AdrianX

TAJEMNICZY Człowiek Ktory widzi słyszy Więcej niz inni Wizje Sny

237 postów w tym temacie

Ludzie czują strach przed tym czego nie znają lub jest inne..

Janosika pozwolili powiesic w tak bolesny sposób mimo ze tyle dobrego zrobił dla ludzi (tu jest pewne podobienstwo do religij).

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś widzi pewne podobieństwo ??

Miedzy tym symbolem :yinyang: a Tym obrazem?

Untitled-1.jpg

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adrianie :) ja od dawna  to widzę ,chodzi o dopełniające się sprzeczne energie -czerń i biel ,czerwień i niebieski , kobieca energia i męska ,Demoniczna I Boska ,zło0 i dobro ,piekło I niebo ,Taoiści mają za symbol znak YIN -YANG :yinyang: ,Chrześcjaństwo Krzyż :

krzyz.gif?w=295&h=364

Co oznacza połączenie wszelkich przeciwieństw  zewnętrznych i wewnętrznych ,w sobie ,w swej oświeconej duszy , lub wszechmądrym i wszechczującym Sercu Boskim

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, AdrianX napisał:

Ludzie czują strach przed tym czego nie znają lub jest inne..

Janosika pozwolili powiesic w tak bolesny sposób mimo ze tyle dobrego zrobił dla ludzi (tu jest pewne podobienstwo do religij).

A co powiesz o filmie "Matrix " jak go zastrzelili tego Neo ,on po prostu zmartwychwstał i stał się lepszy od programów komputerowych ,lub całego systemu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.04.2017 o 16:44, AdrianX napisał:

Ten czarodziej "Dynamo"...

pierwszy raz jak to oglądałem to glos wewneczny mi mówił ze to nie ściema i to możliwe...

Mimo ze czuje to to jednak " mam blokade" nie wiem czemu...

Wszcześniej nie skojarzyłem o jakie dynamo chodzi ,Dynamo w filmie "Matrix"był nie czarodziejem ,a wysokiej klasy , i bardzo mocnym Empatą ,czyli jak by to przełożyć na rozwój duchowy był - lewitującym świętym i mistrzem duchowym  o parapsychicznych /nadprzyrodzonych zdolnościach .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, AdrianX napisał:

Ludzie czują strach przed tym czego nie znają lub jest inne..

Janosika pozwolili powiesic w tak bolesny sposób mimo ze tyle dobrego zrobił dla ludzi (tu jest pewne podobienstwo do religij).

Dokładnie ,strach ma wielkie oczy :szok::wow:( nieświadomy człowiek który czuje podświadomy strach ) ,a geniusz Adrianie tkwi w prostocie :_slonko:

Wtedy jak czuję napięcie  emocjonalne -podświadome w brzuchu ,3 czakra -manipura (zbiornik emocjonalny ) według filozofii jogi ,hara według japońskiej filozofii ,siadam przyjmuję pozycję /asanę z jogi , medytacyjną jak na rysunku i oddychając głęboko kilka razy ,uspokajam gospodarkę organizmu ,wykonując medytację nad moimi ośrodkami świadomości -Czakra ,  lub czakroterapię .

tumblr_o93jdmvh7W1sofkn4o1_r2_500.gif

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam że dopiero teraz ale dzisiejszy dzień mnie "zszokował"..

Co jeśli o godzinie XX:XX widziałem kogoś nawet w jego aucie kogo o tej godzinie tam nie mogło być???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz dobry nadprzyrodzony 6 zmysł , lub otwarte oko duchowe trzecie ,jak ten chłopiec w filmie 6 -zmysł  ,który vwidział tamten świat umarłych ,choć inni nic nie widzieli ,ale dzięki temu odkrył jak może pomagać żywym ,przekazując wiadomości ze świata zmarłych ,żywym ,jako medium , np.była było przy końcu filmu tak że ludzie /znajomi rodziny  zgromadzili się na  stypie jej córki ,czy syna już nie pamiętam , chłopak mogąc rozmawiać ze zmarłymi ,dowiedział się że dziecko rodziny ojca ,zostało zamordowane ,otrute przez matkę ,o czym ojciec umarłego dziecka nie wiedział do tej pory .

