Rachael

Horoskop partnerski

3 posty w tym temacie

:lol: KOZIOROŻEC ? 22 XII- 19 I

Uczucia- Koziorożce musza uważać na lekkie związki, flirty, gdyż to nie będzie prowadzić do poważnych związków. Koziorożec będzie chciał poczuć miłość w pełnym tego słowa znaczeniu. Samotne Koziorożce będą tylko romansować. Koziorożce w związkach poprawia swoje relacje z partnerami poprzez zrozumienie i akceptacje

Praca i finanse- Czeka Cię wspaniałomyślny rok w sferze finansów. Dodatkowe dochody będą widoczne już po drugiej połowie roku. Koziorożce mogą się szykować na wydatki związane z zakupem większych rzeczy.

Osoby urodzone pod tym znakiem są roztropne, stanowcze, ambitne. Są przyjemne, przyjacielskie, życzliwe i godne zaufania. Lubią wolność i niezależność. Zbyt często przykładają uwagę do wyglądu zewnętrznego człowieka, bywają pyszne i trochę zarozumiałe. Wszystko jest dla nich możliwe i do zrobienia.

Kobiety są zdolne, wierne i sympatyczne. Lubią dom, porządek .Są oszczędne i gościnne.

Brak im za to łagodności i intuicyjnego spojrzenia na świat.

Mężczyźni są bardzo praktyczni, samolubni, wygodni. Ambitni w interesach osiągają szczyty. Bywają uparci i konserwatywni. Zazwyczaj są bogaci.

Związek Koziorożca z Koziorożcem jest najlepszy.

Osoby urodzone pod tym znakiem nie powinny dziwić się licznym zmianom pracy. W pracy jednak potrafią osiągać wysokie stanowiska, połączone z wielkimi zaszczytami. Musza pamiętać by kariera i zarabianie pieniędzy nie przyćmiła im spraw uczuciowych, gdyż w miłości mogą mieć problemy. Za dużo analizują w związkach stwarzając sobie przy tym dodatkowe problemy.

Panująca planeta- Saturn

Szczęśliwy kamień- granat

Kolor- zieleń

Szczęśliwy dzień- sobota.

STRZELEC- 22 XI- 21 XII

Uczucia- Strzelce będą próbować ratować relacje z partnerami. Musza uważać na emocje i nerwy, gdyż takie podejście do problemu może zniszczyć związek. Samotne Strzelce w tym roku mogą liczyć na zmiany ? nowe związki, nowi znajomi i nowe możliwości w sferze uczuciowej. Warto korzystać z okazji i ponieść się emocjom.

Praca i finanse- Awanse, uznanie, nowe możliwości. Stałość dochodów widoczna dla większości Strzelców. Należy jednak nie wydawać tylu pieniędzy gdyż może zabraknąć na odpoczynek i wakacje.

Osoby urodzone pod tym znakiem są pracowite i bardzo praktyczne. Mają bystrość umysłu i lubią porządek. Są oszczędne ale nie skąpe. Główna ich wada to to, że popadają szybko w gniew z błahych przyczyn. Są bardzo prawdomówne, czasami za bardzo otwarte przez co mogą zrazić do siebie swoich najbliższych

Kobiety spod znaku Strzelca sa pobożne, o dobrym sercu, zarozumiałe, i bardzo energiczne. W życiu małżeńskim potrafią być bardzo towarzyskie i starają się dorównać zainteresowaniom męża. Dbają o dom, dzieci i zarządzaniem domem.

Mężczyźni spod tego znaku są pracowici, przyjaźnie nastawieni do otoczenia, zwinni, pełni temperamentu, ale zarazem lekkomyślni. Lubią hazard i mogą wejść szybko w jakiś nałóg. W pożyciu małżeńskim są trudni do zniesienia gdyż zbyt mało uwagi poświęcają rodzinie.

Związek Strzelca i Koziorożca to najlepsze połączenie.

Osoby spod znaku Strzelca powinny być przygotowane na różne nieporozumienia małżeńskie, grożące nawet rozejściem się stron.

Wszystkie Strzelce powinny mieć powodzenie w prowadzeniu własnych działalności gospodarczych. Dużą część swojego życia spędzają poza domem, gdyż sprawy handlowe czy zawód wymagają częstych podróży.

