Szept

Wakacje Czas Zacząć

7 postów w tym temacie

Witam

Dzis ruszam nad morze. Dwa tygodnie wędrówek brzegiem morza, leniuchowania na piasku z książką i moim bębnem. Dwa tygodnie tylko dla siebie i sporadycznie dla syna. Nie, nie jestem wyrodną matka, ale dziecię ma w tym czasie obóz sportowy, więc kiedy on będzie ćwiczył na plazy ciosy karate, ja będę się relaksować za wszystkie czasy. Tylko ja i morze.

Pogoda nie ważna, lubie nad morzem każdą. Popołudniami wędrowac będę po plaży z synem i oczywiściie zaliczymy nadmorską rybę :) Albo nawet pizzę, jak to z dzieciakiem. Lody na bank. I sklepik z pamiątkami. :D

Dobry humor zapakowany i optymistyczne spojrzenie na każdą sytuację też.

To takie plany na najbliższe dwa tygodnie. Potem Wroclaw - dzień jeden, a potem kilka dni z przyjaciółką. Tym razem ona u mnie więc kilka dni wędrówek po gorach z dzieciakami i gadulców do białego rana.

A potem jeszcze Dni Wiedzy Pogańskiej w Sulistrowiczkach.

Wakacje zapowiadają się interesująco. :)

A jak Wy planujecie spędzić urlopy i wakacje? Napiszcie o swoich planach, a po powrocie może podzielimy sie fotografiami i pocztówkami z wakacji?

Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja będę cieszyc się szeptem morza już za równy miesiąc :) na pewno atrakcji nie zabraknie, będzie jazda konna, rybka, frytaski i na bank lody :)

tak dobrze jak Szept nie będę miała, i cały czas będę z moimi pociechami, no i męża będę miała 24 na dobę :lol:

a nim wyjadę przyjedzie do mnie moja przyjaciółka, mam nadzieję, że spacery po lesie będą dobrym wypoczynkiem po tych pieszych wędrówkach po górach z Szeptem, a tak przy okazji mam nadzieję że i Szept do mnie też przyjedziesz, fajnie by było gdybyśmy pobyły we trzy hejka.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli się uda to też Dni Wiedzy Pogańskiej.

Ale do tego to morze i góry. I to koniec, więcej nie planuje nigdzie wyjeżdżać oprócz tego, że pojadę pewnie z rodziną w góry połazić i tyle.

Z nikim więcej nie mam zamiaru nigdzie jeździć. Małe plany ale mi wystarczą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nad morze nie wyjezdzam - chyba ze rowerem :p

DWP napewno - bo jak mawia pewien ksiadz internetowy : "Jesli pogany sie zjezdzaja, to wiedz ze cos sie dzieje " :hahaha: . A patagonia jest tam za kazdym razem, wiec nie mozna tego przepuscic :DDD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DWP - najprawdopodobniej. W zależności od tego, jak się różne sprawy poukładają, ale wygląda na to, że właściwie.

Weekend (nieco przedłużony) wcześniej - być może Mazury. Palcem na wodzie (jeziornej) jeszcze, ale zaczyna się to klarować pomału.

A oprócz tego stałe wypady do okołowarszawskich lasów, rowerowe, ze spaniem w lesie, kiedy pogoda na to pozwala. Ot i całe wakacje...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my jak zwykle - u rodzinki(po tygodniu u mojej i potem u meza)

i tym razem - wyjatkowo - pare dni na kempingu w Wogezach

od dawna nie bylismy gdzie indziej na wakacjach niz po rodzinie, wiec zamarzylo nam sie cos innego

a ze piesek jedzie z nami - zatem kemping

rodzinnie do bolu ;)

Edytowane przez alathea
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nad morze sie nie wybieram...chociaż mogłabym. Może w nastepnym roku.

Pływać w morzu - tak, siedzieć tam na plaży - jakoś ujdzie...niektórzy mówią, że ich uspokaja szum morza, niestety mnie nie:) Cały czas szumi i szumi i zwariować można...:)

Ponieważ mieszkam prawie w lesie [teren górzysty], to fajną odmianą jest posiedzieć w mieście [Poznań- studia].

I tak mi miną wakacje- raz tu raz tam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.