Wlodek

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Wlodek

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Koziorożec

Ostatnie wizyty

884 wyświetleń profilu
 1. Czyli w książce Waltera Lübeck Reiki kompletny kurs uzdrawiania opisując na stronie 160 o Oczyszczaniu karmy za pomocą Tęczowego Reiki dla 1. stopnia Reiki i użyciu symboli jest czymś co się nie da wykonać....
 2. Wszystkie i wszędzie wydprzedane. Zaglądałem wcześniej na tą stronę. Powyżej ceny jest status Wyprzedane. Szukam może ktoś ma w domu i się chce pozbyć. Podobno, dobre jest wydanie tej książki. ?
 3. Reiki Energia Z Własnej Dłoni - Horst H. Gunther , Angelika Marche
 4. Sorki i współczuje Tobie za ten ból ale to nie z mojego powodu. Czy każdy początkujący musi byś alfa i omegą ? Wystarczyło odpisać, że nie koniecznie. A jeżeli uważasz, że wszyscy co piszą to opisują bzdury to sorki, to nie wiedziałem że każde proste pytanie to bzdura.
 5. Przydatne informacje i szukam dalej...Zanim się rozpocznie uzdrawianie czy powinno się jakoś przygotować do tego na przykład - odpowiedni strój, czy jakieś można obuwie , wymyte dłonie to się przyda. I te pięć lub więcej następujących opisanych wyżej miejsc uzdrawiaj, w każdym miejscu po kilka ( 3 ) minut ...
 6. Czyli powinienem sobie uświadomić, że ta moc prawdziwa jest w nas nie w przedmiocie... Jeżeli odczułem taką potrzebę i zrobiłem projekt takiego wahadełka widzianego we śnie (a może się mylę ) to widocznie taka była potrzeba. Tu porównał bym do zdarzeń z dni poprzednich jakie doświadczyłem czyli: kilka wahadełek które posiadałem tak jakby nie przepuszczały tych jak wspomniałeś mikro drgań tej mojej mocy - energii jaka posiadałem. Ja sobie tak to tłumaczę bo wiem jak zachowywały się wahadła które miałem w ręku. Temu wahadełku Kwiat Lotosu nadałem moc jaką miałem w danym momencie w sobie - prawdopodobnie dlatego , że nie jestem gotowy i nie rozwinąłem swoich zdolności inaczej a tylko za pośrednictwem przedmiotu jakim jest wahadło. Może jeszcze dopiszę tak. Jestem osobą która zapoznaje się z tym wszystkim i zbieram doświadczenia od innych oraz to, że pewne zagadnienia tematy wiadomo - uczę się i poznaje ... Zacytuje fakt zaczytany : " Można by powiedzieć, że stara Dusz ma dużo mocy i dużo mądrości. Nie – ma dużo przeżyć i doświadczeń"
 7. Witam. Od kilku dni jestem w posiadaniu nowego wahadełka - wahadła. Cieszy mnie ten fakt ogromnie ale... Zdarzyła mi się tak sytuacja, że przebywając jakiś czas temu w danym budynku mieszkalnym użyłem wahadełka. Okazało się, że są wskazania jakiegoś promieniowania. Moim zdaniem większość osób tak jak i ja rozbudziła w sobie zdolności radiestezyjne na potrzeby domowe. Myślę, że może to zrobić praktycznie każdy, kto jest tym zainteresowany . Sprawdzanie zgodności spożywanych pokarmów, leków, różnych produktów i tym podobnych nie jest skomplikowane. Może być wykonywane przez każdego, kto pozna zasady bezpiecznego posługiwania się wahadłem i nauczy posługiwać biometrami. Po przeczytaniu wielu artykułów doczytałem, że jednym z najskuteczniejszych sposobów uniknięcia wpływu szkodliwego dla zdrowia promieniowania jest przemeblowanie, dostosowane do rozpoznanego w mieszkaniu promieniowania. Przebywając ponownie w tym samym miejscu z nowo nabytym wahadełkiem - wahadłem wpadłem na pomysł przebadanie tego samego miejsca pod względem promieniowania czy zmian geopatycznych. Okazało się, że w tych miejscach zniknęło promieniowanie. Czy to jest możliwe ? - u mnie zadziałało. Oddalanie i wynoszenie tego wahadła z domu zmienia wartości przy pomiarach. Nie wiem jakie posiada parametry " moc od promieniowania" takie wahadło gdyż nie mam odpowiedniej skali czy skal. Wiem , że ma silnie oddziaływanie i neutralizuje takie promieniowania. Czyli takie wahadło można stosować nie tylko do uzdrawiania ale również jako odpromiennik lub zwiększa się odporność na szkodliwe energie takie jak: żyły wodne, Może jakaś podpowiedź - czy można to w przybliżeniu określić wartość tego wahadła pod względem neutralizatora czy odpromiennika - Skala Bovis czy inna. Moje odczyty jakie odczytuje są skrajne ?
 8. Dziękuję za informację. U mnie startuje jak błyskawica. Podobne parametry będzie miał do IZYSA - IZISA ale jeszcze coś w sobie posiada. Nie wiem dokładnie na jakie pytania będzie reagował. Ale pomału powoli. Bedę cały czas testował, choć przydały by się podpowiedzi i informacje. Jest to typ wahadła mentalnego tak jak IZYS o bardzo dużej czułości – przeprowadzamy konwencje mentalną. Np. wytrąć wszystkie zakłócenia, wytrąć wszelkie przyczepione byty i tam inne, informacje chorób, pasożytów, metali ciężkich, chorób - po prostu uzdrawianie tym przebiega zdecydowanie szybciej. Co jeszcze ? Za wszelkie pozostawione informacje z góry dziękuję.