Panująca planeta- Jowisz

Szczęśliwy kamień ? turkus

Kolor- fioletowy

Dzień- czwartek

SKORPION ? 23 X- 23 XI

Uczucia- Skorpiony ( samotne i zajęte) nie powinny przejmować się życiem uczuciowym, W tym roku rozkwit namiętności i miłości w związku. Powinny się skupić na planowaniu przyszłości ,gdyż dal wielu skorpionów będzie to rok poważnych decyzji dotyczących miłości. Należy pamiętać, iż decyzje trzeba podejmować intuicyjnie.

Praca i finanse- Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój. Coraz więcej pieniędzy na jesieni i zimie, W lecie wielka podróż dla wielu Skorpionów. Należy jednak pamiętać na złośliwych i zawistnych ludzi, którzy mogą wprowadzić w tarapaty.

Osoby urodzone pod tym znakiem są z reguły miłe i przyjemne. Zdolne w pracy, dążą do dużych zarobków, lubią luksus, jednakże są oszczędne.

Cierpliwe z natury, często jednak popadają w złość i umieją się mścić.

Kobiety są zwodnicze, ale zarazem ujmujące, Potrafią owinąć sobie mężczyznę wokół palca. W małżeństwie sa przykładnymi żonami i kochankami. Zarządzają domem bardzo sprawne, Kierują się intuicją. w związku potrzebują pasji i namiętności inaczej nie zaznają szczęścia.

Mężczyźni są dumni, zarozumiali, pracowici, skryci, niestali, zawzięci. Lubią dużo gadać. Nie posiadają wielu przyjaciół. Kochają swoją rodzinę, ale w małżeństwie bywają trudni.

Związek Skorpiona ze Skorpionem i Waga mogą być szczęśliwe

Skorpiony powinny wiele czasu poświęcać nad praca nad sobą gdyż mają zbyt wielu wrogów przez swój charakter.

Mają wrodzone zdolności do spraw handlowych, powinny te zdolności wykorzystać odpowiednio i nie obawiać się żadnego ryzyka, gdyż wszystkiemu mogą podołać.

Panująca planeta- Mars

Szczęśliwy kamień- topaz

Kolor- czerwony

Dzień- wtorek

WAGA ? 23 IX- 22 X

Uczucia- Wagi powinny zastanowić się nad przyszłością, aby nie przegapiły osoby przeznaczonej. Wagi będą starały się uciekać od zobowiązań i obowiązków w miłości. Wagi w związku muszą bardziej starać się o partnera. Samotne wagi poprzez przyjaźń odnajdą miłość.

Praca i finanse- Rok 2010 będzie rokiem nowych możliwości. Wagi powinny zastanowić się nad założeniem własnej działalności lub wejścia w spółkę. Wszystkie urzędy będą Wagom sprzyjać i umożliwiać im realizacje planów finansowych.

Osoby urodzone pod tym znakiem są skromne, lubią porządek, czują niechęć do ciężkiej i żmudnej pracy. Nie lubią przemocy. Energiczne, głęboko myślące, ambitne, często budują ?zamki na lodzie? by nie dopuścić do siebie inne osoby. Są sprawiedliwe. Bywają hojne, często lekkomyślne i mało cierpliwe, ale rzadko popadają w gniew.

Kobiety są miłe, wesołe, ujmujące, i szczęśliwe, choć często podejrzliwie i zazdrosne. Mają wielu wielbicieli. Są dobrymi żonami i matkami.

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są roztropni, posiadają dar wymowy, są miłej powierzchowności, bywają tajemniczy, lubią wygodne życie i mają powodzenie w handlu. Dbają o formy towarzyskie. Gdy znajdą odpowiednią kobietę są bardzo przykładnymi małżonkami.

Związek Wagi z Wagą i Skorpionem dają szczęście.

Osoby te powinny dążyć do wyznaczonych sobie celów, gdyż są energicznymi osobami. W sprawach handlowych powinny kierować się rozwaga, gdyż czasami są lekkomyślne i za szybko działają. Wszelkie zmiany jakie przynosi im życie powinny przyjmować bez narzekania, gdyż zmiany te w końcowym rozrachunku wyjdą im na dobre.

Panująca planeta- Wenus

Szczęśliwy kamień- opal

kolor- jasno- niebieski

Dzień- piątek

PANNA ? 23 VIII- 22 IX

Uczucia- Początek roku dla Panien będzie bardzo wspaniałomyślny, Jeśli Panna już wybrała w sercu swojego towarzysza życia dojdzie do ich połączenia. Miłość przybierze inny wymiar, lepszy, i niosący perspektywy na przyszłość. Samotne Panny nie powinny się martwić o miłość. Przyjdzie ona w lecie i rozświetli resztę roku kalendarzowego.

