mamaaga

Praktyczny Przewodnik Rozwoju Duchowego

1 post w tym temacie

Miłość to wielki dar, jaki otrzymaliśmy wraz z naszym przyjściem na ten świat. Każdy z nas jest gotowy do miłości i powinien być otwarty do jej przyjęcia. Zdaniem autora „Miłość jest tym, kim jesteście i tym, skąd przyszliście. Miłość to przestrzenie wysokich wibracji, oplatające wasze serce, które jest również źródłem tych wibracji.” Człowiek powinien otworzyć swe serce na przyjęcie tego uczucia oraz na odwzajemnienie go wobec innych. Czy my ludzie jesteśmy na to gotowi? Czy potrafimy bezgranicznie okazywać miłość?

Poprzez swą książkę autor chce przedstawić miłość jako uczucie które powinno dominować i którym powinniśmy kierować się w naszym życiu. To miłość sprawia, że czujemy się lekko i przyjemnie. Dlaczego więc nie czerpać z niej jak najwięcej. Autor tak pisze o dawaniu i szukaniu miłości – „Każda istota i każdy człowiek mogą pracować nad sobą, rozwijać się poprzez czerpanie z siebie, poprzez szukanie miłości w sobie, dawanie jej dla siebie, a łatwe przypięcie do miłości drugiej istoty jest pasożytowaniem, jeśli w zamian nie dajesz jej samemu.”

Książka ta to praktyczny poradnik duchowości człowieka. Autor pragnie poprzez nią ukazać jaką drogę możemy w życiu wybrać, aby żyć w zgodzie z samym sobą. Poza tym pragnie przedstawić jakie pozytywy możemy czerpać z mocy serca. Potęga naszego serca zdaniem autora to coś co każdy człowiek powinien w sobie odkryć i pielęgnować. Zatem zachęcam do poznania teorii :spam:jego książka ukazała się już na rynku wydawniczym i można ją nabyć w formie ebooka oraz jako tradycyjna książka. Zachęcam do przeczytania książki, która została wydana także w formie ebooka - Grzegorz Kaźmierczak "Potęga serca".

Edytowane przez mamaaga
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.