_Domi_

Ryby urodzone w roku Małpy

1 post w tym temacie

Ryby urodzone w roku Małpy

Pod wpływem Ryb wesoła Małpa zaczyna wyglądać inaczej, bardziej elegancko. Uchodzi za zrównoważoną. W chińskim zodiaku pełni rolę specjalistki od rozwiązywania małych i dużych problemów. Przychodzi na świat obdarzona zdrowym rozsądkiem. To urodzona przywódczyni, ale nie dąży do zdobycia władzy. Jest przebiegła i stateczna. To rzadkie połączenie. Ryba dzieli się urodą i uprzejmością ze zwinną i pełną zapału Małpą. Osoba urodzona pod znakiem Ryb Małpy jest urodziwa i ma opinię czarującej.

Uwielbia piękno i wie, gdzie je znaleźć. Zazwyczaj otrzymuje to, czego pragnie. Ktoś, kto przyszedł na świat pod tym znakiem, ma styl i klasę. Ludzie obdarowują go eleganckimi strojami i cenną biżuterią oraz zabytkowymi zamkami. I obsypują zaszczytami. On sam łączy w sobie twórczą spostrzegawczość z przebiegłością i oportunizmem. Pociąga go to, co wyszukane, lecz nie jest snobem. Będzie elegancki nie pragnąc za wszelką cenę figurować na liście dziesięciu najlepiej na świecie ubranych mężczyzn czy kobiet. Można go porównać do uwodzicieli lub księżniczek z dziewiętnastowiecznych powieści sentymentalnych - to śmiałek z klasą.

Obecnie ta klasa może okazać się powierzchowna. Ma on w sobie coś z parweniusza i jest jednym z największych symulantów wszechczasów. A obraz tworzy rzeczywistość. Nasz bohater stał się mistrzem w sztuce budowania pozytywnego obrazu samego siebie.

On idzie przez życie dzięki swojemu urokowi i wyrachowaniu. W zależności od chwilowej potrzeby zmienia, gmatwa i przekręca swoje pomysły i inwestycje, sympatie i antypatie. Najmniejszą utarczkę potrafi obrócić na swoją korzyść. To urodzony awanturnik, który za jednym zamachem wystawia do wiatru innych i stwarza wygodną dla siebie sytuację. Urodzeni w roku Małpy są bardziej przebiegli niż większość z nas i rozsądnie kierują swoim życiem. Ale w towarzystwie Ryb stają się nieco mniej przebojowi, odrobinę bardziej bojaźliwi, gdyż ich nieśmiałość i skromne spojrzenie osłabia moc każdego uderzenia.

Człowiek urodzony pod tym znakiem to perypatetyk. Ma skłonności do różnych wybryków i grożą mu problemy ze zdrowiem - począwszy od alkoholizmu, a skończywszy na obżarstwie. Jednak w jego osobowości nie dominują cechy autodestrukcyjne. Wie, kiedy należy położyć kres ekscesom. Zawsze odzyskuje utraconą równowagę.

Jest niezwykle sentymentalny. Potrafi zdobyć uczucia drugiej osoby i utrzymać ją przy sobie. W przyjaźni tak jak i w miłości "klei się" niczym płatki owsiane na mleku.

Spojrzenie Ryby jest niezdecydowane, Małpy - zjadliwe. Kto urodził się pod znakiem Ryb Małpy, patrzy w sposób jednocześnie gniewny i łagodny. Cała jego postawa zdaje się zapowiadać: "Kocham ludzkość, lecz jeśli ktoś spróbuje mi zaszkodzić, zmiażdżę go!" Nigdy rozmyślnie nie gnębi innych. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich uwodzicielskich możliwości. Jednak często jest zbyt leniwy, aby starać się zdobyć władzę nad innymi. Zamiast nudnego schlebiania tłumom poprzestaje na zagmatwanych perypetiach osobistych.

