nula

znalezione dziecko

3 posty w tym temacie

znalazłam dziecko, chyba to byłą dziewczynka. Niemowlak, może kilkumiesięczny. Wiedziałam, ze muszę się tym dzieckiem zaopiekować, nie miałam dla niego nic, ani mleka ani ciuszków, ani pieluch. Starałam się to gdzieś nabyć, mówiłam ludziom, że potrzebuję wyprawkę dla dziecka. We śnie byłam spokojna, nawet cieszyłam się, że znalazłam dziecko. Nie zastanawiałam się czyje ono jest, nie myślałam, aby szukać jego rodziców. Wiedziałam, ze to nie moje dziecko, ale czułam,. ze muszę się nim zaopiekować

Czy ktoś rozumie ten sen?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziecko w tym śnie może symbolizować Ciebie .To co dajesz temu dziecku to Twoje pragnienia względem Ciebie od innych .

Jak również tęsknotę do przeszłości ,za szansą zaspokojenia stłumionych potrzeb,pragnień i zniszczenie niespełnionych nadziei .

Dziecko w snach może się pojawiać u osób które straciły dziecko i dzieje się tak do chwili gdy nie pogodzą się ze stratą .

Powodem snów o dzieciach mogą być też wewnętrzne potrzeby emocjonalne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tego typu sen tak samo może być sygnałem problemów emocjonalnych jak i w życiu. Jest jakis probem szukasz pomocy lecz nie otrzymujesz jej.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.