Mrs Bear

Sandra

2 posty w tym temacie

Imię Sandra

Sandra to imię pochodzenia włoskiego i jest ono skróconą formą imienia Aleksandra, mimo to ma inne znaczenie niż imię, od którego pochodzi.

Osoba nosząca imię Sandra jest osobą, która od najmłodszych latach wyraża pragnienie zdobywania wiedzy. Całe jej życie toczy się w okół nauki. Sandra posiada umysł ścisły, jednak łączy się on również z miłowaniem sztuki. Osoba o imieniu Sandra posiada chłodny umysł, który pragnie wszystko analizować i rozkładać na części. Zanim Sandra podejmie jakąś decyzję - rozważy wszystkie możliwości i ich skutki kilka razy a dopiero później podejmie co zrobić. Ponadto lubi analizować zachowania innych i gdy jej się coś nie podoba nie stroni od tego, aby to wypowiedzieć na głos. Cięty język i ostry dowcip to jej domena, choć nie znosi tego u innych. Sandra ma wiele przyjaciół, którzy mimo jej języczka uważają ją za wspaniałą, mądrą i godną podziwiania osobę, która potrafi kierować innymi. Sama Sandra nie lubi jednak kierować innymi, wole siedzieć w zaciszu swego domu i nie rzucać się w oczy. W stosunku do obcych bywa nieufna, toteż nie zdarza się jej aby pomagała obcym, jak już to tylko rodzinie i przyjaciołom. Osoba nosząca imię Sandra ciągle goni za marzeniami i wiedzą, jednak zawsze znajduje czas na miłość. Szczególny pociąg czuje do sportowców i to właśnie często sportowca wybiera na swego partnera życiowego.

Zawodami, w których świetnie będzie czuć się osoba, której imię to Sandra są: grafik, informatyk, naukowiec, badacz, lekarz, artystka

Zdrobnienia: Sandruś, Sandreczka, Sandrunia, Sandy

Imieniny: 18 V, 2 VI, 26 VIII

źródło: http://www.znaczenieimion.org/imiona-zenskie/znaczenie-imienia-sandra/

Edytowane przez Syberiuska
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opis imienia: SANDRA

Osobowość: Ucieleśnienie równowagi

Charakter: 97 %

Promieniowanie: 95 %

Rezonans: 92 000 drgań/sek.

Kolor: Niebieski

Główne cechy: Uczuciowość-Zmysłowość- Towarzys­kość- Intuicja

Totem roślinny: Len

Totem zwierzęcy: Mysz

Znak: Waga

TYP: Mają zrównoważony charakter, który pozwala im na właściwe osądzenie sytuacji. Gdy wbiją sobie coś do głowy, pracują po cichu, ale udaje im się przegryźć przez wszystkie przeszkody, niczym mysz, która jest ich totemem.

PSYCHIKA: Nieraz miewają napady złości, od dzieciń­stwa trzeba je uczyć opanowania, aby nie raniły innych okrutnymi słowami. Bardzo subiektywne, patrzą na wszystko z własnego punktu widzenia. Mają dużą pewność siebie, choć rzadko ją okazują.

WOLA: Niezłomna wola oraz wytrwałość.

POBUDLIWOŚĆ: Silna, ale niezbędna dla tego typu charakteru, gdyż bez niej wola i duża aktywność zrobiłyby z nich "roboty", pochłonięte jedynie pracą.

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są nadzwyczaj pamiętliwe. Jeśli ktoś "zajdzie im za skórę", jak to się mówi, czekają miesiącami, czasem latami, aby się z nim porachować. Niepowodzenia znacznie bardziej je dra­żnią, niż przygnębiają.

AKTYWNOŚĆ: Nie mogą usiedzieć w miejscu! Po­trzebują wielkich przedsięwzięć. Nie bardzo lubią naukę, ale mimo to odnoszą sukcesy, gdyż są bardzo zaradne. Ich płodna wyobraźnia podpowiada im tysiąc rozwiązań, dorzućcie do tego ich niezwykły urok i wyjątkową pamięć, a zrozumiecie, że potrafią wy­brnąć z każdej sytuacji. Są stewardesami, modelkami, antykwariuszami, interesują je wszelkie zawody związane z modą i dekoratorstwem.

INTUICJA: Zaskakująca, potrafią oceniać ludzi nie­wiarygodnie prędko i właściwie!

INTELIGENCJA: Bardzo rozwinięta, ironiczna, o ten­dencji analitycznej, to znaczy, że rozróżniają najmniej­szy szczegół danej sytuacji.

UCZUCIOWOŚĆ: Jeśli chcą, potrafią stworzyć miłą atmosferę, rozwikłać trudną sytuację. Gdy zaś nie chcą... Są uczuciowe, ale nie okazują tego. Są bardzo zaborcze, nawet w dzieciństwie.

MORALNOŚĆ: Posiadają w duszy skarby miłości i poświęcenia. Ale wybuchowy i namiętny aspekt osobowości nieraz prowadzi te kobiety do wyrwania się z ram codziennej egzystencji i przeżycia bulwersują­cej przygody, która pozostawi im bogate wspomnie­nia.

ZDROWIE: Grzeszą pewną beztroską w tej dziedzi­nie. Słaby punkt: nerki. Mają także wrażliwe płuca, często cierpią na gwałtowne bóle głowy, łatwo się przeziębiają i źle znoszą brak snu.

ZMYSŁOWOŚĆ: Pragną żyć intensywnie i dla tego celu są gotowe popełnić wiele nieostrożności. Są bardzo kobiece, kokieteryjne i zmysłowe. Ich sex-appeal łamie serca mężczyznom. Nie można dopuścić, by stały się małymi kobietkami w wieku, gdy przystoi im gra w piłkę i w klasy.

DYNAMIZM: Całym sercem angażują się w działanie. Nigdy wam nie odmówią pomocy, uśmiechając się tak jakby wszystko było dla nich łatwe.

TOWARZYSKOŚĆ: Uwielbiają przyjmować gości, i to wystawnie. Doskonale się ubierają, mogą służyć dobrą radą w dziedzinie urządzania mieszkania. Jako żony są bardzo reprezentacyjne.

PODSUMOWANIE: To ryzykantki, niczym ich totem, mysz, która - wbrew temu, co się sądzi - nie jest wcale zastraszonym zwierzątkiem, prze­ciwnie, jest tak zuchwała, że wyjadłaby wam ser z talerza!

źródło: http://www.e-zyczenia.pl/znaczenie-imion/imiona-zenskie/s/sandra#ixzz1AMhM83mz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.