_Domi_

Horoskop na 2011 rok

4 posty w tym temacie

Horoskop na 2011 rok

WODNIK

Dla Wodników będzie to rok samorealizacji. Nikt i nic Cię nie powstrzyma, a głównym drogowskazem będą twoje pragnienia i intuicja. Przyjaciołom i rodzinie to się nie spodoba, ale musisz robić swoje.

Wodniki będą też refleksyjne. W 2011 roku zrozumiesz błędy poprzedniego roku, co pozwoli Ci pójść naprzód. Będziesz się w tym roku świetnie bawić. W dużej mierze dzięki nowemu towarzystwu, bo poznasz wspaniałych ludzi i nawiążesz przyjaźnie. Może nie przetrwają próby czasu, ale zaowocują.

Uczucia:

Wodnik nie będą mogły narzekać na nudę. Single będą wiecznie flirtować, co spowoduje niemałe problemy. Nie będą w stanie wybrać między stałym związkiem, a gorącymi romansami. Łatwo wtedy przegapić kogoś naprawdę wyjątkowego.

Osoby w związkach natkną się na ciekawych nieznajomych! Ostrożnie, partnerowi to się nie spodoba. A Wodniki przekonają się, że krew nie woda.

Kariera i finanse:

2011 przyniesie Ci sporo szczęścia w sprawach finansowych. Może to zatem czas na bardziej ryzykowne decyzje? Ale działaj roztropnie, bo szczęście zawsze może się odwrócić.

W pracy spokój, bez większych zmian. Przełożeni docenią twoją solidność, możesz dostać podwyżkę. Nie licz jednak na żadną wygraną, ani nieoczekiwany przypływ gotówki.

Zdrowie:

Od dawna cieszysz się niespożytą energią. W tym roku również Ci jej nie zabraknie, ale zadbaj o serce i nie daj się stresom. Staraj się aktywnie wypoczywać, oczyszczaj organizm z toksyn pijąc ziołowe herbatki.

Nie zaczynaj roku na pełnych obrotach, to dobry moment na lekki odpoczynek. Dzięki temu od wiosny będziesz w jeszcze lepszej formie. Może warto pomyśleć o jakichś wyzwaniach fizycznych.

RYBY

2011 rok będzie wspaniały, Ryby nie będą narzekać na nudę, dużo się będzie działo. To będzie rok pełen szczęścia, ale też ważnych prób. Nic za darmo.

Będziecie musieli podjąć ważne decyzje. Żeby wyjść na tym jak najlepiej warto poprosić o radę bliskich. Nie bójcie się przyznać do strachu i prosić o pomoc. To się na pewno opłaci.

Uczucia:

Jeśli szukasz partnera, na którym można zawsze polegać, być może właśnie w tym roku spotkasz kogoś wyjątkowego, dzięki komu odkryjesz nowy, nieznany wcześniej ci świat emocji. Zdecydowanie pójdziesz raczej na jakość niż ilość, bo wielu okazji do flirtu i romansu nie będzie.

Na pozór skryte i niedostępne Ryby odnajdą w sobie wiele żaru i namiętności. Także w stałych związkach spore ożywienie, wszystko świetnie się ułoży.

Kariera i finanse:

To nie będzie wspaniały rok, ale nie będzie też fatalny czy nieprzyjemny. Jeśli realizujesz nowe projekty, możesz liczyć na pomoc współpracowników i przyjaciół. Bądź tylko otwarty na ich sugestie, pamiętaj że dobrze Ci życzą. Nie szukaj dziury w całym, bo to może być wyjątkowo ryzykowne.

Wolontariat i zajęcia dodatkowe przyniosą ci dużo radości. Nie bój się zaangażować w nowy projekt w pierwszym półroczu. Możesz dać się wreszcie namówić znajomym na jakiś nowy sport, albo hobby. Pomoże Ci to w odpoczynku od pracy.

Zdrowie:

Zacznij dbać o siebie. Żarty się skończyły, posłuchaj na co zwracają uwagę Twoi bliscy. Dużo pracy i obowiązków mogło nadwyrężyć Twoja odporność.