Praca i finanse- Panny powinny pilnować swojej pracy. Wydatki na przestrzeni kwietnia i maja mogą uszczuplić budżet Panien. Jesień będzie dobrym czasem na nowe pomysły i inwestycje. Osoby które nie maja pracy znajda zajęcie już na wiosnę.

Osoby urodzone pod tym znakiem są praktyczne, bardzo inteligentne, pracowite i skrupulatne. Nauka przychodzi im łatwo, często zmieniają swe zdanie, bywają niekonsekwentne. Rzadko przyznają się do błędów. Posiadają o sobie wielkie mniemanie, mieszają się często w cudze sprawy

Kobiety urodzone pod znakiem Panny są pobożne, uczciwe, bojaźliwe, i dobroczynne. Czasami płoche i popędliwe. Gdy znajdą męża są bardzo wzorowymi żonami.

Mężczyźni są wspaniałomyślni, pobożni, żądni sławy zaszczytów. Czasem nieostrożni. Czystość i porządek jest ich wielką zaletą. W małżeństwie dbają o zabezpieczenie finansowe rodziny.

Związek Panny z Panna może być szczęśliwy, ale również z Koziorożcem może Panna odnaleźć szczęście i harmonie.

Panny dzięki swej pracowitości i dążeniu do celów osiągają najlepsze wyniki w sprawach handlowych i przemysłowych. Powinny zastanowić się nad własną działalnością gospodarczą lub spółką. Nie powinny szukac ciągle na nowo nowych znajomości, gdyż tylko na starej przyjaźni nigdy się nie zawiodą.

Panująca planeta- Merkury

Szczęśliwy kamień- Onyks

Kolor- Ciemno- żółty, zielony

Dzień-środa

LEW ? 23 VII- 22 VIII

Uczucia- Lwy będą bardziej angażować się w swoją prace i zarabianie pieniędzy niż w miłość. Dlatego należy pamiętać o drugiej połówce. Pieniądze nie są tak ważne jak uczucie. Lwy powinny też pamiętać o okazywaniu uczuć drugiej połówce. Samotne Lwy mogą liczyć na nową znajomość na jesień. Warto spróbować i nie bać się związku. Należy jednak trzymać swój temperament i emocje na boku.

Praca i finanse- Lew będzie zajęty głównie finansami i urzędami w tym roku. Wszystkie sprawy zakończą się sukcesem. Możliwe awanse, podwyżki, zmiany prac na lepsze itp. W drugiej połowie roku przypływ gotówki z innego źródła niż praca. Los będzie Lwom w tym roku bardzo sprzyjał.

Osoby urodzone pod znakiem Lwa są dobroduszne, pobłażliwe, umieją wywierać wpływ na otoczenie. Są ruchliwe, ambitne, dumne ale i wrażliwe

Często uważają że we wszystkim mają rację, dlatego ciężko jest ich przegadać na swoją stronę.

Rzadko wpadają w gniew, ale w takich przypadkach są porywcze i gwałtowne. Mają skłonność do intryg. Cechuje ich często trafny osąd.

Kobiety są złośliwe, uparte i zawzięte, a do tego gadatliwe. Przeważnie są piękne i ponętne. W małżeństwie bardzo dobre i wierne żony.

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Lwa są odważni i śmiali, wierni w przyjaźni, wspaniałomyślni, wymowni i pyszni. Uwielbiają kobiety. W niebezpiecznych sytuacjach szczęście ich nie opuszcza. W małżeństwie są przykładnymi małżonkami i kochającymi tatusiami.

Związek Lwa z Wagą jest korzystny, a Lwa z Lwem bardzo szczęśliwy.

Osoby urodzone w tym znaku powinny dążyć do zawierania nowych znajomości, szukać nowych przyjaciół i nowych możliwości handlowych.

Gdy są samotni często intensywnie pracują. Lwy muszą pamiętać że dom, rodzina są najważniejsze w życiu gdyż czasami o tym zapominają.

Panująca planet ? Słońce

Szczęśliwy kamień ? Rubin

Kolor- złoty i pomarańczowy

Dzień- niedziela

RAK ? 21 VI-21 VII

Uczucia - Dla Raków szykuje się wiele zmian w sferze uczuciowej, Niepokoje pojawią się przez zazdrość, która może poważnie nadużyć waszego zaufania. Raki wyjątkowo muszą uważać na romanse, które mogą wywiązać się nagle i niespodziewanie. Samotne Raki będą zachwycone ilością spotkań z płcią przeciwną. Należy jednak pamiętać iż romans nie zawsze idzie w parze z miłością.

