gnicha

Prosba o interpretacje daty urodzenia

7 postów w tym temacie

Witam ja ur 21.04.1971 r. a maz 21.08.1971 r.Bardzo prosze o interpretacje :D Dziekuje z gory

21-04-1971

Analiza Drogi Życia

Droga życia: 7/25

Cykle życia:

Cykl formujący: 4

I okres przejściowy: 21-08-1999 - 01-01-2000

Cykl produktywny: 3/21

II okres przejściowy: 03-12-2027 - 01-01-2028

Cykl żniwny: 9/18

Warunki życia

I WŻ - 7/25

Pierwszy punkt zwrotny: 21-04-2000

II WŻ - 3/12/21/30/39

Drugi punkt zwrotny: 21-04-2009

III WŻ - 1/10/19/28/37/46/55/64

Trzeci punkt zwrotny: 21-04-2018

IV WŻ - 4/13/22

Wyzwania życia

I wyzwanie - 8

II wyzwanie - 5

Wyzwanie główne - 3

Interpretacja

Droga życia: 7

7 - to osoba wrażliwa i introwertyczna, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Zbyt silna siódemka powoduje nadmierne przywiązanie do materii. Świadomie, bądź nie, poszukujesz rozwoju duchowego. Jesteś wybitnym indywidualistą, z trudem odnajdującym się w grupie. Masz wrodzone poczucie własnej godności, stąd sprawiasz wrażenie zachowywania znacznego dystansu wobec otoczenia. Na Twojej drodze nie ma miejsca na pośpiech czy powierzchowność, a nierzadko skłania Cię ona nawet do zatrzymania się w miejscu, w którym jesteś. Potrzebujesz czasu, aby samodzielnie wybrać właściwy moment do postawienia kolejnego kroku naprzód. Nie potrzebujesz doradców, czy pomocników, odznaczasz się dużą oryginalnością i nienajlepiej znosisz bycie w zespole, czy dużej grupie ludzi. Wolisz przebywać wśród małego grona dobrze znanych Ci osób i tylko wówczas pozwalasz sobie (na nieznaczne, co prawda, ale jednak) odkrycie Twojego własnego wnętrza. W Twoich oczach można dostrzec starą, doświadczoną duszę. Samotność i niezrozumienie ? jak dobrze znasz te uczucia. Twoja samotność nie zależy od tego, ile osób jest wokół Ciebie ? ona ma źródło w Twoim własnym wnętrzu, jest Twoim naturalnym stanem. To Twoja ogromna wrażliwość sprawia, że chowasz się w sobie, bo tak łatwo można Cię zranić. Otoczeniu przedstawiasz się jako osoba twarda, konserwatywna i perfekcyjna. Trudno Ci ulec czyjejś woli, co dotyczy również Twojego związku, dlatego ważne jest, aby Twój partner skłonny był do rezygnacji z własnych ambicji i przejęcia Twojego własnego światopoglądu, a także do zaakceptowania bardzo silnych potrzeb Twojego ciała (w tym seksualnych). Ważne, aby udało Ci się pokonać dystans, jaki wytwarzasz między sobą, a otaczającym Cię światem.

Cykle życia:

Cykl formujący: 4

4 ? Wymagana jest od Ciebie nie tylko solidna praca, ale i w konkretnym kierunku. Tutaj konieczny jest Twój własny wysiłek i wytrwałość. Następuje rozwój i należy świadomie nad tym pracować ? Twoich własnych zdolności organizacyjnych i zmysłu ekonomicznego. Twój sukces jest proporcjonalny do włożonego przez Ciebie wysiłku. Nie trać czasu, na nic dosłownie, a wytrwale buduj fundamenty. Konieczne jest, aby Twoje życie miało wyraźną strukturę i to nadaną przez Ciebie. Dbaj o harmonijne relacje z innymi, unikaj nadmiernego demonstrowania własnego uporu. Różne aspekty Twojej własnej pracy, postrzegaj jako całość.

