Gość Kuanan

Orzech

2 posty w tym temacie

  • ORZECH

NAMIĘTNY Pełen kontrastów i dziwny twardy charakter.Często egoista, agresywny i bezwzględny jest również szlachetny, umysł o szerokich horyzontach. Nieoczekiwane reakcje, ambicje wygórowane, brak elastyczności powodują że orzech nie jest łatwym partnerem. Nie zawsze jest lubiany, ale zawsze prawie podziwiany i cieszący się autorytetem. W miłości strasznie zazdrosny i namiętnie przeżywający każdą historię. W pobliżu tej osobowości zawsze można spodziewać się jakichś niespodzianek i niekoniecznie miłych. Nie wypoczywa, ale także nie daje wypocząc. Inteligencja-wszechstronna. genialny strateg na wyższych stanowiskach, w zwyczajnej pracy zawodowej także się wyróżnia ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na tej popularności, nie znosi kompromisu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ORZECH

Namiętny ? Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.

Pełen kontrastów i dziwny, twardy charakter ma orzech. Często egoista, agresywny i bezwzględny, jest równocześnie szlachetny z umysłem o szerokich horyzontach. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje, brak elastyczności nie czynią z orzecha łatwego partnera. Nie zawsze jest lubiany, ale prawie zawsze podziwiany i cieszący się autorytetem. W miłości straszliwie zazdrosny i namiętnie przeżywający każdą uczuciową historię. W pobliżu tej osobowości zawsze czekają cię niespodzianki i to niekoniecznie miłego rodzaju. Nie wypoczywa, ale także nie da wypocząć. Inteligencja wszechstronna, genialny strateg na wyższych stanowiskach, w zwyczajnej pracy zawodowej także się wyróżnia ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności, niecodzienne ma życie i nie znosi kompromisu. Ryzykujesz wiele dobrego i złego spotykając się z orzechem.

Natura obdarzyła Orzech pełnym kontrastów, dziwnym i twardym charakterem. Jest pozornie spokojny, ale w głębi duszy miotają nim sprzeczności. To egoista, często agresywny i bezwzględny, a równocześnie szlachetny. Jest kapryśny, łączy w sobie nieśmiałość i ekscentryczne pomysły, o które nikt by go nie podejrzewał. Orzech wysoko ceni sobie własny styl i indywidualność. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje i brak elastyczności sprawiają, że niełatwy to partner w miłości i przyjaźni. Nie zawsze jest lubiany, lecz zawsze budzi podziw i cieszy się autorytetem. Na wskroś samolubny, potrafi jednak być lojalnym współpracownikiem i partnerem.

Orzech to imponująca umysłowość, szerokie horyzonty i wszechstronna inteligencja. Bardzo wcześnie i wyjątkowo skrupulatnie opracowuje swe życiowe plany. Rzadko się przelicza, gdyż jest realistą i wie, co może osiągnąć. Na wyższych stanowiskach wręcz genialny strateg, ale nawet w przeciętnej pracy wyróżnia się ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności i nie znosi kompromisu.

W uczuciach zmienny, namiętnie przeżywa każdą przygodę i miłostkę. Raz jest czuły i tkliwy niczym romantyczny kochanek, a nagle staje się szorstki i brutalny, wręcz sadystyczny ! Zazdrosny jak Otello, ale potrafi doskonale to ukryć, udając zimnego jak głaz. Życie z Orzechem to pasmo niespodzianek, nie zawsze miłych. Nigdy nie można narzekać na nudę i brak wrażeń.

źródło: http://www.sennik24.info.pl/content/view/111/63/

pozwoliłam sobie uzupełnić, jako celtycki orzech.

Co do horoskopu - jestem zaskoczona, z całości nie zgadza się z moją osobą jedynie egocentryzm i agresja. Z tą inteligencją też nie przesadzajmy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.