Gość

Poznaj wibracje swojego domu.

11 postów w tym temacie

Poznaj wibrację swojego domu.

Zwykle, kiedy szukamy dla siebie nowego mieszkania staramy się wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Przede wszystkim przywiązujemy uwagę do takich spraw jak cena, koszty utrzymania, położenie, okolica, rozkład mieszkania, wyposażenie, wygląd estetyczny. Warto obok tych materialnych i praktycznych zalet przyjrzeć się nowemu mieszkaniu również pod względem wibracji, numerologicznej, która podpowie nam, jaki charakter może mieć przyszłe lokum, a co może przynieść również wartościowe efekty, bo nic nie jest tak ważne jak atmosfera miejsca zamieszkania. Wprawdzie numerologiczne wibracje domu, w którym mieszkamy z pewnością nie działają na nas tak bezpośrednio jak nasze liczby osobiste zawarte w wibracjach imiennych i dacie urodzenia, jednakże wibracja energetyczna domu może pewne wpływy tych wibracji wzmocnić a inne osłabić, wspierając lub hamując je. Dobrze jest sięgnąć pamięcią wstecz i przyjrzeć się pod tym kątem naszym dotychczasowym miejscom zamieszkania. Z pewnością każde miało swój własny niepowtarzalny klimat, charakter, aurę. Być może jedno było przytulne i spokojne, tak, że czuliśmy się często odprężeni, bezpieczni i spędzaliśmy w nim chętnie wiele czasu, natomiast w innym bez przerwy coś się działo, często przychodzili i wychodzili ludzie, jak również odwiedzali nas przyjaciele i znajomi, a my sami często byliśmy w rozjazdach. Być może w jeszcze innym domu przeżyliśmy nasze najszczęśliwsze lata małżeństwa, wychowaliśmy dzieci, i prowadziliśmy udane życie rodzinne.

Jak sprawdzić numerologiczne wpływy naszego mieszkania? Jest to całkiem proste, wystarczy dodać wszystkie cyfry zawarte w numerze domu i sprowadzić do pojedynczej liczby. Na przykład: mieszkanie przy ulicy Romantycznej 129.

Dodajemy liczby 1 + 2 + 9 = 12 = 1 + 2 = 3. Dom z takim numerem będzie miał w tym przypadku potrójną energię, dlatego również liczby 1, 2, 9 mają numerologiczny wpływ.

Następnym przykładem są domy, mieszkania, w których numerze zawarte są również litery. W tym przypadku będziemy musieli skorzystać z tabeli liczb i sprawdzić, jaka liczba odpowiada określonej literze.

Na przykład mieszkanie przy ulicy Romantycznej 35 a

A, J, S = 1

B, K, T =2

C, L, U = 3

D, M, V = 4

E, N, W = 5

F, O, X = 6

G, P, Y = 7

H, Q, Z = 8

I, R = 9

Ponieważ jak widać, A ma wartość 1 musimy dodać tę liczbę do pozostałych cyfr numeru domu.

Dodajemy 3+ 5 + 1 = 9

Poniżej krótki opis podstawowych wibracji liczb w odniesieniu do aury domu.

Dom w wibracji 1

Aktywność, rozpoczynanie, innowacja, odwaga, niezależność, indywidualność, dominacja, dynamizm, przywództwo, szczerość.

Mieszkańcy takiego domu będą starali się sami kierować swoim życiem, dążąc do rozwoju własnej indywidualności, to ludzie energiczni i niezależni. Przeważnie lubią wystrój nowoczesny.

Dom w wibracji 2

Ciepło, przyjaźń, współpraca, takt, dyplomacja, przywiązywanie uwagi do detali, harmonia, godzenie przeciwieństw, łagodność.

Dla mieszkańców tego domu podstawą są związki. Będą pracować nad dobrymi relacjami z innymi i starać się o harmonię w otoczeniu. To będzie spokojne i przytulne mieszkanie. Domownicy lubią spokojne tonacje, miękkie tkaniny i na pierwszym miejscu stawiają wygodę.

Dom w wibracji 3

Radość, optymizm, kreatywność, umiłowanie piękna, szczęście, przyjaźń, otwartość, zadowolenie, towarzyskość, przyjęcia.

Mieszkańcy takiego domu będą przede wszystkim pragnęli rozrywki, ruchu i zmian.

