Wlodek

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Wlodek

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Koziorożec
 1. Czyli powinienem sobie uświadomić, że ta moc prawdziwa jest w nas nie w przedmiocie... Jeżeli odczułem taką potrzebę i zrobiłem projekt takiego wahadełka widzianego we śnie (a może się mylę ) to widocznie taka była potrzeba. Tu porównał bym do zdarzeń z dni poprzednich jakie doświadczyłem czyli: kilka wahadełek które posiadałem tak jakby nie przepuszczały tych jak wspomniałeś mikro drgań tej mojej mocy - energii jaka posiadałem. Ja sobie tak to tłumaczę bo wiem jak zachowywały się wahadła które miałem w ręku. Temu wahadełku Kwiat Lotosu nadałem moc jaką miałem w danym momencie w sobie - prawdopodobnie dlatego , że nie jestem gotowy i nie rozwinąłem swoich zdolności inaczej a tylko za pośrednictwem przedmiotu jakim jest wahadło. Może jeszcze dopiszę tak. Jestem osobą która zapoznaje się z tym wszystkim i zbieram doświadczenia od innych oraz to, że pewne zagadnienia tematy wiadomo - uczę się i poznaje ... Zacytuje fakt zaczytany : " Można by powiedzieć, że stara Dusz ma dużo mocy i dużo mądrości. Nie – ma dużo przeżyć i doświadczeń"
 2. Witam. Od kilku dni jestem w posiadaniu nowego wahadełka - wahadła. Cieszy mnie ten fakt ogromnie ale... Zdarzyła mi się tak sytuacja, że przebywając jakiś czas temu w danym budynku mieszkalnym użyłem wahadełka. Okazało się, że są wskazania jakiegoś promieniowania. Moim zdaniem większość osób tak jak i ja rozbudziła w sobie zdolności radiestezyjne na potrzeby domowe. Myślę, że może to zrobić praktycznie każdy, kto jest tym zainteresowany . Sprawdzanie zgodności spożywanych pokarmów, leków, różnych produktów i tym podobnych nie jest skomplikowane. Może być wykonywane przez każdego, kto pozna zasady bezpiecznego posługiwania się wahadłem i nauczy posługiwać biometrami. Po przeczytaniu wielu artykułów doczytałem, że jednym z najskuteczniejszych sposobów uniknięcia wpływu szkodliwego dla zdrowia promieniowania jest przemeblowanie, dostosowane do rozpoznanego w mieszkaniu promieniowania. Przebywając ponownie w tym samym miejscu z nowo nabytym wahadełkiem - wahadłem wpadłem na pomysł przebadanie tego samego miejsca pod względem promieniowania czy zmian geopatycznych. Okazało się, że w tych miejscach zniknęło promieniowanie. Czy to jest możliwe ? - u mnie zadziałało. Oddalanie i wynoszenie tego wahadła z domu zmienia wartości przy pomiarach. Nie wiem jakie posiada parametry " moc od promieniowania" takie wahadło gdyż nie mam odpowiedniej skali czy skal. Wiem , że ma silnie oddziaływanie i neutralizuje takie promieniowania. Czyli takie wahadło można stosować nie tylko do uzdrawiania ale również jako odpromiennik lub zwiększa się odporność na szkodliwe energie takie jak: żyły wodne, Może jakaś podpowiedź - czy można to w przybliżeniu określić wartość tego wahadła pod względem neutralizatora czy odpromiennika - Skala Bovis czy inna. Moje odczyty jakie odczytuje są skrajne ?
 3. Mam pytanie odnośnie prototypu wahadełka którego jestem projektantem. Wahadełko przypominające Izys ale troszkę zmodernizowane składające się z połączenia kilku różnych wahadeł. Efektem takiego wymyślonego wahadła jest uzyskanie, strumienia silnej energii. Wahadło Kwiat Lotosu z wygrawerowaną rycina. Bardzo czułe, szybko startujące przynajmniej w moich rekach, zmniejszenie wykonywanych działań tym wahadełkiem do minimum w porównaniu z podstawowym wahadełkiem Izys, wahadełko wykonane z mosiądzu, waga ok 130 gram długość z kulką ok 75 mm w wersji prototyp. Wszelkie polecenia wykonuje bardzo szybko jak i czas reakcji jak i działania zdecydowanie szybki. Wahadełko do trudnych prac związanych z oczyszczaniem domów, terenów oraz osób z negatywnych energii, bytów i nie tylko. Praca Radiestety z tym wahadłem skrócona do minimum. Wahadłem Kwiat Lotosu może pracować osoba początkująca jak i profesjonalista. Bez obaw , ze jest się narażonym na niebezpieczeństwo. Wahadło mentalne o bardzo dużej czułości, pracując z nim należy wydać polecenie – konwencje mentalną. Kwiat Lotosu przywraca radość do życia i podnosi nasze wibracje. Bardzo dobrze działa jako odpromiennik. To tylko niektóre jego możliwości, dalsze możliwości są w trakcie odkrywania. Jestem ciekaw czy były by osoby zainteresowane zakupem takiego wahadła. Wszelkie informacje mile widziane.