Ale to nic poważnego, o ile się tym zajmiesz. Codzienna gimnastyka poprawi Twoją kondycję. Zadbaj o prawidłową dietę i regularne spożywanie posiłków.

BARAN

Początek roku będzie bardzo dobry. I nie chodzi tyko o karnawałową euforię, bo w styczniu i lutym znajdziesz w sobie prawdziwą siłę do pokonywania przeciwności. Nie obejdzie się bez niepowodzeń, ale się im nie poddasz. Druga połowa roku spokojniejsza.

Uczucia:

Największe szanse na nową miłość Barany będą miały jesienią. Osoby w związkach szczególnie wiosną będą musiały o nie zadbać. Ale włożony wysiłek zaowocuje już latem. Część Baranów znajdzie dobrego kompana na wakacyjny flirt.

Finanse i kariera:

Jeśli dotąd niepokoiły Cię finanse, 2011 będzie rokiem uspokojenia. Nie licz na żadną wygraną, ale pieniędzy wystarczy Ci nie tylko na podstawowe wydatki. Jesień przynieść może znakomite warunki do realizacji nowych pomysłów zawodowych.

Zdrowie:

Barany powinny skupić się na słabszych punktach ciała jak: głowa, oczy, włosy, zęby. Z pozoru błahe sprawy, jeśli nie zadbacie o nie na czas, mogą powodować w drugiej połowie roku sporo kłopotów. Za to doskonale przywita Was wiosna, jak nigdy będziecie na nią gotowi. W marcu i kwietniu czeka Barany prawdziwa eksplozja witalności i radości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BYK

Nowy rok rozpocznie się dla wielu Byków zamieszaniem i zwątpieniem. Może to powodować zniechęcenie i marazm. Z jednej strony zjawisko będzie groźne, bo pewne obszary życia zastygną w bezruchu, ale w innych obszarach Byki pójdą zdecydowanie do przodu. Nie wolno tylko skupiać się na niepowodzeniu. Połowa roku zacznie przynosić sukcesy i nieoczekiwane przyjemności z tym związane.

Uczucia:

Ten rok obudzi w Bykach ogromną potrzebę ciągłego przeżywania miłosnych uniesień. Byki będą więc promienne, uwydatnią się ich najlepsze cechy charakteru i najpiękniejsze atuty cielesne. Należy jednak uważać, aby bezmyślnie nie popaść w szalone szpony romansu. To się nie połaci.

Single będą wciągnięte w szalony wir flirtów prawie przez cały 2011 rok. Ale żeby trafić na poważniejsze uczucie, trzeba będzie się sporo napracować. I nie ma gwarancji, że przyniesie ją ten rok.

Latem na pewno Byki przeżyją szaloną miłosną przygodę, która niestety zakończy się tak szybko, jak się zaczęła. Nowe uczucie nadejdzie, ale nie prędko.

Finanse i kariera:

Początek roku nie będzie finansowo udany. Uważaj na nieplanowane wydatki, będą wyjątkowo dotkliwe. W połowie roku zacznie się poprawa w sferze finansowej. Wpłynie to dobrze na konto bankowe.

Byki nabiorą wiary w swoje możliwości i talenty, dzięki czemu czeka ich spektakularny sukces zawodowy, który pozwoli na zamknięcie starych spraw. Nie zapomnij o zasłużonym odpoczynku po intensywnej pracy.

Zdrowie:

Jeśli nie będziesz zbytnio ryzykować i lekkomyślnie podchodzić do tematu zdrowia, czeka cię spokojny pod tym względem rok. Nie czyhają na ciebie kontuzje ani poważne wypadki. Byki powinny uważać jednak na gardło, struny głosowe i nos. I nie pić za dużo kawy, energię do życia i tak będziecie mieć.

BLIŹNIĘTA

Nowy rok da Bliźniętom sporo szans i wyjątkowych okazji na spełnienie prywatne i zawodowe, ale potrzebna będzie odwaga. W tym roku nic za darmo. Warto jednak będzie zastanowić się nad nowymi wyzwaniami i stawić im czoła.