 9. Wreszcie się doczekałem na wspaniały super działające - od razu startujące - bardzo czułe wahadełko Kwiat Lotosu. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego mojego projektu wahadełka.
 10. Tak potrafię się kontrolować ale tak się dzieje czasami ze mną jest jak wyżej opisane. Czytałem to gdzieś jak również u Leszka Żądło o nadwrażliwości. Może jest jeszcze coś na co powinienem zwracać uwagę lub w jaki kierunek obrać - mam na myśli zajęć. W czym był bym dobry i spełnił się z tymi umiejętnościami ...
 11. Witam, zarejestrowałem się na tym forum z myślą otrzymania odpowiedzi na zjawisko związane z wahadełkiem i nie tylko. Wydaje mi się że są tutaj osoby, które mają spore doświadczenie. Od jakiegoś czasu gdy używam wahadełka sprawdzam swoje właściwości - wrażliwości radiestezyjne, na starych skalach nie mieszczę się już z odczytem - czyli wartości odczytuje poza skalą. Wiem i powiedział by to ktoś , że to jakiś jest błąd. Ja powiedział bym, że nie do końca gdyż rozszerzone skale pokazują jednak te wartości. Nie będę podawał wartości ale z ciekawości dobrze by było potwierdzić to co ja odczytuje tylko czy prawidłowo... Nie sugeruje wahadełku żadnych wskazań. A co do wahadełka to nie będę opisywał jakie zakupiłem bo i jajko włożone do koszyczka do zaparzania herbaty też to samo mi pokazuje jak i sama zawieszka z woreczkiem herbaty - czyli nadwrażliwość radiestezyjna. Czy jest to normalne czy grozi mi coś. Wybieram się na kurs z Radiestezji ale dopiero za kilka miesięcy. Czy mogę liczyć na jakąś podpowiedź...
 12. Witam. Wiem , że to stary artykuł ale ja się spotkałem z takim uszkodzonym wahadełkiem. Niestety nie pomagało oczyszczenia ani zaklęcia. Po zakupie oddałem i zareklamowałem wahadełko - dostałem od innego producenta. Po prostu, nie jest to wahadełko dla mnie. W dalszym ciągu jest to wahadełko do sprzedaży na stronie Internetowej sklepu. W dniu dzisiejszym po kilku miesiącach w dalszym ciągi pokazuje wartości ujemnie gdy zadaje pytanie jaka będzie miedzy nami współpraca.
 13. Witam, kilka dni temu wyśniło mi się w nocy wahadełko. Nie czekałem do rana i usiadłem od razu do komputera. Zrobiłem rysunek i następnego dnia będąc w sklepie z wahadełkami napotkałem fachowca co toczy - czyli tokarza. Wiem że to nie jest takie proste wytoczyć taki przedmiot, gdyż po kilku telefonach wiedziałem że nie mam szans w tych zakładach i muszę szukać innej drogi. Przypadkowo spotkana osoba w sklepie z ezoteryką po rozmowie podjęła się wytoczenia wahadełka na gotowy produkt. Cena wytoczenia w mosiądzu nie będzie taka tania. Choć mogłem to zrobić w drewnie jako prototyp - było by znacznie taniej ale cóż poszło do realizacji i nie będę się wycofywał . Zresztą przyda mi się takie wahadło tym bardziej , że będzie miało moją własną dusze - pomysł i projekt oraz dodatkowo wygrawerowana rycina przedstawiająca jakiś symbol z Egiptu. Pytanie:Jaka jest możliwość sprawdzenia takiego wahadełka pod względem przydatności i czego tam jeszcze. Czy są to odpowiednie programy, badania. Do sprawdzenia jakie ma promieniowanie, na co ma działać, czy leczniczo i co można z niego wyciągnąć tak jak na przykład z IZISA. Może jeszcze coś będzie miał ukrytego gdyż jeszcze dojdzie grawerowanie - Rysunek Egipski. Czy to można sprawdzić zadając pytania mentalne wahadełku ? Tylko jakie ? Czy jest jakaś specjalna lista pytań ? Czy jakieś są inne metody, na przykład wstawienie fotki tu na forum tego wahadła. Wiem, że jestem początkującą osobą ale swój rozum mam i predyspozycje. Czekam na kurs w Warszawie ale to dopiero w czerwcu. Więc nie wiem czy moje wyśnione wahadełko będzie tym o czym myślałem. Na wstępie sprawdzałem kolor promieniowania - jest białego. Na dole plus na górze minus po bokach nie widoczne promieniowanie. Czy można poprosić o podpowiedzi odnośnie takiego produktu ? Do czego zdolne by było? Czy to się patentuje jakoś ? Znając kilka wahadełek wiem na co one mogą zadziałać więc część już wiem po rozmowie z rysunkiem przedstawiającym moje wahadełko. Możliwe , że po zrobieniu wahadełka będzie inne miało parametry ale nie będzie odbiegało od rysunku którego mam. Za wszelkie info z góry będę wdzięczny.
 14. Witam i pozdrawiam..