Szept

Moderatorzy
 • Zawartość

  5818
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1594 Excellent

O Szept

 • Tytuł
  Po prostu Jestem...
 • Urodziny 04.03.1971

Uncategorized

 • Miejscowość
  Tu i Tam
 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak

Ostatnie wizyty

8888 wyświetleń profilu
 1. Ja nie mam pojęcia jak się zabezpiecza. Kiedyś akceptowało się i sprawdzało rejestrujących, teraz ktoś znający się na obsłudze może mógłby dać zabezpieczenie przed botami, ale ja ma tylko dostęp do moderacji. Już nie jestem adminem bo się wycofałam, nawet nie wiem, kto teraz jest właścicielem forum.
 2. Specjalnie tak :D
 3. To przykre, że ktoś tak namieszał w głowie. W żadnej ścieżce duchowej ani rozwoju nie jest tak, że należy zerwać relacje z rodziną, nawet, jeśli czujemy się niezrozumiani. Czasem jest tak, że pewne relacje kończą się samoistnie. Tak też bywa. Ale nie znaczy, że ktoś ma się wynieść z naszego zycia bo tak, bo tak się zmieniamy. To prowadzi do destrukcji. Okadzanie mieszkania nie jest niczym złym, czasem przydatnym, ale teraz fajnie by było aby otworzyła oczy, bo straci to co ma. Boli jak czyta się o takich sprawach :( Ludzie, którzy mieli pomóc, uwiązują do siebie i w imię korzyści własnych (nie konieczne finansowych) manipulują innymi :(
 4. Nie, ale nowe też bywa dobre. Rozważna i praktyczna grupa magiczna kontynuuje wiele z tego forum.
 5. Ja jestem pod swoim nazwiskiem
 6. Większość dalej gdzieś jest, na fb sporo osób jest z tego forum w grupie o podobnej tematyce.
 7. Rozumiem, że możesz czuć coś, ale dlaczego od razu rzucasz oszczerstwa pod moim postem, jakbym to ja posyłała Ci energię? Nie robię tego, bo i po co? Kilka lat temu odsunęłam się od światka ezoteryki i nie bawi mnie mentalne buszowanie wokół innych, ani innych wokół mnie. Weź głęboki oddech, a skoro jesteś nauczycielem Reiki, wies zapewne jak stworzyć barierę ochronną. To są podstawy pracy z energiami. Czujesz, ze ktoś/coś podchodzi, zablokuj to i tyle. Nie musisz panikować na forum, ani tym bardziej rzucać oskarżeń, na zasadzie, może trafię, a jak nie trafię to odsunę od siebie uwagę. Weszłam na forum aby pousuwac spam i pewnie zniknę na kolejnych kilka lat. Nic tu po mnie.
 8. Darek, daj sobie na wstrzymanie. Wyrażam tylko swoją opinię, polecam fajną grupę. Ja sama wycofałam się z nauczania Reiki, co nie znaczy, że nie mogę dzielić się wiedzą i doswiadczeniem ponad 20 letnim. I nie szarżuj z oszczerstwami. To forum nigdy nie popierało hejtu i prowokacji.
 9. A może zaznaczaj o jakiej magii mowa. W filmie mówisz, że to magia chaosu, więc w poście też zaznaczaj.
 10. Napisz do mnie na priw. A Mistrza cóż, jak już siebie mistrzem określa to warto poszukać kogoś innego, kto się jak już mianuje nauczycielem reiki. Ja sama już nie uczę, ale jakby coś polecić mogę dobrych nauczycieli. Na facebooku jest grupa Reikowisko, warto porozmawiać, bo są tam ogarnięte reikowo osoby.
 11. Maga, nie umarło ale trwa w jakimś zawieszeniu. Większość teraz się przeniosła na portale społecznościowe, inni wyrośli z ezo. :D
 12. NIe mam pojęcia jak. Pozmieniało się tu i nie wiem teraz jak ogarnąć forum. Próbuję od dwóch godzin czyścić spam.
 13. Nie trzeba zaglądać. To dobrowolne jest. Kilka lat temu założyłam z Domi to forum, ale od dawna nic się tu nie działo, odpuściłyśmy. Nawet nie pamiętałam hasła. I nagle miesiąc temu zaczęły przychodzić powiadomienia o zgłoszonych postach. My naprawdę mamy co robić, a zmiana życiowych priorytetów nie zobowiązuje nas do siedzenia non stop na forach, nawet własnych.