Cielo

nowa praca - prosba o wrozbe

5 postów w tym temacie

witam, mam wielka prosbe , chcialabym aby ktos zobaczyl jak bede sie czula w nowej pracy...od przyszlego tyg zostaje przeniesiona do innego dzialu,slyszalam ze szefowa jest bardzo ostra i wiekszosc pracownikow chodzi nerwowa...zaczynam sie bac....:(

jak bedzie mi sie tam pracowalo? jakie beda moje relacje z szefowa? co zrobic aby "mnie polubila":D?

z gory slicznie dziekuje :)

aha, i dane ewa 28091982

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podczas tasowania kart, które dla Ciebie rozłożyłam wypadła mi karta mówiąca o samopoczuciu psychicznym. Powinnaś zachowac równowagę i nie poddawac się chandrze. Unikaj niepotrzebnych kłótni.

Karty po rozłożeniu pokazały mi, że jeszcze nie tak dawno marzyłaś o miłości, ale powinnaś zachowac czujnośc, że to może byc tylko złudzenie.Nie powinnaś bujac w obłokach, twoja miłośc jest w zasięgu ręki i powinnaś jej pozwolic przyjśc do siebie, obserwuj i działaj. Jeśli chodzi o pracę doceniono Cię, w pracy czeka sukces, jednakże będziesz musiała dokonywac wyborów. Od Ciebie będzie wszystko zależało, czy Ci się powiedzie tam, czy nie. Jeśli chodzi o twoje pytania, to karty pokazały mi, że musisz byc czujna, ostrożna, późnym popołudniem lub wieczorem będziesz musiała podjąc ważną decyzję. Niewykluczone że będą jakieś spory z przełożonym. Najbliższa przyszłoś jeśli chodzi o twoją pracę wg kart nie będzie różowa, ponieważ wskazują na porażki w ważnych sprawach. Ponadto, czekają Cię spore wydatki. Widac również niewielkie kłopot, rozczarowania, które dostraczy Ci twoje otoczenie. Możliwe również kłopoty zdrowotne. Tutaj mam problem ponieważ, karty pokazują mi cały czas blondynkę i nie wiem czy jesteś to Ty czy twoja szefowa.

I na koniec karty pokazują mi, romans kobiety samotnej, możliwe że rozwódka. Ma ona silny charakter, wie czego chce w życou i wprowadza to w życie, aby osiągnąc swój sukces.

W podsumowaniu: szczęśliwy zbieg okoliczności

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakt, rozkład nie zbyt optymistyczny ale tak pokazały karty...tak się zastanawiam, czy rzeczywiście chciałaś wiedziec jak będzie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak chcialam wiedziec

a co do blondynki to ja i szefowa nia jestesmy:)

twoja miłośc jest w zasięgu ręki i powinnaś jej pozwolic przyjśc do siebie, obserwuj i działaj.

a tutaj raczej sie nie zgodze,bo wmoim otoczeniu nie ma nikogo kto by mi sie podobal :|

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.