Uczucia:

Osoby urodzone pod tym znakiem to dwie złożone osobowości, potrafiące w kilka sekund zmienić swoje oblicze. W nowym roku będą mieli ku temu wiele okazji. Bliźnięta będą za wszelką cenę chciały zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, będą też szukać nowych partnerów.

Nawet osoby w stałych związkach, stabilne uczuciowo, zechcą zawalczyć o nowe uczucie pełne przygód i miłosnych uniesień. Dlatego Bliźnięta muszą się dobrze zastanowić, czy ich aktualny partner to ten, z którym chcą być już na zawsze. Jeśli nie – to dobry rok na zmianę.

Zmiany czekają też singli. Uważajcie jednak, żeby nie przegapić wartościowego uczucia w natłoku wielu przygód.

Finanse i kariera:

Możliwe że duża część Bliźniąt zacznie nowe studia, pójdzie na szkolenie, odkryje w sobie nowe pasja, a nawet talenty. Niestety, nie będzie z tego wielkich pieniędzy, będzie za to zaskakująca satysfakcja.

Wiele Bliźniąt może stanąć w obliczu konfliktu kariery i życia rodzinnego, ponieważ obowiązki wobec najbliższych będą najbardziej ciążyły wtedy, gdy praca będzie wymagała szczególnego zaangażowania. Pamiętajcie o racjonalnym podziale czasu.

Zdrowie:

Bliźnięta wiosną i latem będą przeżywały uciążliwe wzrosty i spadki formy. Poczujecie uderzenia nieokiełznanej energii, ale dopadnie was też, może nawet bardziej niż dotychczas, apatia. Sposobem na to może być spokojny sport. Najlepiej bieganie, rower albo basen.

RAK

Początek roku zarówno w finansach jak i uczuciach będzie taki, jak końcówka 2010. Nie oczekujcie rewolucji. Za to w drugiej połowie roku odezwie się jakieś dawne zobowiązanie. Odzyskacie pożyczone pieniądze, albo ktoś postanowi odwdzięczyć się wam za dawno udzieloną pomoc.

Uczucia:

2011 to czas dużych szans ale i sporych, uczuciowych zagrożeń. Stałe związki Raków ożyją, powróci namiętność, często zaskoczycie swoich partnerów.

Single przez cały rok będą intensywnie rzucać się w ramiona atrakcyjnych, nowych partnerów. Niejednokrotnie okaże się to pomyłką, ale dzielne i silne Raki, nie ustaną w poszukiwaniach. Szczególnie warto o tym pamiętać późną jesienią, wtedy Raki mają największą szansę na prawdziwe uczucie.

Finanse i kariera:

Wiosna przyniesie wielu Rakom zaskakujące sukcesy zawodowe. I warto to wykorzystać, bo pozostała część roku będzie dość monotonna. Ten czas spokoju pozwoli na złapanie oddechu i dokończenie wielu zaległych, czasem bardzo skomplikowanych spraw. Wysiłki będą owocowały satysfakcjami finansowymi.

Zdrowie:

Musisz uważać na nieszczęśliwe wypadki. Wystarczy dobrze patrzeć pod nogi, uważać na mokrą podłogę i unikać szarżowania np. na stoku. Nie grozi wam poważna choroba, ale wypadek i z pozoru drobny uraz może pokrzyżować wiele planów. Na szczęście można temu zapobiegać prostymi sposobami.

Musicie uważać szczególnie na ekstremalne i szalone przygody, które w fazie planowania wydadzą się Wam fantastyczne. Wasze ciało nie zmienia się i nie przystosowuje tak szybko, jak emocje. Pamiętajcie o jego ograniczeniach i nie porywajcie się na wymagające dyscypliny, jeśli dotąd tego nie robiliście.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LEW

W tym roku postaraj się zapomnieć o charakterystycznej dla Lwa dumie i pozwól sobie na luz. Pewnie nie będzie ci łatwo, bo lubisz robić wokół siebie dużo hałasu. Ale pomyśl, zanim coś powiesz i nie idź z zasady zawsze pod prąd. Zwróć większa uwagę na otoczenie i słuchaj, co mówią do Ciebie inni.