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ktoś kogo widziałem żyje tylko nie było go z tego co sie okazało tam gdzie go widziałem lub... widziałem moze jego sobowtura..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwe ,ja kiedyś widziałem człowieka ,a niedługo jakby klon ,sobowtór eteryczny ,lub duchowa połowa tego człowieka ,taka sama szła .

Wiele razy tak widziałem ,w końcu odradzamy się od pokoleń ,tylko że większość ludzi na ziemi nie wierzy w wieczną wędrówkę dusz -reinkarnację ,w końcu człowiek to nieśmiertelna wcielona w ciało materialne dusza ,zrrodzona i stwożona na podobieństwo Boskie .

reinkarnacjaCHMD.jpg

reinkarnacja1.jpg

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś w nocy obudziłem sie dwa razy zlany potem od szyji do polowy korpusu (mam tak często a nic w tedy mi sie nie śni). To prxypadek???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ,dokładnie masz tak jak ja ,też nieraz wstałem wyczerpany w nocy ,jakbym hibernował w nocy i przeżywał niewiadomo co - https://pl.wikipedia.org/wiki/Hibernacja_naturalna

Fizjologia

Szczególną cechą hibernacji jest wyłączenie termoregulacji. Bodźcem zewnętrznym prowokującym proces zmian jest – przede wszystkim – obniżenie temperatury otoczenia. Temperatura progowa jest różna dla poszczególnych gatunków. Powyżej temperatury progowej hibernacja nie może nastąpić. W organizmie zwierzęcia następuje wiele zmian hormonalnych. Wchodzenie w stan hibernacji charakteryzuje się m.in.:

  • znacznym spadkiem metabolizmu,
  • spowolnieniem akcji serca do kilku uderzeń na minutę,
  • zwężeniem naczyń krwionośnych,
  • spowolnieniem tempa oddychania do wystąpienia bezdechu włącznie,
  • spadkiem zużycia tlenu,
  • znacznym obniżeniem temperatury ciała, często do temperatury nieznacznie wyższej od temperatury środowiska,
  • spadkiem aktywności mózgu,
  • obniżeniem pobudliwości nerwowej, co objawia się odrętwieniem ciała i nikłą reakcją na bodźce zewnętrzne.

W hibernacji typowej dla ssaków ( człowiek to też ssak ) temperatura ciała spada do około 5 °C na okres kilku do kilkunastu tygodni, co jest warunkiem przetrwania bez pobierania pokarmu. Energia do życia jest czerpana z zapasów tłuszczu nagromadzonego w tym celu. Ssaki wytworzyły charakterystyczne dla nich gruczoły snu zimowego, czyli brunatną tkankę tłuszczową gromadzącą tłuszcz o dużej wartości energetycznej. Zawarta w niej energia jest wykorzystywana do szybkiego ogrzania ciała w czasie wybudzania – gdy temperatura otoczenia przekroczy wartość progową. Gdy temperatura otoczenia się podnosi, zwierzę powraca do zwykłej aktywności, natomiast spadek temperatury poniżej 0°C groziłby zamarznięciem – dlatego też zwierzę zwiększa tempo metabolizmu, by utrzymać temperaturę swego ciała na poziomie nieco powyżej 0°C bądź wybudza się, aby uzupełnić zapas tłuszczu lub zmienić kryjówkę. Wybudzenie może nastąpić również pod wpływem innych silnych bodźców zewnętrznych. Niektóre ze ssaków (np. suseł arktyczny) są w stanie utrzymywać obniżoną temperaturę ciała w trakcie hibernacji na poziomie poniżej 0°C (u susła arktycznego jest to -2,9°C)[1].

  ,a też snów nie miewam ,bo moja świadomość ,podświadomośść ( która przemawia symbolami sennymi ,itp .) nieświadomość i nadświadomość ( Duch Człowieka / Wyższe Ja /Boskość ) są jednym .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pan jest moim "Mentorem" ...

a z jakiego powodu hibernuje a nie śpie "normalnie" ???

Bo nie chce wymyslic mylnej teorji..

