Gość sarajulka

Co To Moze Byc-Czyzby Kundali?

2 posty w tym temacie

witam

od jakiegos czasu cos sie ze mna dzieje, 5 mies temu wyszlam po raz pierwszy raz z ciala to bylo dla mnie jak wstrzas wybudzenie z iluzji jedno wyjscie zmienil moj swiatopoglad i zycie na zawsze, to jakby ktos mi dal kopa i otworzyl oczy, potem mialam 2 mies przerwe , mialam potrzebne straszna na nauke ezoteryczna czytanie ot ym, medtwonie czego nigdy ne robilam, w raz z medytacja zaczelo sie diac roznie z cialem, pieklo mnie od srodka, swedzialo, jakby mnei palilo, czasem musze wstawac w nocy i czlodze sie zimna woda bo to dokuczliwe, spac nocam nie moge, bo niewygodnie mi i sie mecz okrponie przez to , lekarz przepisa mi silne tabletki na sen ale jedna mi nei pomaga musze brac ze 2 szt,ostatnio zacelam widziec byty, duchy, nie codzien ale raz na jakis czas,zaczelam sie polaczac przez medyttacje z istotami, bytami, poprostu medytuje a tu bach stoje gdzies indziej i widze co sie dzieje, lub kto s cos do mnie mowi,wchodizlam w sen meza,placyzlam sie z synkiem telepatycznie on myslal ze do niego powiedzialam na glos a ja poyslalam tylko, a co najdziwniejsze jak usiade spokojnie i chwile sie uspokoje jakby zawesze, wycisze na kilka sekund to jakbyo garnia moje cialo energia jakas wybucha ze mna jakby z glowy najmocniej i wokol mnie sie rozprzstrzenia co jakby wywoluje efekt spowolnienia, albo jakby czas sie zatrzymal czy cos nie potrafie tego dobrze wytlumaczyc, czytalam wszedzie i niby to kundali ale nei mam pewnosci i co mamz tym robic? gg-26601695

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Potężna Energia Duchowo -Seksualna  -Kundalini ,może być różnie nazywana ,a jej przebieg może być łudząco podobny do dolegliwości i chorób materialnych /cielesnych 


http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_symptomy_kundalini.html

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.