Miłość

Przygody miłosne naszego bohatera są barwne, jakby wyjęte z najgłośniejszych powieści. Przeżywa namiętne i spektakularne romanse niczym postacie z Biblii. On jest więcej niż czarujący. Potrafi się znaleźć i bywa tajemniczy. Ludzie zakochują się w nim całą duszą, a to niezmiernie pochlebia jego próżności. Ponieważ urodził się pod znakiem Ryb i czasem bywa bierny, partnerzy mogą wykorzystywać naturalną dobroć tego człowieka. Wtedy posypią się iskry. Igranie z jego uczuciami jest surowo zabronione.

Jeśli zakochałeś się w jednym z tych uroczych arystokratów, radzę zacząć zarabiać dużo pieniędzy. Oni lubią bogactwo, potrafią je zdobyć i utrzymać. "Co twoje, to moje; co moje, tego nie rusz" - twierdzą. Trochę dla ciebie dwa razy tyle dla mnie. Życie nie jest smutne w towarzystwie tych gardzących przyzwyczajeniami podróżników. Są wrażliwi na czułość, nie lubią, by ich ośmieszano. Należy koło nich chodzić na paluszkach.

Związki z innymi znakami

Będą cię kochać Byki, Raki, Skorpiony i Koziorożce urodzone w roku Smoka. Najodpowiedniejszymi partnerami okażą się także Byki, Raki i Koziorożce Szczury. Może nawet zaprzyjaźnisz się z Bykiem Małpą. Przeczucie mi mówi, że powinnaś unikać Strzelców Tygrysów, Bliźniąt i Strzelców Węży oraz Panien Koni i Dzików.

Dom i rodzina

U naszego bohatera luksus jest na porządku dziennym. Lubi riuszki i atłasy, koronki i aksamity, nie zapomina także o jedwabiach. Przepada za tradycyjnymi meblami i uwielbia ogromne pokoje z marmurowymi kominkami. Ma kompleks zamku. Jest hedonistą i prawie jednakowo podziwia pięciogwiazdkowy hotel jak swoją pełną przepychu rezydencję.

Za młodu zdarza mu się zaniedbywać obowiązki ze względu na urodę i miłosne sukcesy. Jednak w miarę upływu lat coraz poważniej traktuje rodzicielskie powinności. Interesują go opinie dzieci i nie boi się krytyki z ich strony. Zapewnia rodzinie dobrobyt. Szkoły na wysokim poziomie i całą resztę. Ale może być zbyt zajęty, by całe popołudnie grać w warcaby z chorym dzieckiem.

Dziecko urodzone pod tym znakiem to psotny diabełek. Każdy ma ochotę pieścić i obsypywać pocałunkami tego uroczego, małego szelmę. Będzie niezwykle żywy i skłonny do błazeństw w szkole. Jest towarzyski. Rodzice nie powinni dopuszczać do okazji przedwczesnego zdobycia sławy czy pieniędzy przez ich pociechę. I nie powinni pozwalać sobą manipulować. Już w wieku trzech lat ten malec jest zdolny ich przekonać, że może chodzić spać o szóstej rano.

Zawód

Niewiele zawodów jest niedostępnych dla kogoś spod tego znaku. Jest wyjątkowo eklektyczny, a także potrafi starannie i szybko wykonywać polecenia. Fizycznie odporny, lecz ze względu na ruchliwy tryb życia często ulega wypadkom. Cechuje go ostry dowcip i żywo interesuje to, co się dzieje na świecie. Jest chętny do działania oraz ma jednocześnie zdolności twórcze i interpretacyjne.

Jako przełożony będzie lubiany przez pracowników i podwładnych. Czaruje ich, zanim przystąpi do sprawowania władzy. Nie zniża się nigdy do upokarzania domowników. Jest niezwykle humanitarny i - mimo że potrafi narzucić swoją wolę - egzekwuje posłuszeństwo za pomocą rozsądnych argumentów. Jest pracownikiem odpowiedzialnym i zaangażowanym. Nie chciałby wykonywać anonimowej pracy w celi. Pragnie być widziany, aby być doceniony.

Zajęcia odpowiadające ludziom urodzonym pod znakiem Ryb Małpy: polityk, pośrednik ubezpieczeniowy, admirał, aktor, trener narciarski, artysta, prezenter telewizyjny.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.