Uczucia:

To rok dobry dla stałych związków, uczucia staną się jeszcze bardziej intensywne. Lwy muszą tylko uważać na przesadną chęć kontroli bliskich. Może to obrócić się przeciw wam. Pamiętajcie też o przyjaciołach i starajcie się bardziej myśleć o tym, co oni czują. Inaczej nawet długie przyjaźnie mogą nie przetrwać próby.

Samotne Lwy być może wreszcie spotkają bratnią duszę. Największa szansa na to będzie jesienią. Warto czekać, bo jeśli trafią na taką osobę, to zakochają się bez pamięci. Będzie też wiele okazji do flirtów.

Praca i kariera:

W tym roku warunek powodzenia zawodowego jest prosty: zajmij się rodziną i przyjaciółmi. To pozwoli ci zdobyć ich wsparcie, które będzie bardzo ważne w podejmowaniu zawodowych wyzwań, dzięki czemu będziecie spokojnie realizować swoje plany.

Wiosną możliwy nieprzewidziany dopływ gotówki. Ale uważaj, bo łatwo będzie Ci się jej szybko pozbyć, a nawet dodatkowo wpędzić w długi.

Zdrowie:

Na początku roku odczujesz spadek energii. Ale nie zwalaj wszystkiego na zimę. Postaraj się wzmocnić organizm witaminami, nie nastawiaj się pesymistycznie do życia, postaw też na aktywność fizyczną. Narty czy nawet drobne bieganie mogą uratować nie tylko twoje ciało, ale i umysł.

Kłopoty zdrowotne miną już wiosną. Słońce doda Ci energii. Wykorzystaj wakacje i podładuj solidnie baterie, bo jesienią znowu będzie Ci potrzebna dodatkowa energia.

PANNA

Praca będzie ważnym elementem twojego życia, ale pamiętaj o współpracownikach. Nie bierz wszystkiego na siebie, znajdziesz u nich dużo wsparcia i pomocy. Jeśli będziesz działać metodycznie i myśleć perspektywicznie, odniesiesz wiele sukcesów.

To będzie dobry rok na złapanie oddechu. Wykorzystaj sprzyjającą atmosferę, by zrobić rzeczy, o których marzyłeś, a na które dotąd nie było czasu. Znajdź czas na szaloną zabawę z przyjaciółmi, przypomnij sobie o swoich pasjach.

Uczucia:

To będzie twój rok! Wokół ciebie pojawi się sporo nowych osób, ciekawych współpracowników, interesujących znajomych, a nawet kochanków. Będzie wiele okazji na flirt, ale Ciebie zainteresuje tylko prawdziwa miłość.

W stałych związkach wreszcie wyciszenie i spokój. Pamiętaj jednak, że od tego już tylko krok do nudy. Może warto zaplanować wspólne, zaskakujące wakacje?

Kariera i finanse:

W pracy bez rewolucji i zaskakujących zmian. Ale zrealizujesz swoje plany albo zajmiesz się czymś innym od tego, co do tej pory tylko chodziło ci po głowie. Dzięki pracowitości i konsekwencji osiągniesz wiele, chociaż na twoich finansach odbije się to dopiero w drugiej połowie roku.

W pierwszym kwartale roku polegaj na sprawdzonych współpracownikach, którzy Cię wspierają. Sukces będzie wynikiem twojej wytrwałości i długofalowego myślenia. Ale także umiejętności współpracy.

Zdrowie:

W tym roku wreszcie uporasz się z przewlekłymi problemami i powrócisz do dobrego zdrowia. Będziesz wręcz zarażać innych pozytywna energią. Dbaj o to, aby zachować dobrą formę jak najdłużej.

Relaksuj się jak często się tylko da, zafunduj też sobie aktywności fizyczne, które zaskoczą twój organizm.