Praca i finanse ? Gdy w uczuciach problem również w pracy problem. Raki powinny bardziej koncentrować się na pracy niż na uczuciach, W pracy możliwe zmiany. Należy uważać na osoby które udają waszych przyjaciół.

Osoby urodzone pod znakiem Raka są bardzo miłe, łagodne, cierpliwe i lubiące spokój. Są pełne taktu, powściągliwe, bardzo czułe i łatwo ulegają wpływom innych osób. Z wyglądu spokojne i wesołe. Bywają też dumne, żądne pochwał i uznania.

Kobiety urodzone pod znakiem Raka są oddane , cierpliwe i kochające jako partnerki. Są dobrymi żonami, matkami, miłujące swe dzieci. Pragną mieć przy sobie silnego mężczyznę na którym mogą się wesprzeć.

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są skromni, pobożni, mili i towarzyscy. Bywają kłótliwi a w pożyciu małżeńskim ciężcy do zniesienia.

Związek Raka z Rakiem jest błogosławiony przez wszechświat. Związek Raka ze Skorpionem jest również szczęśliwy.

Osoby urodzone pod tym znakiem , gdy los tak postanowi, powinny pogodzić się z rozstaniem czy utratą ukochanej osoby, i nie wracać do przeszłości, która nie powróci.

Zamiast użalaniem się nad sobą powodu osamotnienia, mają całą swoją energię skierować na sprawy życia codziennego, handlu czy przemysłu.

Raki powinny się spodziewać, częściej niż inne znaki, spadków rodzinnych.

Panująca planeta- Księżyc

Szczęśliwy kamień ? Agat

Kolor- fioletowy

Dzień- poniedziałek

BLIŹNIĘTA ? 22 V- 20 VI

Uczucia- Bliźnięta powinny być spokojne o swoja przyszłość uczuciową. Szykują się podróże zagraniczne z drugą polówką. Wspólnie spędzany czas na łonie natury poprawi wasze relacje. Pamiętać jednak należy, iż warto rozwiązywać problemy droga dyplomatyczną. Osoby samotne będą mieć wielkie powodzenie w tym roku i nie będą narzekać na tą sferę ich życia

Praca i finanse- Szykują się wielkie zmiany w sferze pracy, możliwości zmiany na inna pracę, lepsza i lepiej płatną. Bliźnięta mogą tez liczyć na comiesięczne zakupy, sprawiające przyjemność.

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt są pracowite, rozmowne, towarzyskie, umieją przystosować się niemalże do każdej sytuacji.

Wrażliwe na pochlebstwa i pochwały, ulegają łatwo różnym wpływom. Mało powściągliwe, łatwo zawierają znajomości. Podejmują się zbyt wielu spraw, a niczego nie doprowadzają do końca. Lubią wydawać pieniądze.

Kobiety są miłe, prostoduszne i zalotne. Są bardzo inteligentne i posiadają wiele dobrych zalet. Ma małżeństwie czasami zdradzają.

Mężczyźni są osobami miłej powierzchowności i dobrego serca. Mają bystry rozum, są przenikliwi, uprzejmi, czasem przebiegli i zdolni do nic nieróbstwa.

W małżeństwie dobrzy i przykładni mężowie, jeśli znajdą towarzyszkę podobną do siebie.

Z Koziorożcami, Wagami i Rakami ? Bliźniacy powinni zaznać szczęścia.

Urodzeni w znaku Bliźniąt powinni liczyć się z częstymi zmianami w ich życiu. Zmienność losu jest wpisana w ich znak. W końcowych rozrachunku te zmiany wychodzą im jednak na dobre, gdyż zdobywają siłę.

Panująca planeta- Merkury

Klejnot- szmaragd

Kolor- żółty

Dzień- środa

BYK ? 21 IV- 21 V

Uczucia- W tym roku Byki powinny zastanowić się nad przyszłością związku. mogą pojawić się problemy w postaci braku akceptacji przez partnera. Osoby te powinny się zastanowić czy warto tkwić w takich relacjach. Dlatego tez rok ten będzie dla Byków rokiem wyborów uczuciowych. Możliwość bycia z dwoma partnerami. Ważne jest, aby Byki podążały za głosem duszy- serca a nie rozumu. Należy pamiętać, żeby sie zbytnio nie spieszyć w podejmowaniu ważanych decyzji takich jak małżeństwo czy nawet zaręczyny.