Cykl produktywny: 3

3 ? Doskonalenie własnej osobowości ? to kwesta, bardzo ważna dla Ciebie w tym czasie. To czas beztroski, przyjaźni, zawierania nowych znajomości ? jeden z najłatwiejszych okresów w Twoim życiu. Doskonalenie osobowości ? jednak nie sprzyja on samej nauce, tylko pokazaniu Twoich własnych umiejętności światu. To również nauka gospodarowania Twoją własną energią, unikając jej rozpraszania. Uwaga, aby nie spędzać czasu wyłącznie na zabawie i aby nie ingerować w cudze życie na siłę wbrew woli drugiej osoby ? zwracając na to uwagę, wieść będziesz szczęśliwe życie zarówno uczuciowe jak i materialne. Po prostu radość i szczęście.

Cykl żniwny: 9

9 ? Bezinteresowność i miłość ? dla wszystkich (ludzi i zwierząt). Łatwo osiągasz sukces publiczny, sławę. Nie łatwo w małżeństwie ? co głównie uzależnione jest ogromem Twojej uwagi, jaki poświęcasz osobom trzecim (Twój partner czuje się zaniedbany). To czas najgłębszej wolności, dającej możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Liczne podróże. Cały czas gromadzisz doświadczenia, zbierasz je i kolekcjonujesz dosłownie. Uwaga na emocje ? na działanie zbyt emocjonalne. Nie zapominaj o swych bliskich. Staraj się odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom. Docieraj do własnego wnętrza ? tym samym budując fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi.

Warunki życia

I WŻ - 7

KLUCZ WCIELENIA ? 7 ? WIEDZA ? DOSKONALENIE SIĘ

To nie łatwy okres dzieciństwa ze względu na trudność odnajdywania się w grupie ? Jako dziecko zawsze mogłeś/aś czuć się jakby na uboczu. Ten czas, nierzadko spędzany samotnie, konieczny jest do zgłębiania wiedzy (tej o życiu zwłaszcza), poszukiwań i zdobywania specjalizacji w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Następuje w tym czasie głębokie zrozumienie życia i drugiego człowieka. Ten czas nie sprzyja byciu w związkach (co nie znaczy, że nie możesz w nie wchodzić ? ale Twoja samotność, przenika głęboko do wnętrza ? wewnątrz czujesz się samotnie, stąd iluzja braku miłości w otaczającym Cię świecie).

DOSKONALENIE SIĘ ? NIEOCZEKIWANY SUKSES

To nauka refleksji, wyciągania wniosków, analizy i mądrości. Ważne, aby życie nie musiało Cię zmuszać do czasu spędzanego ? samemu z sobą i głębszego zastanawiania się nad sensem istnienia, unikniesz wówczas samotności w życiu, której jedynym celem jest zatrzymanie Cię na chwile w miejscu. To bardzo ważne.

Rodzice! Wasze dziecko jest nad wyraz dojrzałym dzieckiem, znacznie odstępującym swą mądrością od rówieśników ? stąd możliwość wystąpienia trudności zrozumienia Go przez grupę. Ważne, aby posiadało coś ? umiejętność, bądź hobby, coś wyjątkowego, dzięki czemu rówieśnicy łatwiej Go zaakceptują nijako podziwiając to, co potrafi, czy to, czym się zajmuje. Gotowe jest do poruszania ważnych, dorosłych tematów z Wami, więc i Wy bądźcie do tego gotowi. Szanujcie i akceptujcie Jego własny świat - z tą akceptacją będzie Mu o wiele łatwiej.

II WŻ - 3

3 ? Dziel się własną wiedzą, bo rozdając ją ? stajesz się Światłem dla innych. Trwaj wśród piękna i sztuki. Wiąż się ze wszystkim, co daje radość innym. Jeśli wszystko, czym dysponujesz, udostępnisz ludzkości, Twoja praca wyda się lekką i przyjemną. Największym środkiem Twojego wyrazu jest słowo ? pamiętaj o tym.

III WŻ - 1

1 ? Niezależność przede wszystkim ? staraj się realizować wszystkie swoje projekty do końca samemu. Poszerzaj wiedze i dbaj o własne ciało ? równocześnie rozwijając sprawy duchowe. We wszystkim, co robisz ma być widać perfekcjonizm. Prowadź, nie przejmuj wzorców. Niech Twoja osobowość będzie widocznie indywidualna. Uważaj na własne emocje.