WAGA

To rok trudnych decyzji i odważnego mówienia tego, co myślisz. Przed Tobą wiele konfrontacji i sporów. Część będzie wynikała z reakcji twojego otoczenia na wydarzenia nie związane z Tobą. Pamiętaj o tym i nie myśl, że wszystkie kłótnie to twoja wina. Staraj się też mocniej bronić swojego zdania.

Uczucia:

Uda ci się uniknąć problemów, ale tylko jeśli będziesz szczery wobec siebie i swoich bliskich. Nie bój się radykalnych zmian, jeśli nie układa ci się w związku. Nawet jeśli będziesz skłaniać się ku – na pozór – niemożliwemu rozwiązaniu.

Nie żyj przeszłością, ale skup się na przyszłości. Zakochane Wagi nie powinny udawać trudnych do zdobycia. Wystarczy już gier i zabaw z partnerem, czas się zaangażować.

Nie bój się też odnowić dawnych znajomości. Mail albo SMS do kogoś, z kim już raz Ci nie wyszło, mogą doprowadzić do zaskakująco miłego rozwoju sytuacji.

Kariera i finanse:

Początek 2011 to stagnacja i marazm. W pierwszej połowie roku będziesz mieć do siebie pretensje, że twoja kariera utknęła w martwym punkcie. I nie będziesz bez winy, możesz nawet przegapić życiową okazję.

Nie bój się zaryzykować. Zmiana pracy, stanowiska, nowe studia, albo kursy – to pozwoli ci przełamać złą passę. Jeśli jesteś zadowolony ze swojej pracy to będzie dla dobry rok, bo bez Twojego wysiłku nic samo się nie zmieni.

Zdrowie:

Staraj się hamować emocje i impulsywność. Nawet najtrudniejsze sprawy można rozwiązać pokojowo. Relaksuj się, np. robiąc kąpiele z dodatkiem aromatycznych soli i ziół. Zacznij dbać o siebie, bo ze zdrowiem nie ma żartów. Na początek dobrze będzie ograniczyć kawę i mocną herbatę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SKORPION

Nie bój się realizować swoich ambicji, nawet tych najbardziej szalonych. To dobry rok na podejmowanie wyzwań. Będziesz zdolny do wielkich rzeczy, jeśli tylko odpowiednio dobierzesz środki.

Niestety, nie możesz za bardzo polegać na innych, szczególnie jeśli zależy ci na intensywnym rozwoju. Rady przyjaciół i rodziny na niewiele się zdadzą, bo decyzję i ryzyko ostatecznie i tak będziesz musiał podjąć sam.

Uczucia:

Pierwsza połowa roku będzie burzliwa. W uczuciach Skorpiony będą wymagające, a nawet kapryśne wobec partnera. Ale nie ma tego złego... Bo kłótnie i napięcia rozładujecie podczas namiętnych nocy.

Samotne Skorpiony mają szansę spotkać interesującego partnera do flirtu. Niestety, nie będziecie pewni do czego ten związek prowadzi. Nie ma też większych szans na długotrwałe uczucie. Ale zdecydowanie warto cieszyć się chwilą.

Kariera i finanse:

Zawodowo to będzie rok rozliczeń i nadrabiania zaległości. Dawne zobowiązania w pracy mogą dać o sobie znać. Nie uciekaj od obowiązków, ale staw im czoła. Czas rozwiązać ciągnące się za Tobą sprawy.

Nie szastaj pieniędzmi, choć jak zwykle masz na to ochotę. Gotówka może się przydać, na pokrycie niespodziewanych wydatków. Nie będą one duże, ale mogą być częste, szczególnie wiosną.

Zdrowie:

Fizycznie nic Ci nie grozi, ale uważaj na psychikę. Zmęczenie będzie często wynikiem twojego stanu emocjonalnego, mogą nawet zdarzyć się napady depresji, szczególnie zimą. Zafunduj sobie kilka dni oddechu i relaksu, ale nie zamykaj się w domu.

STRZELEC

Rok 2011 upłynie ci pod znakiem poznawania ciekawych ludzi i zarabiania pieniędzy. Jeśli od dawna o czymś marzysz, możliwe że w tym roku to się spełni. Wiele zyskasz dzięki wpływowym znajomym, którzy Cię otoczą i ułatwią Ci sukces.