Chętnie będą zapraszać przyjaciół, jak również spontanicznie podchodzić do nawet zupełnie zwariowanych pomysłów. W takim domu istniej często artystyczny bałagan.

Dom w wibracji 4

Bezpieczeństwo, pewność, stabilizacja, plany na przyszłość, porządek, dyscyplina, praca, rzetelność, samowystarczalność, ugruntowanie.

Mieszkańcy tego domu będą zazwyczaj odznaczali się zmysłem praktycznym oraz silną potrzebą zabezpieczenia i stabilizacji w swoim życiu. W takim domu często panuje porządek, i każda rzecz leży na swoim miejscu.

Dom w wibracji 5

Zmiany, ruch, rotacja, różnorodność, sprzedaż, ryzykowne sytuacje, towarzyskość, otwartość, upublicznianie.

Mieszkańcy takiego domu uwielbiają zmiany, różnorodność i nowe stymulujące doświadczenia. Przeważnie nie jest to spokojny dom. W takim domu trudno się wyciszyć, i może dochodzić do częstych spięć pomiędzy domownikami. To często dom, do którego mieszkańcy wpadają tylko na chwilę, bo wciąż są zabiegani, wciąż się gdzieś spieszą lub dużo podróżują.

Dom w wibracji 6

Rodzina, dzieci, kreatywność, piękno i estetyka, równowaga, miłość,

domatorstwo, odpowiedzialność, rada i nauka, ciepło, poczucie bezpieczeństwa.

Mieszkańcy takiego domu preferują życie rodzinne. Chętnie pomagają i dają wsparcie innym ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Taki dom emanuje ciepłem i będziemy się w nim czuć bezpiecznie. To dom, w którym często pachnie ciastem i tętni życiem rodzinnym.

Dom w wibracji 7

Prywatność, samotność, odosobnienie, izolacja, cisza, samodzielność, nauka, specjalizacja, analiza, tajemnica, wycofywanie się w głąb siebie, medytacja.

Mieszkańcy tego dom lubią spokojne życie, unikają towarzystwa. Potrzebują dla siebie więcej czasu i przestrzeni. Często takie domy mają jakąś swoją tajemnicę.

Są zazwyczaj urządzone z wyrafinowanym smakiem, ale może wiać w nim chłodem.

Dom w wibracji 8

Siła, autorytet, kariera, materialne zabezpieczenie, biznes, dobre gospodarowanie, praktycyzm, solidne podstawy finansowe, dobrobyt, samodoskonalenie.

Mieszkańcy takiego domu przywiązują szczególnie dużą uwagę do spraw materialnych.

Często są to ludzie, którzy mają do czynienia z biznesem. Taki dom jest bogato urządzony, wszystko musi mieć dobrą jakość i wysoki standard, a mieszkańcy lubią robić wrażenie. Często panuje w nim pedantyczny porządek.

Dom w wibracji 9

Samodoskonalenie, uduchowienie, tolerancja, wiedza, sztuka, mistycyzm, kontakty z zagranicą, głęboka miłość.

Mieszkańcy takiego domu są często idealistami, lubiącymi ulepszać świat.

Mają zamiłowanie do sztuki. Taki dom będzie urządzony z gustem i wyrafinowanym smakiem. Mieszkańcy tego domu uwielbiają też czytać, a półki często uginają się od książek. Taki dom ma swój niepowtarzalny charakter i duszę.

Jest to tylko krótki, ogólny opis wibracji podstawowych, zawierający słowa kluczowe opisujące główne tendencje wynikające z poszczególnych wibracji. Inny klimat będzie miał dom z numerem 6 a inny 15, gdyż wtedy należy oprócz sumy, wziąć pod uwagę również liczby składowe, w tym przypadku 1 i 5. Nie będzie to już taki cieplutki dom, i często może dochodzić w nim do napięć, nawet słownej lub fizycznej przemocy, zazwyczaj mężczyzna dominuje a rodzina jest liczna. W tym przypadku mieszkanie często jest sprzedawane, zamieniane, bo 1 i 5 to również rotacja. Dlatego dom z numerem 10 będzie miał inny klimat niż dom z numerem 1, a dom z numerem 26 inną niż 8 itd. Dodam jeszcze, że nie przypadkowo ludzie od dawna unikali liczby 13.

Nie bez znaczenia są tu też wibracje własne mieszkańców, jak już wspomniałam na wstępie. Wszak każdy dom ma swój nie powtarzalny klimat.

