Astra

Prośba o wróżbę - relacja

5 postów w tym temacie

Witam

Chciała bym poprosić o wróżbę na relację między mną Gabriela 19.02.1988 a Marcinem 7.07.1980. Jak się potoczy nasza znajomość? Czy mogę liczyć na coś więcej? I kiedy się spotkamy ?

Bardzo bym prosiła o napisanie jakie karty wyszły w rozkładzie :lol:

Dziękuję i pozdrawiam

Astra

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrobiłam Ci rozkład na relacje damsko-męskie.

Wyszły mi takie karty: 10 pik, 7 karo, 8 kier

9 pik, K karo, K pik

10 karo, 10 kier, D kier

Karty mówiące o Tobie: podjęcie decyzji późnym popołudniem, która okaże się niezwykle ważna, jednak powinnaś zachowac ostrożnośc. Musisz uważac ponieważ, będziesz narażona na złość. W wyniku niezadowolenia, które wywoła wielkie emocjwe. Aby powróciła równowaga będziesz musiała przeprowadzic rozmowę i rachunek sumienia. Widac również u Ciebie potajemną miłość, oraz blondynkę. Jaki masz kolor włosów?

Karty mówiące o nim: zapowiedz powodzenia w każdej sprawie która będzie go dotyczyc. Możliwy wyjazd lub zmiana miejsca, zagranica. Dodatkowo wielka radośc w miłości, zapowiedz trwałego związku, wyjazd z ukochana. Zapowiedź miłych niespodzianek w miłości. Posiada on oparcie w kobiecie która jest blondyną, jego przyjaciółką.

Co pomiędzy wami, co dzieli i co łączy, co należy zrobic: dla Ciebie: kłopoty, depresja, powinnaś zachowa równowagę i nie poddawac się chandrze, unikaj niepotrzebnych kłótni. dla niego: życzliwy urzednik, pomocny w pokonaniu przeszkód.

Dla Was obojga: spór pomiędzy Wami.

PODSUMOWANIE:widac zbyt silną koncentrację na pieniążkach i kłopoty związane z przeszłością, oraz powinnaś zwrócic uwagę na relacje z innymi ludźmi. Jeśli prowadzone jest jakieś postępowanie sądowe, administracyjne itp. to karty mówią o porażce w tej kwestii. Jednakże widac powodzenie w sprawach finansowych, sukces. Widac również uczucie, które jest powodowane zamiłowaniem do pieniązków, ale widac również miłośc prawdziwą. Podróż.

czas: do 6 miesiecy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolor włosów mam ciemny blond :lol: i zielone oczy :)

Czyli to znaczy że będziemy razem ?

Bo tak tak wyszło że mogę wnioskować ze i tak i nie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ujmę to tak, że jeśli któreś z Wam ma bliższego przyjaciela, to w niedługim czasie rozpadnie się to i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będziecie ze sobą, no chyba, że on jest już w związku z blondynką, to niestety nie widac szans dla Was

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie nie jest w związku z żadną blondynką a nawet nie znam zadnej blondynki i jakiej kolwiek kobiety z wyjątkiem jego mamy która jest blisko niego. Ja mam bliskiego przyjaciela w tej chwili :lol:

Dziękuje i obiecuję dać znać jak się potoczy :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.