Uczucia:

Przed tobą wiele miłych niespodzianek oraz niezapomnianych przeżyć. Twoje uczucia do partnera wreszcie się sprecyzują i sytuacja się wyklaruje. Nie musisz się martwić, gwiazdy są po Twojej stronie.

Samotne Strzelce nie będą miały tyle szczęścia. Poznacie wiele ciekawych osób, być może przydarzą się wam przelotne romanse, ale na prawdziwe i długotrwałe uczucie raczej się nie zanosi. Chyba, że zaskoczy was ktoś z bliskich. Były chłopak, z którym ciągle macie kontakt, albo wieloletni kolega – mogą w tym roku okazać się kimś więcej.

Kariera i finanse:

Jeśli nie przegapisz swojej szansy przed Tobą pasmo sukcesów. Strzelce będą mogły wreszcie poświęcić się projektom, które są dla nich ważne, a szczęście będzie im sprzyjać. Także współpracownicy pomogą zaistnieć w branży.

Nie bójcie się działać szybko i prosić o pomoc, bo nie ma czasu na zastanawianie się, trzeba działać! Okazje będą kuszące, ale szybko uciekną. Koniec roku będzie trudny, ponieważ weźmiecie na siebie zbyt wiele obowiązków.

Zdrowie:

Na początku roku możesz odczuć spadek formy. To tylko chwilowy brak energii, więc przede wszystkim dobrze się odżywiaj i wzmacniaj odporność naturalnymi metodami. Nie zapominaj o urlopie i nie trać poczucia humoru.

KOZIOROŻEC

Koziorożce w tym roku zaskoczą same siebie. Praktyczne i rozsądne rzucą się w wir przyjemności. Najpierw będziecie na wszelkie możliwe strony rozważać za i przeciw swoich możliwych wyborów. Ale wreszcie pomyślicie o sobie i tym, co dla was jest ważne.

Może się to odbić na relacjach z najbliższymi, bo przyjaciele i rodzina będą niezadowoleni. Ale wytrwajcie przy swoich postanowieniach. Dzięki temu Koziorożce odnajdą w sobie energię, o której istnieniu nie wiedziały. Będzie ją można wykorzystać na poprawę relacji rodzinnych.

Uczucia:

To będzie rok niezwykłych przeżyć i uniesień. Koziorożce przestaną kryć się za maskami konwenansów i sztywnych ram środowiskowych. Wreszcie wszyscy odkryją karty, dzięki czemu gorące namiętności znajdą ujście. Nauczysz się szczerze i otwarcie mówić o swoich potrzebach, oczekiwaniach i uczuciach.

To też dobry rok dla samotnych Koziorożców. Jeśli jeszcze nikt nie wpadł Wam w oko, to już możecie przestać martwić się samotnością. Niedługo ktoś Was zauroczy i serce mocniej zabije. Wtedy warto od początku grać w otwarte karty. Zapomnij o udawaniu kogoś, kim nie jesteś, bo opłaci się w ten związek zainwestować szczerość.

Kariera i finanse:

Bieg spraw zawodowych w twoim życiu zwolni tempo. Nie będzie więc zaskakującego awansu, ale w drugiej połowie roku pojawią się nowe, ciekawe i atrakcyjne oferty. Nie spiesz się i bądź cierpliwy, a na pewno się opłaci.

Miłe niespodzianki finansowe też dopiero w drugiej połowie roku. Końcówka 2011 będzie pod tym względem szczególnie interesująca.

Zdrowie:

Nie czekają cię poważne problemy zdrowotne. Ale pamiętaj, że sprawne ciało nie jest dane raz na zawsze. Koziorożce mogą w tym roku za mało odpoczywać i zaniedbywać swoje ciało. Muszą nauczyć się relaksować i nie przynosić pracy do domu.

Warto też pamiętać o rutynowych badaniach i kontrolach. Uważaj szczególnie na zęby. Nie zwlekaj z wizytą u dentysty do czasu, gdy nadejdzie ból. Sprawdzaj ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.