Wczoraj też małe dziecko z "Anielskimi oczami" pokazywało na mnie i coś bardzo chciało powiedziec.. to było dziwne..

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ,mam 50 lat ,,a dają mi ,bo wyglądam na max 30 lat ,hibernacja ,jak w filmie "Seksmisja  " i kosmonautów , to zatrzymanie biologicznego stażenia się ,wiem to  z doświadczenia tylko i z filmów ,oraz  wieloletniej medytacji ,jestem pionierem tego , więc to co wiem ,to nie wiedza z kądś tam ,tylko intuicyjna pewność ,ale  mogę się mylić ,mędrzec nigdy pewności nie ma ,głupiec wręcz przeciwnie ,zawsze wszystko wie najlepiej :)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To troche jak z "wampirami z filmóe"... nadzwyczajne umiejętności.. czas dla nich jakby płynie wolniej... i to coś" dziki spokuj"...połączenie dzikości i spokoju .. bez emocji jakby opanowanie..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..jeśli moj organizm "hibernuje" to czemu czesto choruje ??

Coś moge zle "robić" ??

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój organizm też przechodzi i przechodził różne dolegliwości -psychiczne /umysłowe ( choroby duszy jak depresja  ,duchowe i fizyczne),nie biorę żadnych lekarstw ,leków ,itp.  ,to tzw. reakcje organizmu ,lub detoksykacja organów wewnętrznych ( choroby z lat  młodszych ,dają o sobie znać ),od narodzin /dzieciństwa  .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, AdrianX napisał:

To troche jak z "wampirami z filmóe"... nadzwyczajne umiejętności.. czas dla nich jakby płynie wolniej... i to coś" dziki spokuj"...połączenie dzikości i spokoju .. bez emocji jakby opanowanie..

Tak ,właśnie ,nieżle to ująłeś .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Mistyk napisał:

Mój organizm też przechodzi i przechodził różne dolegliwości -psychiczne /umysłowe ( choroby duszy jak depresja  ,duchowe i fizyczne),nie biorę żadnych lekarstw ,leków ,itp.  ,to tzw. reakcje organizmu ,lub detoksykacja organów wewnętrznych ( choroby z lat  młodszych ,dają o sobie znać ),od narodzin /dzieciństwa  .

Czesto mam zapalenie migdałków.. Często pluje "flegmą" itp. To jest ta detoksykscja ??

Kiedy ide sie kimpać to bywa że w łazience robi sie "sałna" a nie kompe sie gorącom wodom.. domownicy tez to zaobserwowali.. A ja z pod prysznica po wytarciu jestem mokry jakbym sie nie wycierał.

Jakie są skutku zbyt gwałtownego wyjscia z hibernacji u ludzi???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę jak ja od lat się czułem ,teraz lepiej ,czasami ,od lat -silny kaszel ,nieraz jakbym miał płuca wypluć ,nieraz flegmą kaszlę ,w lato pocę się jakbym był tylko z wody ,a w domu gorąco mi jak w piecu  ,nieraz takie zimno czuję  ,choć innym ciepło , rano nieraz wstałem ,to miałem skutki ostrego zatrucia alkoholem (choć nic nie piłem ) do czego doszedłem metodą prób i błędów - Że Grasica to najsilniejszy i najskuteczniejszy organ *( tzw. Serce Duchowe ) pzeciwko jakimkolwiek wirusom chorobotwórczym i zarazkom .

Jogini korzystali z ayur-vedy (wiedzy życia ) w celu ulżenia sobie ,  w różnych dolegliwościach .- https://pl.wikipedia.org/wiki/Ajurweda

W obrębie ajurwedy opracowano osiem specjalizacji:

  • choroby wewnętrzne,
  • chirurgia ogólna,
  • leczenie chorób głowy i szyi,
  • pediatria,
  • toksykologia,
  • nauka o afrodyzjakach,
  • nauka o odmładzaniu,
  • psychiatria (w tym leczenie chorób wywołanych przez złe duchy).

Cytat -Adrian X -  Jakie są skutku zbyt gwałtownego wyjscia z hibernacji u ludzi???

