Poszukiwacz

Użytkownicy
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Poszukiwacz

 1. Zależy mi na krótkim opisie różnych rodzajów medytacji (w formie algorytmu) i krótkim opisie Waszych subiektywnych odczuć jakie po zastosowaniu ich u Was zagościły.
 2. Chciałbym poznać wszystkie symbole zdrowia z różnych zakątków świata. Mile widziane zdjęcia. Pozdrawiam. Miłego dnia
 3. Jak oczyścić i wzmocnić aurę ? (Innymi sposobami niż wizualizacje)
 4. Jakie znacie medytacje ruchowe, inne niż : Taijiquan, qigong, Taniec derwiszów, tańce voodoo, Medytacja dynamiczna ?
 5. Jakie są prawa rządzące życiem na ziemi ? (oprócz praw ludzkich) (Te podstawowe i te mniej ważne)
 6. Poszukuje medytacji wywołującej : wyciszenie, ale bez senności, bystrość, mniejszą wrażliwość mózgu na bodźce zewnętrzne (mniejszą reaktywność mózgu), zrównoważenie.
 7. Samodzielne sposoby przeciw opętaniu, czyli te które można wykonać bez pomocy z zewnątrz - bez pomocy drugiej osoby. Może jakieś: amulety, talizmany, słowa mocy, itd. Zapraszam do pisania na temat
 8. Jakie znacie dobre sposoby na szukanieinformacji ? Jest w sieci artykuł na ten temat http://www.e-tekst.p...ania_informacji , ale nie wyczerpuje tematu. Może koś zna jakieś psychologiczne,ezoteryczne sposoby ?
 9. Podstawy znam. Kilka udany i nieudanych rytuałów magicznych wymyślonych przez innych za sobą, też. A jak ułożyć samodzielnie zaklęcie, czar ? Jakie zasady żądzą magią ?
 10. Oczywiście to rozumiem. Rozumiem też ludzi, którzy obdarowują innych bezinteresownie. Tak naprane robią to dla siebie - coś za to dostają. Każdy ma swoje doświadczenia życiowe .... Ja sobie jak na razie odpuszczam ten temat - mam inne zajęcia jeszcze .... Zgodni jesteście w tym żeby nie dawać "nic na tacy", ale ludzie są różni - niektórzy właśnie tak lubią obdarowywać wiedzą .....no nic... Miłej nocki
 11. Chce ją mieć w punkcikach wypisaną. Już takie opracowanie jedno mam i zglebienie tego zajęło mi 10 minut. Tyle czasu to zawsze znajdę - więcej niestety nie.
 12. No to może zakończymy ten temat, bo tylko czas tracę, a wiedzy mi nie przybywa. No może trochę na temat ludzi.
 13. .... może śmieszne, ale mniej więcej tak to rozumiem. Nie trzeba być malarzem, żeby malować - kolorowanki też są fajne, hehe Dopisane : no ale dobrze - zakończmy ten temat skoro tak odradzacie magie.
 14. Nie dzięki ... Do Wrocławia mam daleko, a czasu też nie za dużo ......
 15. Dzięki, ale chyba rezygnuje z bębna .... Za dużo nad nim pracy, a efekt dla mnie nieznany - chyba nie warto
 16. ... wiedzy czy pieniądza ? .... hmm, czyli nie chcecie napisać. Smutne to trochę bo kłóci się z ideą for internetowych, które z założenia powinny skurzyć wymianie informacji...Jak nie publicznie, to może w prywatnej wiadomości mi Ktoś odpowie na pytania, które zadaje na tym forum. Ciekawe jest, że na forach obcojęzycznych ludzie już nie są tacy skryci - chętnie się dzielą wiedzą. Może mają inne doświadczenia życiowe, nie wiem. (inna kultura, inna mentalność)
 17. Czy ja wiem czy umrze - nic w przyrodzie nie ginie - może po prostu zmieni formę
 18. A jak zrobić taki oczyszczający bęben ? Gdzie kupić ?
 19. Interesują mnie wokalistki śpiewające muzykę dla małych dzieci. Muzykę w której można wyczuć klimat macierzyński - coś dla dziecka żeby bez mamusi nie płakało. Proszę o linki, itp.
 20. Zleży mi na muzyce która będzie wywoływała klimat kompletnego zdrowia z wyszczególnieniem : harmonii, zrównoważenia, bystrości, świeżości, luzu.
 21. Niby coś jest, a brakuje poradnika, który by prowadził od podstaw do cudów. Takie opisy klasycznych znaków typu pentagram, itp. są bezwartościowe. To sobie można kupić w sklepie. Mnie zależy na czymś nowym i na ogólnych wskazówkach jak coś nowego tworzyć.
 22. Czytałem kiedyś książki o medycynie chińskiej. Nic tam nie było o sposobie myślenia. Może go krótko opiszesz i zasady jakie nim żądzą ? Dzięki za Olivera Shanti. To mi się spodobało :
 23. Pewnie, tylko że muzyka dla dzieci, którą można znaleźć w google dużo kosztuje a nie koniecznie musi przedstawiać klimat relacji między matką a małym dzieckiem. Tu już by trzeba wszystko przesłuchać i wyczuć, czy to właśnie to, a nie pusta kokieteria, instrumentalne plumkanie, itd. Stąd moje pytanie. Może właśnie ktoś ma i poleca konkretną wykonawczynie tego typu muzyki ?