Praca i finanse- Byki powinny wyjść z każdej opresji finansowej w tym roku. Sprzyjające gwiazdy będą dawać też możliwości awansu dzięki wielkiemu zaangażowaniu Byków. Niepracujące byki w szybkim czasie znajdą prace dzięki życzliwości otoczenia.

Osoby urodzone pod znakiem Byka są odważne, pewne siebie, pracowite, szlachetne i żądne wiedzy. Posiadają dobrą pamięć. Są mile postrzegane przez otoczenie gdyż są uprzejme i towarzyskie.

Kobiety urodzone pod znakiem Byka obdarzone są energią i wielką odwagę. Są ambitne, gadatliwe i często zazdrosne. Dobre żony, oddane domowi i rodzinie

Mężczyźni z pod tego znaku są odważni i śmiali, pełni inicjatywy. Są bardzo praktyczni i wrażliwi. W małżeństwie to najwierniejszy mąż spośród wszystkich znaków.

Związek Byka z Lwem i Rakiem powinien być bardzo szczęśliwy.

Byki mają duże możliwości do osiągnięcia wielkich sukcesów, zwłaszcza w finansach, jeśli tylko się do tego przygotują i pójdą tą drogą. Nie powinny się niecierpliwić, że chwilowo im los nie sprzyja. Osoby urodzone w tym znaku posiadają zdolności artystyczne i literackie.

Panująca planeta - Wenus

Klejnot- Szafir

Kolor- ciemno- niebieski

Dzień- piątek

BARAN ? 21 III- 20 IV

Uczucia- Rok ten rozpocznie się od wielkich wyznań miłosnych. Należy jednak pamiętać, iż zazdrość czasami nie popłaca. Nie irytujcie się małymi problemami w sferze uczuć. Spokój was ocali. W ciepłe miesiące wszystkie Barany powinny pakować walizki. Szykują się wyjazdy, podróże w celach rekreacyjnych. Jeśli chcesz utrzymać partnera przy sobie wyznania miłości nie wystarcza, ważne są czyny. Samotne Barany w lecie spotkają odpowiednią osobę na resztę życia.

Praca i finanse- Barany, Lwy i Skorpiony. w roku 2010 będą zarabiać coraz więcej pieniędzy. Barany będą charakteryzować się siłą, nowymi pomysłami oraz sprzyjającymi urzędami. Ten rok będzie rokiem wielkich pieniędzy jeśli tylko Barany wezmą się za siebie.

Osoby urodzone pod znakiem Barana są odważne, pewne siebie, uparte, szlachetne i godne zaufania. Szybkie w działaniu i czasami pochopnie podejmujące decyzje. Posiadają dość dobrą pamięć. Przez swą uprzejmość tolerancje są mile widziane w towarzystwie.

W stosunku do swoich podwładnych odznaczają się szorstkością i surowym postępowaniem.

Kobiety urodzone pod znakiem Barana są piękne, ciekawe, dowcipne, pracowite, i dobroduszne. Dbają o swój ubiór. Gdy mają pieniądze bywają rozrzutne. Stają się przy tym łakome i złośliwe.

Mężczyźni są niestali, popędliwi, bardzo wymowni i rzadko zmieniają wcześniej podjęte decyzje, Bywają bardzo uparci i nerwowi. Są bardzo dystyngowani i podobają się kobietom. Trudno zdecydować się im na małżeństwo, ale gdy już są zobowiąże jest przykładnym małżonkiem.

Barany powinny starać się o znalezienie odpowiedniego miejsca , w pracy jak i w życiu, gdyż jego cechy charakteru mogą im sprawić wiele problemów.

Związki Barana z Lwem i Strzelcem są najsilniejsze.

Panująca planeta ? Mars

Klejnot ? brylant

Kolor- czerwony

Dzień- wtorek

WODNIK- 20 I-18 II

Uczucia- Rok 2010 rozpocznie się dla niektórych Wodników od możliwości wejścia w namiętny romans. Ogólnie cały rok będzie pod znakiem uczuć. Jeśli jesteś osoba samotna czekają Cię przygody miłosne, flirty, zauroczenia i imprezy towarzyskie. Jeśli jesteś w związku pamiętaj że spotykanie się z inna osobą w tajemnicy może zniszczyć Twój związek. Prawda wyjdzie na jaw. Strzeż się Lwów, które będą chciały narzucić tobie swój porządek.

