degli Studi di Parma we Włoszech przez zespół w składzie: Giacomo Rizzolatti, Leonardo Fogassi i Vittorio Gallese. Podczas prac nad korą ruchową mózgu makaków zauważyli, że niektóre obszary mózgu reagują niemal identycznie, gdy któryś z badaczy sięga po jedzenie, jak w sytuacji, gdy małpy robią to same. W dalszych badaniach ustalili, że wzór aktywności jest reprezentacją danej czynności, niezależnie od tego, kto ją wykonuje[2]. Nieprawidłowe funkcjonowanie ośrodków mózgu, w których występują neurony lustrzane, może być jedną z przyczyn zaburzeń w spektrum autyzmu[3], schizofrenii[4], dyspraksji[5]. https://pl.wikipedia.org/wiki/Neurony_lustrzane
 9. To tak jak - nigdy nie poznasz siebie i dobra w pełni ,nie poznając zła i innych ludzi dookoła siebie (na zasadzie lustrzanego odbicia - gdzie wszyscy ,dla wszystkich jesteśmy takim,i odbiciami charakterów i nauczycielami duchowymi )
 10. W-ierzyli chłop i baba w gusła ,aż im pupa uschła
 11. Witam gorąco Droga monkal fazy księżyca ,zmiany pórt roku jak i inne zmiany meteorologiczne -mają duży wpływ na psychikę -podświadomość /umysł /duszę ,emocjonalność i hormony człowieka .
 12. To tyle moje fantazje ,masz rację Bartku najpierw trzeba zrozumieć /uświadomić sobie czym jest opętanie -opętanie według mojego doświadczenia to : owładnięcie /opętanie umysłu /ducha ludzkiego /głębi psychicznej /wnętrza osobowości obcymi treściami z zewnątrz np.- pożądanie seksualne ,fascynacja erotyczna (erotomania ),zakupoholizm ,telewizjo-mania ,internetowa -mania ,komórko-mania , hazard ,alkoholizm , itp. itd. z wszystkich tych treści które tłumimy od dzieciństwa ,tworzy się swoiste królestwo archetypów w nieświadomości zbiorowej (nasz cień tzw .) Najprościej mówiąc Cień to taka część naszej psychiki, która stała się schowkiem na wszystkie te cechy, postawy czy wzorce zachowań, które są przez nas niechciane. Umiejscowione są tam na przykład zachowania agresywne, mało kto się utożsamia ze swoją agresją, jest to raczej coś czego się wypiera, mówi, że przydarzyło mu się to, itd. Ważne jest jednak to, że w strefie Cienia znajdują się często rzeczy, które warto wyciągnąć na światło dzienne, bo można je wykorzystać. Warto również poznać swoją ciemną stronę i nauczyć się ją w bezpieczny sposób na powrót połączyć z naszym „jasnym” Ja. Cień (pojęcie wprowadzone do współczesnej psychologii przez C.G.Junga) kształtuje się od najmłodszych lat, kiedy uczymy się jacy możemy/powinniśmy być, a jakimi być nie wolno, nie wypada, nie można. Wszystko, co tłumimy i usuwamy do nieświadomości w obawie przed odrzuceniem przez innych ludzi formuje nasz Cień. Oczywiście, ocena co może spowodować odrzucenie, a co nie, nie zawsze jest racjonalna, ale na dany moment coś nam daje. Poza tym, to, co kiedyś było zagrażające i niepotrzebne, dziś może się okazać bardzo przydatne i pożyteczne. Dlatego warto zrobić porządek w tym zakurzonym i zabitym deskami schowku na strychu… Jean Monbourquette, autor fantastycznej książki „Oswoić swój cień” pisze tak: https://pozaschematy.pl/2007/04/10/poznaj-ipokochaj-swoj-cien/ Czyli wolimy trzymać w cieniu /nieświadomi ich ( fantazje nasze dochodzą do głosu ,wydobywają się z głębi nieświadomości naszej , w czasie gdy najmniej się tego spodziewamy , i zaczynamy nieraz wierzyć w wytwory swej psychiki /wyobraźni .
 13. Najlepiej zaopatrzyć się w poziomicę ,i inne podobne .