By jeszcze dokładniej określić charakter domu, warto pokusić się o zapoznanie z wibracją nazwy ulicy. Z całą pewnością, najważniejsze w tym wszystkim jest, jaką atmosferę w naszym domu, tworzymy my i pozostali domownicy, bez tego osobistego wkładu nie pomogą niestety najpiękniejsze wibracje.

http://magiakart.pl/poznaj_wibracje_swo ... i,198.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja mam 9 z podliczbą 18? co oznacza ta podliczba?

jak mi podasz nr domu i mieszkania to ci powiem :D na priv, jeśli masz chęć :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla zośka1977

pierwszy adres trzy cyfrowy :lol:

18/9 Księżyc. Złudzenie. Komplikacje. Częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

Wibracja 9 -

Dom z lekkim rozdźwiękiem. Z jednej strony cichy i wygodny dla wszystkich. Dobry do odpoczynku i regeneracji sił, do odnalezienia swoich talentów, dający inspirację twórczą. Z drugiej strony pojawiać się będzie sporo osób, gdyż energia tego domu jest atrakcyjna ze względu na regenerujące właściwości. W takim miejscu będą odbywać się min.: praktyki leczenia niekonwencjonalnego i spotkania duchowe. Dobrze wpłynie na duchowych nauczycieli, artystów, lekarzy, uzdrowicieli, podróżników.

jeśli wezmę pod uwagę również ulice to:

43/7 Nadzieja i rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

Wibracja 7 -

Dom cichy i kontemplacyjny. Te domy otoczone są tajemnicą. Ludzie z zewnątrz zapraszani są wybiórczo, przez co w pewnym sensie są niedostępne. Wszystko co się w nim dzieje jest strzeżone. Sprzyjająca energia dla myślicieli, filozofów, badaczy, ministrów, psychologów i pedagogów. To miejsce, które sprzyja duchowym aspektom życia. Młodzi ludzie będą się czuć dobrze, ale większość czasu będą spędzać poza domem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla zośka 1977

drugi adres :lol:

12/3 To wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

Wibracja 3 -

Dom zwany pełen szczęścia. Pozytywne kreatywne postawy są zachęta do częstych wizyt gości i rodziny. Urządzony w sposób odzwierciedlający kreatywność ich mieszkańców. Doskonale czuć sie w nim będą artyści, pisarze, poeci i aktorzy. Doskonały również dla osób ceniących życie towarzyskie, polityków i osób medialnych. Niestety, wibracja wpływa na wysokie rachunki telefoniczne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16/7 Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny

Wibracja 7 -

Dom cichy i kontemplacyjny. Te domy otoczone są tajemnicą. Ludzie z zewnątrz zapraszani są wybiórczo, przez co w pewnym sensie są niedostępne. Wszystko co się w nim dzieje jest strzeżone. Sprzyjająca energia dla myślicieli, filozofów, badaczy, ministrów, psychologów i pedagogów. To miejsce, które sprzyja duchowym aspektom życia. Młodzi ludzie będą się czuć dobrze, ale większość czasu będą spędzać poza domem.

a 28

28/10/1 Niespodziewane zyski lub straty, zależnie od naszej postawy wobec wydarzeń. Jeśli pozostajemy uczciwi i lojalni, będziemy podtrzymywani w naszych przedsięwzięciach i zdobędziemy popularność. Zwłaszcza, że posiadamy bujną wyobraźnię i poetyckie natchnienie. Lubimy podróże i zabawy, spotkania, także w dużych grupach, gdyż lubimy błyszczeć, popisywać się. Pomoc ze strony kobiet. Przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie. Współpraca przynosząca zysk. Jeśli przyjmujemy w sposób negatywny wydarzenia i reagujemy zbyt emocjonalnie, nasze życie będzie wypełnione przeciwnościami.

10/1 Odnowa. Nowy cykl. Nowy początek. Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa

Wibracja 1 -

Przynosi nowe doświadczenia, nowe pomysły, relacje i nowe wyzwania zawodowe. W takim domu żyjesz aktywnie , a jego drzwi są otwarte. Mieszkańcy dążą do niezależności i samowystarczalności. Wzmaga ambicję, asertywność, inspirację, uwodzenie, niezależność i aktywne podejście do świata. To dom z doskonałą wibracją dla sportowców, studentów, przedsiębiorców, podróżników, singli oraz niezależnych mężczyzn i kobiet.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.