Pawn77

Użytkownicy
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pawn77

 1. Witam! W książce "12 kroków do oświecenia" oraz w jednej z publikacji Crowleya jest wzmianka o 4 adoracjach Moim zdaniem każdy kto chciałby na poważnie się tym zająć oraz rozwinąć samodyscyplinę powinien wypowiadać je O Wchodzi słońca(albo jak sie wstanie) w kierunku Wschodu "Chwała Tobie, któryś jest Ra o wschodzie, I Tobie, któryś jest Ra pełen mocy, Podróżujący po niebiosach w łodzi O wschodzie Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie A Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Nocy!" O 12, w strone Południową "Chwała Tobie, któraś jest Ahathoor o szczycie, I Tobie, któraś jest Ahathoor pełną piękna, Podróżującą po niebiosach w łodzi W Połowie Drogi Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie A Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Poranka!" O zmierzchu na Zachód "Chwała Tobie, któryś jest Tum o zachodzie, I Tobie, któryś jest Tum pełen zachwytu, Podróżujący po niebiosach w łodzi O zachodzącym Słońcu. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie A Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję cię z Siedziby Dnia!" Tuż przed snem, albo o północy. Stać twarzą skierowaną na północ. "Chwała Tobie, któraś jest Khephrą w ukryciu, I Tobie, któraś jest Kheprą pełną spokoju, Podróżującą po niebiosach w łodzi O północy Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie A Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Wieczoru!"
 2. Osobiście polecam książke QBL. Niestety nakład wyczerpany. Załapałem się na 1 książke :D Można jeszcze znaleść gdzieś na allegro http://www.418.com.pl/wydawnictwo/nasze-publikacje/3/49 Link do strony wydawnictwa i opisu książki
 3. Według mnie, działają lepiej, bo im więcej włożymy trudu, albo im bardziej będziemy się starać np przy rytuale, tym lepiej on wyjdzie. I mówię teraz o np imionach z Lemegetonu czyli mniejszego klucza salomona. Jest tam wielki krąg pełen imion, tytułów i symboliki i ich tłumaczenie.
 4. mnie to interesuje. Ktoś sie wypowie?
 5. Salve! Witaj na forum, mam nadzieje że będziemy prowadzić długie interesujące dyskusje. :twisted:
 6. Dlatego np. Winston Churchill pokazywał się ze znakiem "victorii". Z Tego co czytałem to Crowley mu podpowiedział o tym, że to znak Typhusa. I To podobno wzbudzało histerię wśród hitlerowców.
 7. Nie powiedziałem że pochodzi od Crowleya, lecz, że w jego pismach można znaleźć informacje o tym. Tego przesłania Twojego nie zrozumiałem. Chodzi Ci o to, że wzywa się to imię nadaremno?
 8. Oby 2 fajne. Ale zdecydowanie wole mocniejsżą muzykę
 9. Nawet fajne. Ja medytuje przy http://www.youtube.com/watch?v=Oey85FGHOHc
 10. Zdarza się. A one tylko przeciw urokom? czy innym negatywnym energiom itp?
 11. Ja bym chciał zrobić do osłabiania uroków etc. które zostaną na mnie rzucone i 2 do magazynowania. pisząc "Pojemnik" co miałeś na myśli? Może to być np metalowa blaszka?
 12. Może to dziwne, ale mi się najlepiej zasypia i medytuje przy bardzo ciężkiej muzyce. Black, death metal. Np Behemoth albo Funeral Mist
 13. nikt sie pod nikogo nie poszywał
 14. Tak się to robi w Kościele katolickim. Zakon Złotego Brzasku bluźni swoim postępowaniem Bogu. Kto ucho odwraca, by Prawa nie słyszeć, tego nawet modlitwa jest wstrętna. Prz 28, 9 Tu chodzi o wibrowanie tych imion. nie o śpiew taki jak w kościele.
 15. Tak wygląda ten ryt. w wykonaniu Zakonu Złotego Brzasku
 16. Salve, Wykonałem tą metodę z telefonem . Ale w sumie było dziwne. Bo czułem jakby wewnątrz dodatkowy oddech, inny rytm niż mój. I czułem to co mówił(a?) opiekun. tak koło serca czułem to. Co sądzicie?
 17. Wywoływanie duchów, takie jak opisywane jest w różnych książkach itp, że siedzą, trzymają się za ręce etc. nie koniecznie będzie działać. Ale jeżeli działa, to na pewno, pare egzorcyzmów, jak "Apo Pantos kakadaimonos" (grecki egzorcyzm "Z dala wszystkie złe duchy") albo po prostu mniejszy rytuał odpędzenia pentagramu powinien pomóc. Dlatego jak mowa o wywoływaniu duchów, to zdecydowanie bardziej preferuje inwokować albo ewokować do kręgu, otoczonego imiona Boskimi albo innymi magicznymi formami. Wtedy też, łatwo odpędzić taki byt. Zazywczaj na imiona z kręgu, albo ryt. pentagramu.
 18. Nie wierzę w to.
 19. Salve Paweł, Uczeń liceum. w Opolu.
 20. Blok 43 mieszkanie 4
 21. Ja nie mam chrztu, więc mnie się to nie tyczy. Pozdrawiam.
 22. Czyń wedle swej woli będzie całym Prawem Salve, Jestem Paweł. Interesuje się ezoteryką i okultyzmem. Wiem, że to się łączy. Słucham Ciężkiego metalu. Pozdrawiam
 23. jako iż jego głowa to skarabeusz, który jest symbolem wskrzeszenia i obrazem samoodnawiającego się słońca. Dlatego też skarabeusz reprezentowany jest jako niosący pomiędzy odnóżami kulę, co z jednej strony oznacza słońce odradzające się każdego dnia, a z drugiej strony ucznia, który odrodził się z własnego rozkładu
 24. Rozumiem. W każdym razie mam zamiar się udzielać.