IV WŻ - 4

4 ? Dokańczaj własne obowiązki, a jakiekolwiek ograniczenia traktuj jako mało istotne ? bądź ponad nimi. Wszelkie podjęte przez Ciebie zadania muszą być wykonane ? i być doskonałe zarówno w formie, jak i treści. Dbaj o ludzi, którzy nie nadążają. Mało podróży, wskazane jest pozostawanie w miejscu. Unikaj lekkich rozrywek, ale korzystaj z wyjść do teatru i słuchaj dobrej muzyki.

Wyzwania życia

1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia ? pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.

2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 8

Służy zrozumieniu rzeczywistej wartości pieniądza i istoty władzy. Podczas trwania tego wyzwania może nastąpić konfrontacja z innym wymiarem rzeczywistości. To również nauka organizacji. Generalnie służy ono osiągnięciu równowagi w sferze finansowej i duchowej, bez zbytniego konserwatyzmu, unikaniu zbytniej surowości i egoizmu.

NIE MYŚL TYLKO I WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZACH I O TYM, CO ONE MOGĄ TOBIE DAĆ !!

POCHYL GŁOWĘ WOBEC UNIWERSALNEGO PRAWA, A WÓWCZAS SAME PRZYJDĄ, JAKO REZULTAT, A NIE ZAPŁATA ZA TWOJĄ PRACĘ

Niebezpieczeństwem w tym Wyzwaniu jest dążenie do władzy za wszelką cenę i lekceważenie, czy też zbytnie przywiązanie się do spraw materialnych ? możesz wierzyć, że tylko pieniądze przynoszą wolność, co rodzi w Tobie olbrzymi strach zarówno przed ograniczeniami, jak i przed biedą.

II wyzwanie - 5

Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych ? szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko ? nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu ? nie na zewnątrz.

NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ ? NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW

UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ

WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW

Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.

Wyzwanie główne - 3

Niesie naukę gospodarowania własną energią ? unikaj rozpraszania jej. Staraj się nawiązywać harmonijne porozumienie z innymi i nie ślizgaj się po powierzchni życia. Służy swobodnej komunikacji Twoich własnych emocji na zewnątrz, poprzez sztukę i pracę słowem. Skłania do czerpania radości z życia codziennego i wnoszenia jej w życie innych ludzi.

NIE ZANIEDBUJ WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I NIE UNIKAJ ROZRYWEK TOWARZYSKICH - ŻYJ I BĄDŹ Z LUDŹMI.

NIE MARNUJ CZASU ? MUSISZ REALIZOWAĆ TWÓJ WŁASNY CEL.

Możesz zapominać o swoich własnych zdolnościach i talencie ? a nie realizując ich, utracisz radość życia i odczujesz brak kontaktu ze światem, z ludźmi.

21-08-1971

Analiza Drogi Życia Dziś ma urodzinki -Wszystkiego najlepszego dla męża ;) i Ciebie bo razem idziecie jedna drogą ;)

Droga życia: 2/29/11

Cykle życia:

