Wolverine(smoQ)

Prolog

10 postów w tym temacie

Prolog

Cześć wszystkim. Uświadomiony o istnieniu tego forum, zaproszony i poprowadzony za rączkę tu zostałem przez tą samą osobę. Szept.

Szept: Nie zmienię tego jaki jestem, więc niektórych rzeczy też nie zmienię :)

Urodziłem się w zielonym i spokojnym Białymstoku. Mieszkam w jego niedalekich okolicach. Studiuję i będę to robił jeszcze sporo czasu. Wydaje mi się, że bardzo wiele znaczy dla mnie muzyka. Mam swoje ulubione gatunki, albo wykonawców, ale brne w to dalej. Potrafie zainspirować się jakimś utworem (diametralnie różnym od tego co lubie) i dostrzec w nim jakiś walor artystyczny, albo nawet pratyczne zastosowanie. Generalnie to działam w radiu. Może kiedyś o nim opowiem ;).

Uwielbiam czytać. Pochłaniam książki. Mam na myśli oczywiście ich aspekt rozrywkowy. Fantasy, SF, Thrillery, Horrory, nawet pseudo-fabularne. No ale któż nie lubi narkotyków :)

Do puli czasoumilaczy dorzuciłbym Troche kinematografii w obu postaciach: Pełnometrażówki i seriale, oscylujące wokół fantasy, SF i Ezoteryki.

Pomimo że zdecydowana większość tego wszystkiego to nic innego jak zapychacze czasu, to na pewno znajdą się osoby które przytakną temu iż można dopatrzeć się wielu wartości w niektórych książkach i filmach. Nawet duchowych i Ezoterycznych. Możemy o tym porozmawiać.

Eech... Co jeszcze...

Sztuki walki, Fireshow, Gry komputerowe, Tenis ziemny i stołowy. Uczę się grac na harmonicje. Potrafie zaprezentować 'muminki' i marsz pogrzebowy. Serio. :D

W radiu działam nie tylko od strony artystycznej, ale i od technicznej. Jeszcze do niedawna było mi to zupełnie obce i wstrętne, ale jakoś tak wyszło że zostałem zmotywowany i nawet spodobało Mi się. Dopiero teraz potrafię zrozumieć poziomy dźwięku. Zrozumiałem moc czarnych płyt. Jak zrobiłem swoje pierwsze dwie kolumny nagłośnieniowe, to przekonałem się co to znaczy "Dobry sprzęt muzyczny". Polecam się technoszamanom.

Do pewnego czasu martwiłem się pulą zainteresowań. Trochę tego jest, i to różne aspekty. Wiadomo, "Jak sie znasz na wszystkim, to nie jestes dobry w niczym". Teraz już jestem spokojny. Zacząłem to rozumieć. Uwierzyłem w to że można rozwijać się w różne kierunki. Tak bardzo że stało się to moją małą obsesją.

A teraz do rzeczy.

Uważam, że jestem CUD-em.

Uważam, że KAŻDY z nas jest CUD-em. ©iało, (U)mysł, (D)usza. CUD. Ja, Ty, On. Każdy ma potencjał do uzyskania harmonii. Na pewno mieliście etap zadawania pytań Sobie samym: "Czym jest świat", "Po co żyjemy", "Jaki w tym cel", "Co to kosmos?" itp...

Mnie osobiście najbardzije dręczyło "Po co żyjemy, po co wogóle istnieje jakieś życie, inteligentna materialna manifestacja?"

Myśle że znalazłem odpowiedź.

Aby trwał ruch. Cykl. Ewolucja. Rozwój. Żyjemy aby się rozwijać. Osiągać nowe cele, doświadczenia. Być inteligentniejszymi, bardziej uduchowionymi, silniejszymi. No dobra, ale po co to robić, po co się rozwijać?

...

A po co wiatr wieje? Takie samo pytanie.

Dla mnie 'rozwój' jest celem samym w sobie. Podstawą naszego istnienia jest ewolucja. Umiejętność adaptacji i przystosowania się. Wiem i znam odpowiedź na pytanie. Możliwe że nie umiem opisać tej odpowiedzi.

To tak jak z Różą... Kto zna zapach róży niech go Sobie teraz przypomni.

A teraz spróbuj Sobie na głos opisać ten zapach.

