Złośniczka

Wrrr nie wiem co to było

6 postów w tym temacie

Nie wiem jak to opisac.... sniło mi sie to forum,tylko działało ono na zasadzie czata.ludzie ze soba rozmawiali o wszystkim,miło,wesoło..aczkolwiek do pewnego momentu.Był tam osobnik,ktory mnie atakował za kazde miłe hmm słowo wypowiedziane w jego strone,takie znecanie psychiczne i jakby fizyczne nawet.Ale cos mnie do niego ciagneło.do tego moj syn ktory straszniee mi ublizał , krzyczał z innego pokoju straszne rzeczy,moja mama go uspokoiła.

Gdy sie obudziłam to dopiero poczułam koszmar,straszny bol w klatce piersiowej,paniczny strach..Nigdy nie czułam innej energii w domu,nie wiem co to było..ale dzisiejszej nocy nie bylismy sami w domu,czułam jakby ktos tu jeszcze był..cały czas to teraz czuje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MOgłąś zaliczyć tzw paraliż senny, któremu często towarzyszy lęk i to paniczny, a nawet pół sen który wyglada jak jawa.

Twój sen mógł byc typowym snem o drapieżcy.

To są typowe archetypowe sny o mrocznym meżczyżnie, zamieszkujacym w psychice każdej kobiety (i nie tylko kobiety). Jest on rodzajem wewnętrznej mocy w nas.

Taki drapieżca pojawia sie w snach jako morderca, złodziej czający sie w zaułku, wampir, czy znęcająca się nad nami osoba.

Taki sen mówi nam, ze znajdujemy się w trudnym połozeniu. W takim momencie życia, kiedy nasze wnętrze przypomina o sobie, a drapieżca chce nas zniewolić i zatrzymać zmiany w nas.

To sygnał do pobudki. Mówi :"Uważaj, coś sie dzieje złego w otaczajacym cie swiecie, życiu osobistym".

Mówi nam też, ze świat zewnętrzny zaczyna się wdzierać w podstawy zycia duchowego. Pokazuje że ktos lub coś nas w tym stopuje.

Taki sen jest przestrogą, wskazujacą co sie mozę stać, jeśli pozwolisz sie zastopować i nie pójdziesz włąsna drogą.

Taki sen jest ważny dla nas bo pozwala oczyscić życie z elementó negatywnych.

Wskazuje nam, ze jesteśmy na dobrej drodze włąsnego rozwoju i nie powinniśmy sobie tego odebrać.

Paraliż senny zaś może byc wywołany naturalnymi czynnikami, jak i demonem lęku, zwanym zmorą.

To taka mroczna istotka, któa żywi sie strachem i jeśli we snie się bałaś to mogłaś przyciągnać takiego stwora.

Aczkolwiek może to był naturalny stan paraliżu polegajacy na tym, że mózg obudził się ze snu szybciej niż wyłaczone z ruchu na noc ciało. Taki stan wywołuje czasem atak panicznego lęku, zwłaszcza jeśli towarzyszy temu rodzaj snu na jawie, czyli widzisz wokół dokładne odzwierciedlenie rzeczywistosci a jest to wciaż sen. Np widzisz ze budzisz się, nie mozesz poruszyć, patrzysz na zegarek, jest np 2 w nocy, ciemno w pokoju a ty sie zaraz budzisz i tak jest faktycznie. ;)

To mało przyjemne stany ale zdarzają sie czasem.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zwana "zmore" juz kiedys przezyłam.. nie byłam swiadoma tego co to jest,miałam zaledwie 17 lat..to było uczucie jakbym umierała,w kazdym razie dusiłam sie i do tego lezałam jak sparalizowana,nie mogac ruszyc nawet palcem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli to nie była zmora ;)

a Reszta moze byc? ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:) :) no wiesz nie smiałabym sie z Toba nie zgadzac.Twoje słowa to madre rady.Ciesze sie ze znalazłam sie na tym forum.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja sie ciesze, ze jesteś. A ja taka mądra aż nie jestesm, ale mam kilka książek. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.