Chyba śmierć ,bo za duży szok termiczny i psychiczny  organizmu .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam identycznie..silny przewlekły kaszel nie wiadomo z kąd.. Flegmą pluje cały rok :) a z nosa to nieprawdopodobne co potrafie "znaleść na hustce" :) a pocenie sie czasami to aż nieprawdopodobne a najbardziej denerwuje mnie "jest mi zimno a sie poce".

Co do hibernacji.. Kilka razy wstałem za szybko po "długim leżeniu" i zasłabłem ale tak dziwnie.. jakbym umierał...

 

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz ,pewny nie byłem ,ale jak mówią co dwie głowy wymyślą :):)  ,to nie jedna  :)   

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzy lata temu: 

szłem spać, nieświadomie sie wyciszałem.. nagle szłyszałem /czułem jak moje serce coraz wolniej bije.. aż jakby staneło..wystraszyłem sie.. I nagle "buum" poderwało mnie az.. Wystraszyłem sie ze "umarłem na chwile".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz  zaawansowani jogini , potrafią zatrzymywać wedle woli swoje funkcje życiowe ( umiera ciało fizyczne ) i opuszczają swoje ciało w celu poszukiwania wiedzy i nauki w światach niematerialnych /duchowych ,w nocy u większości ludzi ,taki proces jest nieświadomy , nazywany OOB ,a duchowe ciało wędruje po światach astralnych /duchowych -niższych -chrześcijańskie wyobrażenie piekła ,i światach astralnych wyższych - chrześcijańskie wyobrażenie nieba , po skończonej nauce duchowej ,wcielają się z powroitem w swoje ciało .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest mi wstyd ze tyle czasu byłem taki "ślepy" i nieświadomy...

Wiele razy np. siedząc na "tronie" :) w WC i słysząc domofon jakby "wychodziłem z siebie" i "biegłem" po schodach przed klatke zobaczyć kto dzwoni a w połowie drogi wracałem do ciała..

Jest możliwe ze pewne tragiczne dla mnie "akcje" min np (ze przez osoby ktore kochałem zostałem wygnany) i uwolniło lub przyśpieszyło TO ale byłem jedynie nie świadomy a przez co myślałem ze warjuje???

.

i tak na marginesie.. człowiek ktorego wczoraj "widziałem".. przed chwilom do mnie zadzwonił ze sie strasznie zle czuje.. zawroty głowy i jutro idzie do lekaza...

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, AdrianX napisał:

Jest mi wstyd ze tyle czasu byłem taki "ślepy" i nieświadomy...

Wiele razy np. siedząc na "tronie" :) w WC i słysząc domofon jakby "wychodziłem z siebie" i "biegłem" po schodach przed klatke zobaczyć kto dzwoni a w połowie drogi wracałem do ciała..

Jest możliwe ze pewne tragiczne dla mnie "akcje" min np (ze przez osoby ktore kochałem zostałem wygnany) i uwolniło lub przyśpieszyło TO ale byłem jedynie nie świadomy a przez co myślałem ze warjuje???

.

i tak na marginesie.. człowiek ktorego wczoraj "widziałem".. przed chwilom do mnie zadzwonił ze sie strasznie zle czuje.. zawroty głowy i jutro idzie do lekaza...

Wiesz lepiej pużno zdać sobie sprawę że się zbłądziło ,niż żyć w nieświadomej ,błogiej niewiedzy :) mój duchowy mistrz -Jezus Chrystus mawiał -lepszy i bardziej doskonalszy jest jeden skruszony grzesznik , niż tysiące tzw .wierzących ,którzy grzeszą . 

Tak na marginesie  ,widziałeś jako jasnowidz ,jego  duchową połowę ,tak myślę .

I głowa do góry ,jesteś na dobrej drodze :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy zaćmienie słonca jest "wskazöwką" od natury dla nas??

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy o tym tak nie myślałem ,to po mojemu zwykłe zjawisko astronomiczne :) , a co na to wikipedia :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaćmienie_Słońca

Zaćmienie Słońca – zjawisko astronomiczne powstające, gdy Księżyc znajdzie się pomiędzy Słońcem a Ziemią i tym samym przysłoni światło słoneczne.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, AdrianX napisał:

Pan sie przycznił do tego.. :)

Dobre :rotfl:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.