Cykl formujący: 8

I okres przejściowy: 21-12-1999 - 01-01-2000

Cykl produktywny: 3/21

II okres przejściowy: 01-01-2024 - 03-04-2028

Cykl żniwny: 9/18

Warunki życia

I WŻ - 2/11/29

Pierwszy punkt zwrotny: 21-08-2005

II WŻ - 3/12/21/30/39

Drugi punkt zwrotny: 21-08-2014

III WŻ - 5/14/23/32/41/50/59/68

Trzeci punkt zwrotny: 21-08-2023

IV WŻ - 8/17/26

Wyzwania życia

I wyzwanie - 4

II wyzwanie - 1

Wyzwanie główne - 6

Interpretacja

Droga życia: 2

2 - to dyplomata mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami. To przede wszystkim droga współpracy, przyjaźni ? trudno na niej cokolwiek zrobić samemu. Obdarza Cię spokojnym, łagodnym usposobieniem ? urzekasz wręcz Twoim własnym urokiem osobistym. Jesteś osobą lojalną i oddaną, ale i zawsze potrzebujesz kogoś przed sobą. Doskonale sprawdzasz się w negocjacjach, które zawsze wybierasz rezygnując z ewentualnej walki. Kierują Tobą emocje, uczucia i silna potrzeba zarówno kochania, jak i bycia kochanym. Tak samo, jak potrzebujesz bycia wśród ludzi ? dla równowagi konieczny jest Ci czas spędzany samotnie. Jesteś osobą bardzo wartościową, jednak Twoja własna ocena siebie, znacznie zaniża poczucie wartości Twojej własnej osoby ? zupełnie bezpodstawnie, po prostu jesteś zbytnim perfekcjonistą. Twoja emocjonalność wymaga dbania o równowagę wewnętrzną, inaczej dość łatwo możesz wybuchać. Pracuj nad wiarą w siebie, zbytnią uległością otoczeniu i trenuj podejmowanie samodzielnych decyzji. Ulegając zbytnio własnej emocjonalności, możesz stać się osobą tak silnie związaną z przeszłością, że poprzez wspominanie i odnawianie starych spraw ? zatruć emocje związku, w którym jesteś.

Cykle życia:

Cykl formujący: 8

8 ? To czas, kiedy Twoje zainteresowanie praktyczną stroną życia stawiasz na piedestale ? działasz niezwykle praktycznie. Ten czas może pojawić się w Twoim życiu (początek Cyklu, Warunków) poprzez Twoje błyskotliwe wejście w świat finansów, interesów, czy mistycyzmu (rzadziej). Występuje tu przede wszystkim silna potrzeba konkretnej realizacji. To również okres władzy. Uważaj, aby nie używać Twojej własnej władzy, wpływów, czy pieniędzy w celu wewnętrznego wzbogacania się. Starannie waż każdą Twoją myśl, słowo i czyn ? wracają do Ciebie pomnożone. Przewiduj skutki Twojego działania, gdyż w każdej przyczynie jest skutek ? wiesz przecież, ale zwracaj uwagę na to przewidywanie, a nie zajmuj się tylko konkretną realizację.

Cykl produktywny: 3

3 ? Doskonalenie własnej osobowości ? to kwesta, bardzo ważna dla Ciebie w tym czasie. To czas beztroski, przyjaźni, zawierania nowych znajomości ? jeden z najłatwiejszych okresów w Twoim życiu. Doskonalenie osobowości ? jednak nie sprzyja on samej nauce, tylko pokazaniu Twoich własnych umiejętności światu. To również nauka gospodarowania Twoją własną energią, unikając jej rozpraszania. Uwaga, aby nie spędzać czasu wyłącznie na zabawie i aby nie ingerować w cudze życie na siłę wbrew woli drugiej osoby ? zwracając na to uwagę, wieść będziesz szczęśliwe życie zarówno uczuciowe jak i materialne. Po prostu radość i szczęście.

Cykl żniwny: 9

9 ? Bezinteresowność i miłość ? dla wszystkich (ludzi i zwierząt). Łatwo osiągasz sukces publiczny, sławę. Nie łatwo w małżeństwie ? co głównie uzależnione jest ogromem Twojej uwagi, jaki poświęcasz osobom trzecim (Twój partner czuje się zaniedbany). To czas najgłębszej wolności, dającej możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Liczne podróże. Cały czas gromadzisz doświadczenia, zbierasz je i kolekcjonujesz dosłownie. Uwaga na emocje ? na działanie zbyt emocjonalne. Nie zapominaj o swych bliskich. Staraj się odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom. Docieraj do własnego wnętrza ? tym samym budując fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi.

Warunki życia

I WŻ - 2

KLUCZ WCIELENIA ? 2 ? ZWIĄZKI ? WSPÓŁPRACA

Nie łatwo jest w tym czasie dokonać czegokolwiek bez pomocy innych. Konieczne jest wykazywanie się Twoją własną dyplomacją, cierpliwością ? należy być dyskretnym i pełnym zrozumienia dla innych. Bardzo emocjonalny czas. Warunki życia skłaniają do pasywności i poddawania w wątpliwości Twoich własnych dotychczasowych przekonań i wyborów.

WSPÓŁPRACA ? ŻYCIE WE DWOJE

To nauka dyplomacji i pozostawania w harmonii z otoczeniem. Wszelka dysharmonia i działanie zbyt emocjonalne (trudności w dyplomacji) mogą doprowadzać wręcz do poddańczego stylu życia i niepotrzebnych rozstań z ludźmi.

