Monika

Kiery, Karo, Trefl, Pik

2 posty w tym temacie

Po pierwsze należy pamiętać, że nie można wróżyć w Niedzielę!

Figury - Są to ludzie obecni w naszym życiu

Kiery są oznaczone symbolem serca w kororze czerwonym. Jeżeli ustawią się nam prawidłowo mówią o sukcesie, szczęściu, radosnych wydarzeniach, a jeżeli odwrotnie to wtedy mają inny wydzwięk, mówią również o emocjach ale tych niekoniecznie najlepszych tzn. zdradzie, nienawieści, złej miłości, wykorzystywaniu itd. Kiery są najbardziej gorącymi kartami Zawsze zawierają duży ładunek emocjonalny.

Karo oznaczone są symbolem rombu w kolorze czerwonym. Odpowiadają za sferę materialną w naszym życiu. A więc, mówią o pięniądzach, walucie, nieruchomościach, papierach wartościowych. Ponieważ są związane z żywiołem powietrza to odpowiadają również, za to wszystko, co związane z informacjami czyli: nowiny, wiadomości, plotki, oraz za to wszystko co związane z podnoszeniem

Trefl - Oznaczone są czarnym liściem w kształcie krzyża. Mówią, o problemach, kłopotach, chorobach, złym stanie emocjonalnym, złej kondycji psychicznej, naszych rozczarowaniach, jak również nerwach. Czasem potrafią pokazać, co nam siedzi najgłębiej w podświadomości i wywołuje nasze lęki i obawy.

Pik - Oznaczone są sercowym listkiem z ogonkiem w kolorze czarnym. Są, to karty podróży, czasu i spraw związanych, z powagą urzędu. Również kryją się tutaj sprawy zawodowe. Piki, są raczej pozbawione jakich kolwiek uczuć i emocji. Emocjonalność pików będziemy mogli odczytać tylko, wtedy kiedy spojrzymy na kartę obok.

źródło: http://www.tam-gdzie-ziemia-zyje.pun.pl/viewforum.php?id=69

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.