Mistyk

Użytkownicy
 • Zawartość

  4228
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

199 Excellent

3 obserwujących

O Mistyk

 • Tytuł
  Ezo ekspert

Uncategorized

 • Miejscowość
  Świat Duchowo-Materialny .
 • Płeć
 • Zodiak

Ostatnie wizyty

16606 wyświetleń profilu
 1. Witaj albinaness
 2. Dziękuję ci za pozytywną energię ,dokładnie jak piszesz ,masz rację . Pozdrawiam
 3. Masz rację ,ja jestem praktykiem i mistrzem Szamanizmu -Magii i Joginem ,wiele doświadczyłem ,to trudno na początek coś polecić .ale książkę osobiście przerabiałem kiedyś nie raz ,język jest prosty ,nie żaden Satanizm ,lecz magia to jedność z Bogiem \ Życiem \ Naturą .
 4. Witaj Boromir ,nie czytaj naraz wiele ,bo tylko w głowie ci się pomiesza od nadmiaru wiedzy ,opanuj dobrze najpierw jedno ,a potem inne i praktyka ,teoria i praktyka muszą iść w parze ,zawsze wiedzę książkową z rzeczywistością porównuj [ wielu doznało chorób psychicznych - schizofrenii paranoidalnej od nadmiaru teorii tylko ] ,tu masz dobrą książkę na początek - Magija jest dla wszystkich. Jest nauką i sztuką powodowania zmiany zgodnie ze swoją Wolą. W magiji i współczesnej nauce podstawowa koncepcja jest identyczna, u jej podstaw leży wiara implicite, ale realna i stanowcza, w ład i jednolitość przyrody. https://lubimyczytac.pl/ksiazka/68887/magija-w-teorii-i-praktyce
 5. Industrial safety training videos

 6. Dokładnie tak ,pięknie i mądrze to ująłeś
 7. Jak chcesz to zagrzmię Demonie
 8. Jestem Szatanie ,musisz być jeszcze bardzo młody i niedoświadczony ,bo jeszcze tak niewiernego Tomasza dawno nie spotkałem .
 9. Witaj Alicjo ,ja zaś jestem -wróżbitą , magiem ,psychoterapeutą ,szamanem i joginem samo-ukiem z wieloletnim stażem i doświadczeniem .
 10. Wtaj realista, ,coś taki zbulwersowany na wejściu
 11. Maga ma rację ,warto sprawdzić u lekarza , ja mam wieloletnie doświadczenie -53 lata i większość takich schorzeń i dolegliwości sam pokonałem naturalnymi metodami ,lekarze nic nie poradzili ,to tyle ode mnie .narazie