Praca i finanse ? Ten rok będzie rokiem spokoju i pewności bytu. Nie martw się o prace, rób to co zawsze i patrz z nadzieja na przyszłość. W połowie roku możliwość rozwoju. Dokształcanie się wchodzi w grę. Pamiętaj, iż ten rok będzie rokiem nowych możliwości, wiec nie przegap szansy na awans czy podwyżkę. Wodniki szukające pracy powinny znaleźć prace dzięki sprzyjającym urzędom.

Osoby urodzone pod tym znakiem są szczere, otwarte, spokojne i dobroduszne. Posiadają wiele zainteresowań. Wygląd zewnętrzny jest dla nich bardzo ważny i dbają o niego całe życie. Marnują czas na zasięganie porad, z których nigdy nie korzystają.

Działają kojąco na towarzystwo.

Kobiety są pracowite, gospodarne, i bardzo zaradne. Mają wiele hobby, są intelektualistkami.

Jako żony są temperamentne i kłótliwe. Starają się żenić z bogatymi mężczyznami i bardzo inteligentnymi

Mężczyźni są łagodni, bardzo towarzyscy. Stanowią typ idealnego małżeństwa. Bywają bogaci.,

Związek Wodnika z Wodnikiem to jeden najdoskonalszych połączeń.

Osoby urodzone pod tym znakiem nie powinny się obawiać o miłość czy pieniądze w życiu. Osoby te powinny być przygotowane na zmienność losu. Czasami mogą być to dramatyczne zmiany, których nie da się przezwyciężyć. Muszą uważać na swoje zdrowie .

Panująca planeta- Uran

Szczęśliwy kamień- Ametyst

Kolor- pomarańczowy

Szczęśliwy dzień- niedziela

RYBY ? 19 II- 20 III

Uczucia - Ryby muszą uważać na swoje emocje. Nerwy i podejrzliwość mogą zniszczyć związki. Szczególnie Panie powinny uważać na zazdrość, kłamstwo, podejrzliwość. Miejcie więcej w sobie wiary w drugiego człowieka. Osoby, które są samotne dopiero na jesień poczują pełnię szczęścia.

Praca i finanse- Ryby jednak nie powinny narzekać na sferę finansową. Możliwe wygrane w grach losowych oraz możliwe spadki. Ryby jednak musza uważać na wydatki w okresie letnim, by nie roztrwoniły swoich oszczędności. Jeśli Ryby zobaczą możliwość zmiany pracy musza się nad tym poważnie zastanowić i przeanalizować za i przeciw. Czasami warto poczekać na coś innego.

Osoby te są z reguły skromne, ufają niewielu osobom, bywają lekkomyślni, działają często bez zastanowienia.

Bywają religijne, konserwatywne, godne zaufania, niezmienne w swoich decyzjach. Są przyjazne i wierne bliskim.

Kobiety spod tego znaku są bardzo dobrymi żonami i gospodyniami. Braki jednak często energii i ławo popadają w depresje. Na ogół są bardzo delikatnego zdrowia. Są dobrymi i oddanymi żonami.

Mężczyźni są weseli, pyszni, nieufni, ale dobrego serca. Mają mało przyjaciół. Niepraktyczni w życiu codziennym, często wydają pieniądze na prawo i lewo. Są jednak dobrymi pracownikami dobrymi mężami.

Związek Ryb z Rakiem i Koziorożcem jest najlepszy.

Ryby powinny być ostrożne i nie powinny ulegać wpływom bliskich osób czy obcych. Wszystkie sprawy osobiste powinny traktować z rozsądkiem i dozą cierpliwości

Często wybywają bezżenne, gdyż za długo czekają i powoli decydują się na ślub.

Panująca planeta- Jowisz

Szczęśliwy kamień- krwawnik

Kolor- szary

Dzień- czwartek.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rak trafiony w sedno. U mnie jest tylko jedno "ale". Ciągle wracam do przeszłości i nie użalam się nad sobą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rak trafiony w sedno. U mnie jest tylko jedno "ale". Ciągle wracam do przeszłości i nie użalam się nad sobą.

U mnie to samo bardzo ciężko mi sie odciąć od przeszlosci a z tym mezczyzna silnym-oj swięta racja najlepiej silnym i czułym :rotfl:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.