Rodzice! Twoje dziecko jest bardzo podatne na wszelkie Twoje sugestie, to nie łatwe zadanie, aby uchronić je od wkodowania w Nim np. negatywnych treści, które będą tak mocno tkwiły, że bardzo trudno będzie Mu się od nich uwolnić w przyszłości. Pamiętaj, że jest bardzo wrażliwym dzieckiem, potrzebującym miłości i wsparcia przede wszystkim. Spraw, aby Ono uwierzyło, że wszystko, co robi, jest dobre ? bo stara się naprawdę ze wszystkich sił, ale ma naturalną skłonność do przesadnego perfekcjonizmu.

II WŻ - 3

3 ? Dziel się własną wiedzą, bo rozdając ją ? stajesz się Światłem dla innych. Trwaj wśród piękna i sztuki. Wiąż się ze wszystkim, co daje radość innym. Jeśli wszystko, czym dysponujesz, udostępnisz ludzkości, Twoja praca wyda się lekką i przyjemną. Największym środkiem Twojego wyrazu jest słowo ? pamiętaj o tym.

III WŻ - 5

5 ? Częste zmiany i nieoczekiwane wydarzenia w życiu. Pojmij znaczenie wolności i prawidłowo z niej korzystaj. Staraj się zrozumieć różnych ludzi i motywy ich postępowania. Wybieraj to, co postępowe i słuszne, wszystko, co rozwija świat moralnie i etycznie. Nie przywiązuj zbytniej wagi do spraw materialnych ? wiele w Twoim życiu samo się ułoży. Życie niejednokrotnie będzie wymagało od Ciebie przystosowania.

IV WŻ - 8

8 ? Panuj w świecie materialnym, z odwagą wdrażając własne projekty w życie. Miej silną wolę i żelazną rękę. Nie pozwalaj sobie na słabość. Nie pozwól również na to, aby pieniądze rządziły Tobą i Twoim życiem, to Ty masz być panem pieniądza. Dąż do zachowania równowagi między duchem, a materią ? a będziesz tym, w którego rękach gromadzi się moc i władza.

Wyzwania życia

1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia ? pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.

2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 4

Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji ? wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.

STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU ?

ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA !!

Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.

II wyzwanie - 1

Służy odnalezieniu własnej indywidualności ? samopoznaniu. Wymaga wykształcenia silnego poczucia własnej wartości. Należy podejmować przedsiębiorcze działania, rozwijaj własną niezależność i samostanowienie ? bez nadmiaru ambicji, egocentryzmu i tyrani.

PRACUJ NAD WŁASNĄ WOLĄ

Wnosi skłonność w kierunku negatywnego przeciwstawiania się, a wydarzenia życiowe, jakich doświadczasz, mogą stać się przeszkodą do realizacji Twoich własnych marzeń. Nie zapominaj ? nie jesteś w stanie wszystkich zadowolić !!

Wyzwanie główne - 6

Służy odnalezieniu równowagi pomiędzy dawaniem i braniem, tak, aby dbając o ognisko domowe nie poświęcać zbytnio własnych ambicji i aspiracji. Współczuć, ale ze zdrowym egoizmem. Twoje własne zobowiązania traktuj w sposób odpowiedzialny. Nie poddawaj się emocjom, a świat i ludzi akceptuj takimi, jakimi są. Ćwicz również sztukę dokonywania wyborów.

PAMIĘTAJ: NIE WOLNO TWORZYĆ ZASAD POSTĘPOWANIA DLA INNYCH !!

NAUCZ SIĘ KOMPROMISU, NAUCZ SIĘ SZACUNKU DLA POGLĄDÓW I ZDANIA INNYCH LUDZI ? NIE POUCZAJ INNYCH

Mając takie wyzwanie, możesz uważać, że każdy musi podporządkować się Twojemu prawu, co w efekcie wywołuje niepotrzebne zupełnie nieporozumienia i konflikty z otaczającym Cię światem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo,ale to bardzo Ci dziekuje i cieplutko pozdrawiam :D a jesli chodzi o droge to uff,ciezka ale nadal razem:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.