Mistyk

Karma//los/przeznaczenie/przyczyna.

3 posty w tym temacie

Karma to pojęcie z Dalekiego Wschodu/Azji ,to czym na Zachodzie Świata/ Europie ,jest określane jako Los , i czy będzie to los dobry czy zły ,zależy od nas samych ,uczynków /przyczyn jakie stworzyliśmy w przeszłości ,czyli naszej Karmy którą musimy przepracować (przebudzić się duchowo z wielopokoleniowego snu niewiedzy /nieświadomości , iluzji umysłowych i ignorancji ).

Sami tworzymy swoje przeznaczenie (każdy jest kowalem swego losu ), lecz u przeważającej części ludzkości ,tworzenie swych skutków na przyszłość ,jest nieświadome ,zabarwione ignorancją ,egoizmem ,materializmem ,przesądami i zabobonami ,poprzednich pokoleń , i z tąd nieuświadomione - kłopoty życiowe ,tragedie które nas spotykają ,wzloty ,upadki ,różnego rodzaju problemy zawodowe i osobiste ,choroby ,niepowodzenia ,itp.

Dlatego musimy dołożyć wielu starań i pracy nad sobą /wewnętrznej , samodoskonaląc się i samo-dyscyplinując swe wnętrze (oświecając swą duszę /ducha /umysł =rozwijając się duchowo ,by stopniowo pozbywać się naszych ,starych ,utartych przyzwyczajeń z głębi psychiki .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój ulubiony temat :)

Karma prawo przyczynowo skutkowe, czyli to co zasiałeś zbierzesz. Chcesz odpracować, popracuj nad sobą i napraw to co zepsułeś.

Karma w numerologii to nasze lekcje, nasze obciążenie nad którym musimy popracować, dążyć do lepszego JA, gdzie materializm odchodzi a zostaje prawda, i nasza czysta duszyczka i serduszko. Gdy ją w sobie w sobie odpracowujemy odczuwamy jak zostają zerwane sznury którymi jesteśmy związani, uwalniamy się psychicznie i uczuciowo.

Co innego jeśli takowa relacja jest między dwoma osobami. (ale to osobny temat) Ale jedno jest wspólne. Karma = lekcja, lekcja samego siebie.

To słowo jest nadużywane w obecnych czasach, aby ściągnąć jak najwięcej osób..

Pozdrawiam

H

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mądrze napisałaś i prawdziwie :)/>

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.