I jak poszło? ;)

Ciężko, nie? :)

Niemniej, wierzę w rozwój. Wszelaki. Los sprawił że kiedyś na swojej drodze życia, kiedy byłem baaardzo młody, zacząłem interesować się, a potem zajmować ezoteryką. I nie odpowiem wam jak spytacie o system. Nie potrafię. Nie działam w żadnym 100%. Jestem zbyt ciekawy pozostałych. Miewam sukcesy i porażki, w różnych dziedzinach. Runy, Sigile, Wicca(chociaż może bardziej guślarstwo). Kiedyś mój przyjaciel który zajmuje się runami i zielarstwem, stwierdził że uprawiam MEA [sparafrazował MMA(Mixed Martial Arts)] - Mixed Ezo Arts. Radosna słowotwórczość.

Bardzo wnikliwie grzebię również w kwestiach iluminati i NWO. I przyznam że doprowadziło to u mnie do manii prześladowczej. Niewielkiej, ale jednak. Uważam że stoimy obecnie przed wieloma problemami w Ezopolityce (Termin uknuty przeze mnie).

I finish...

Mogę się wydawać... nieodpowiedni. Kolokwialnie ujmując: Zły. Jestem pragmatyczny. 'Bardzo'.

Brutalny w poglądach. Paradoksalnie potrafię przywiązać się do ludzi i do przedmiotów uczuciowo, ale nie nazwałbym się emocjonalnym. Z powodu wychowania i wczesnych warunków egzystencjonalnych wyrobiłem specyficzy mechanizm obronny. Przykładowo: Kiedy zależy mi na czyms(np. jakiś przedmiot) i ktoś wiedząc że niszcząc to coś zrani mnie, niszczy wlasnie to coś. Natychmiast odcinam sie od tego. Obojętnieję. Jestem wyznawcą siły. O altruistycznym usposobieniu, ale jednak. Uważam że nie należy okazywac słabości. Użalanie się nad Sobą, folgowanie sobie, wpieprzanie ton żarcia i narzekanie na wage... i wiele innych... MY pozwalamy na to. MY możemy temu zapobiec. W NAS jest potencjał i siła aby to robić. I tylko MY decydujemy o swoim losie. Nie zaliczamy egzaminu? Bo nie nauczyliśmy się. Tylko i wyłącznie NASZA wina. W ten deseń. Kto czytał Coelho ten powinien znać "Podręcznik wojownika światła". Kiedyś myslałem że taki jestem. Ale to jednak nie mój poziom, jestem gdzieś tam niżej niżej. Z przyczyn indywidualnych 'zczerniałem'. Ale szczerze wierzę że dzięki temu uczynię więcej dobra.

Starczy bo, i tak już przesadziłem.

Podsumowując:

Prawdziwe światło można dostrzec tylko u tych, którzy w tle mają mrok.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie choć za rączkę przyprowadzony to oficjalnie witam i zapraszam. I tak jak pisaliśmy, zachęcam do dzielenia się wiedzą zwłaszcza tą z dziedziny alchemii ale nie tylko. Pisz, pytaj, czytaj, jednym słowem baw się dobrze i zostań z nami :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podlasie.Czemu mnie to nie dziwi.

Przeczytałam jak nigdy ,caly "wstęp" z którego wyłania sie interesująca postać.

Roznorodnosć zainteresowań,wojownicza postawa.

Bedzie się tu działo.

Witam i ja.

W moim 13 poscie::(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za powitanie.

Liczę na konstruktywną aktywność z waszej strony.

Szept, już biorę się do roboty.

Koral, Podlasie paradoksalnie bardzo obfituje w Ezoteryków. Doprawdy sam nie wiem dlaczego. Zapewniam że postaram się o to żeby działo się. Pozytywnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wiesz,dziać się moze róznie.

Oby pozytywnie ;oczko.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Woverin ostatnio Dolny Śląsk zaczyna wyprzedzać Podlasie w ilosci ezoteryków :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to mnie akurat nie dziwi. Księstwo Śląskie było znane z dużej ilości czarownic i czarowników już za średniowiecza. Tyle stosów co inkwizycja i dominikanie tam rozpalili to chyba w żadnej innej części kraju nie było nigdy. Teraz jest dobry moment na odbudowę dziedzictwa.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się przyłączam do serdecznego powitania dwóch nowych Użytkowników :)

A Dolny Śląsk górą ;) :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.