 4. Dziękuję za informację. U mnie startuje jak błyskawica. Podobne parametry będzie miał do IZYSA - IZISA ale jeszcze coś w sobie posiada. Nie wiem dokładnie na jakie pytania będzie reagował. Ale pomału powoli. Bedę cały czas testował, choć przydały by się podpowiedzi i informacje. Jest to typ wahadła mentalnego tak jak IZYS o bardzo dużej czułości – przeprowadzamy konwencje mentalną. Np. wytrąć wszystkie zakłócenia, wytrąć wszelkie przyczepione byty i tam inne, informacje chorób, pasożytów, metali ciężkich, chorób - po prostu uzdrawianie tym przebiega zdecydowanie szybciej. Co jeszcze ? Za wszelkie pozostawione informacje z góry dziękuję.
 5. Wreszcie się doczekałem na wspaniały super działające - od razu startujące - bardzo czułe wahadełko Kwiat Lotosu. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego mojego projektu wahadełka.
 6. Tak potrafię się kontrolować ale tak się dzieje czasami ze mną jest jak wyżej opisane. Czytałem to gdzieś jak również u Leszka Żądło o nadwrażliwości. Może jest jeszcze coś na co powinienem zwracać uwagę lub w jaki kierunek obrać - mam na myśli zajęć. W czym był bym dobry i spełnił się z tymi umiejętnościami ...
 7. Witam, zarejestrowałem się na tym forum z myślą otrzymania odpowiedzi na zjawisko związane z wahadełkiem i nie tylko. Wydaje mi się że są tutaj osoby, które mają spore doświadczenie. Od jakiegoś czasu gdy używam wahadełka sprawdzam swoje właściwości - wrażliwości radiestezyjne, na starych skalach nie mieszczę się już z odczytem - czyli wartości odczytuje poza skalą. Wiem i powiedział by to ktoś , że to jakiś jest błąd. Ja powiedział bym, że nie do końca gdyż rozszerzone skale pokazują jednak te wartości. Nie będę podawał wartości ale z ciekawości dobrze by było potwierdzić to co ja odczytuje tylko czy prawidłowo... Nie sugeruje wahadełku żadnych wskazań. A co do wahadełka to nie będę opisywał jakie zakupiłem bo i jajko włożone do koszyczka do zaparzania herbaty też to samo mi pokazuje jak i sama zawieszka z woreczkiem herbaty - czyli nadwrażliwość radiestezyjna. Czy jest to normalne czy grozi mi coś. Wybieram się na kurs z Radiestezji ale dopiero za kilka miesięcy. Czy mogę liczyć na jakąś podpowiedź...
 8. Witam. Wiem , że to stary artykuł ale ja się spotkałem z takim uszkodzonym wahadełkiem. Niestety nie pomagało oczyszczenia ani zaklęcia. Po zakupie oddałem i zareklamowałem wahadełko - dostałem od innego producenta. Po prostu, nie jest to wahadełko dla mnie. W dalszym ciągu jest to wahadełko do sprzedaży na stronie Internetowej sklepu. W dniu dzisiejszym po kilku miesiącach w dalszym ciągi pokazuje wartości ujemnie gdy zadaje pytanie jaka będzie miedzy nami współpraca.
 9. Witam, kilka dni temu wyśniło mi się w nocy wahadełko. Nie czekałem do rana i usiadłem od razu do komputera. Zrobiłem rysunek i następnego dnia będąc w sklepie z wahadełkami napotkałem fachowca co toczy - czyli tokarza. Wiem że to nie jest takie proste wytoczyć taki przedmiot, gdyż po kilku telefonach wiedziałem że nie mam szans w tych zakładach i muszę szukać innej drogi. Przypadkowo spotkana osoba w sklepie z ezoteryką po rozmowie podjęła się wytoczenia wahadełka na gotowy produkt. Cena wytoczenia w mosiądzu nie będzie taka tania. Choć mogłem to zrobić w drewnie jako prototyp - było by znacznie taniej ale cóż poszło do realizacji i nie będę się wycofywał . Zresztą przyda mi się takie wahadło tym bardziej , że będzie miało moją własną dusze - pomysł i projekt oraz dodatkowo wygrawerowana rycina przedstawiająca jakiś symbol z Egiptu. Pytanie:Jaka jest możliwość sprawdzenia takiego wahadełka pod względem przydatności i czego tam jeszcze. Czy są to odpowiednie programy, badania. Do sprawdzenia jakie ma promieniowanie, na co ma działać, czy leczniczo i co można z niego wyciągnąć tak jak na przykład z IZISA. Może jeszcze coś będzie miał ukrytego gdyż jeszcze dojdzie grawerowanie - Rysunek Egipski. Czy to można sprawdzić zadając pytania mentalne wahadełku ? Tylko jakie ? Czy jest jakaś specjalna lista pytań ? Czy jakieś są inne metody, na przykład wstawienie fotki tu na forum tego wahadła. Wiem, że jestem początkującą osobą ale swój rozum mam i predyspozycje. Czekam na kurs w Warszawie ale to dopiero w czerwcu. Więc nie wiem czy moje wyśnione wahadełko będzie tym o czym myślałem. Na wstępie sprawdzałem kolor promieniowania - jest białego. Na dole plus na górze minus po bokach nie widoczne promieniowanie. Czy można poprosić o podpowiedzi odnośnie takiego produktu ? Do czego zdolne by było? Czy to się patentuje jakoś ? Znając kilka wahadełek wiem na co one mogą zadziałać więc część już wiem po rozmowie z rysunkiem przedstawiającym moje wahadełko. Możliwe , że po zrobieniu wahadełka będzie inne miało parametry ale nie będzie odbiegało od rysunku którego mam. Za wszelkie info z góry będę wdzięczny.
 10. Witam i pozdrawiam..