Gość wmnntmw

Bardzo Proszę O Wróżbę

1 post w tym temacie

Mam na imię Dominika (25.02.1993). ON:Tomek (15.09.1993).

Wszystko zaczęło się około rok temu. Po nieudanym 2-letnim związku poznałam cudownego chłopaka. Po dwóch miesiącach zdecydowałam się żeby stworzyć z nim związek gdyż tak dobrze nam się rozmawiało i przebywało we własnym towarzystwie. Przez kolejny czas byliśmy

szczęśliwi jak nikt inny. Planowaliśmy wspólną przyszłość:mieszkanie, dziecko, psa. Zawsze kiedy byłam zdenerwowana

wystarczyło żeby tylko mnie przytulił i od razu czułam ten jego spokój. To jest właśnie to co mnie w nim urzekło. Sama w domu nie mam

najlepiej, bo mama jest z ojcem przez to, ze w ich życiu pojawiły się dzieci(ja i moje rodzeństwo) przez co ciągle się kłócą. A przy nim czułam się taka spokojna i wyrzucałam z siebie tą całą złość. Aż od niedawna coś zaczęło się między nami psuć. Już nie mówił o

wspólnej przyszłości, plany się skończyły. Minął jego spokój,denerwował się na mnie, krzyczał. Ciągle płakałam. Były rozstania i powroty. Teraz znowu się odezwał, chce porozmawiać. Proszę gorąco o wróżbę. Czy jeszcze będziemy szczęśliwi? Gorąco dziękuję i obiecuję, że się odwdzięczę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.