Gość

TAROT - KARTY DNIA

208 postów w tym temacie

Rycerz Mieczy,5 Buław,Paz Buław

Dzis dzien zacznie bardzo dynamicznym,mozemy sie z kims pokłocic zawalczyc o cos,bedziemy dosc bojowo nastawieni.W pracy prosze uwazac na fałszywe osoby,ale i tak zawalczymy o swoje:)Prosze nie dac wyprowadzic sie z rownowagi.Moze nam rowniez wyjsc jakis niezapowiedziany wyjazd.Rowniez moga nadejsc wiadomosci na ktore dosc długo czekamy.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 Monety 10 Kielichow 7 Monet

Dzis moze poczatek dnia dac nam w kosc,w pracy moze dojsc praca dodatkowa lub nadmiar obowiazkow..no i jest tez bardziej optymistyczna wersja,przypływ pieniedzy z dwojakich zrodeł:)Po południu chetnie wrocimy do domku , rodzinki,bedzie to czas miło spedzony.Prac domowych raczej dzis wykonywac nie bedziemy tylko spoczniemy na laurach.Wieczor minie na siedzeniu i nic nie robieniu typowe lenistwo nas ogarnie,kapcie ,telewizor i dobra herbatka:)

Miłego dnia zycze:)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krol Mieczy,5 Monet,10 monet

Dzis trzeba bedzie skupic sie na pieniadzach,zarobkach,moze z szefem o nie powalczyc,no ale zapewne bedzie trzeba zacisnac pasa by podbudowac domowy budżet.Jak chcemy wziazc dzis pozyczke to sie zastanowmy czy warto,to nie dobry dzien na podejmowanie takiej decyzji.No i jak liczymy na dodatkowe dochody to beda ale w małej sumie.

Pozdrawiam:)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i dzieki za przestroge, syn mnie ciagne od rana do sklepu, zeby wziac mu laptopa na raty, a ja mam caly czas opory.Nigdzie nie ide-teraz juz to wiem napewno, nie dam sie przekonac :milczek:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 Mieczy,Wisielec,Pustelnik

Dzis to bedziemy szukali spokoju,to bedzie dzien w ktorym potrzeba nam samotnosci aby moc wszystko przemyslec i sie zastanowic.To dobry dzien na medytacje,poznawanie siebie,nauke,rozpoczecie kursow.Bo to co dzis zaczniemy bedzie bardzo przemyslene.Wisielec i 8 mieczy to karty wskazujace własnie,na potrzebe izolacji,wyciszenia nawet smiałabym powiedziec wycofania.Nie wychodzmy na siłe do ludzi,jak chcemy pobyc sami to to poprostu zrobmy,dajmy sobie czas na przemyslenia i analize swojego zycia.Karty sugeruja,ze duza role odegra dla nas czas.

Miłego dnia zycze:)

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zaczynam studiowac Runy od dzisiaj, tak bardziej wnikliwie.Czyli to dobty dzien :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co za karty :D Własnie zaczynam analizować moje zycie.Do jakich wniosków dojdę- to sama jestem ciekawa :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli to sa karty na dzis to by sie swietnie zgadzalo.

Utknelam w domu bez planu na co dalej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rycerz Mieczy,Rycerz Buław,Krolowa Buław

Dzien bardzo intensywny,poczatek dnia moze byc dosc nerwowy,bedziemy o czyms dyskutowac,zastanawiac sie.W rzeczywistości podejmiemy jakas szybka decyzje,moze chodzic o wyjazd,zapewne z przystojnym mezczyzna przy ktorym bedziemy czuc sie bardzo kobieco i interesujaco.Generalnie to dzien w ktorym nudzic sie nie bedziemy..Zadbamy o siebie i swoj wyglad zewnetrzny,dobrze zrobic sobie jakas maseczke relaksacyjna..poprostu zajac sie soba:)

Pozdrawiam:)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tak tak, wszysko sie zgadza.Dyskusja była rodzinna, potem nagła decyzja o moim wyjezdzie do Polski niedługo. :)

Dzieki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dzień zaczął się przykrą wiadomością, a później to wiem, że wyjadę z przystojnym mężczyzną 7miesięcznym :) na zakupy :p

w Jego towarzystwie na pewno się nie będę nudzić :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmma ja rozważam kogo przyjać do domu i mam dylemat....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krol Buław,Umiarkowanie,3 Buław

Witam:) Dzis obudzimy sie z pozytywnym nastawieniem,Bedziemy chcieli gdzies wyjsc ,cos zrobic byle nie siedziec w miejscu:)popołudniu troszke odsapniemy,np przy dobrej kawce..ewentualnie jakis spacerek.Wieczorkiem troszke sie zadzieje.Moze wyjscie lub goscie u nas.Takze rozplanowac powinno sie dzis juz plan dnia na poniedziałek,karty sugeruja by przygotowac sobie taki mały plan dnia na jutro:)

Pozdrawiam

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pustelnik,4 Buław,5 Kielichow

Dzis mozemy sie obudzic w dosc specyficznym nastroju,jakby z wewnetrzna potrzeba poznania siebie i swojej duszy.Dnia nie zaczniemy aktywnie,wrecz troszke sie odizolujemy od ludzi.To bedzie dobry czas na zastanowienie sie czego tak naprawde chcemy i jakie mamy cele w zyciu.Jakby to miało nas uwolnic od jakis ograniczen.Rowniez mozemy dostrzec to ze np nasz zwiazek to bardzo luzna relacja i czegos nam w niej brakuje.takiej stabilnosci i poczucia bezpieczenstwa,moze byc nam tego zal.Dzien mało radosny,raczej skupiony na problemach i wyjsciu z nich.Dlatego ładnie karty pokazały by wczoraj sobie dzien zaplanowac,dzis bedzie nam o wiele łatwiej sie skupic na obowiazkacj jezeli to zrobilismy.

Miłego dnia zycze

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krol Kielichow,10 Monet,8 Mieczy

Dzis w domu jak i w pracy bedzie panowała miła atmosfera,skupimy sie troszke na emocjach jak i na pieniadzach,zadbamyo rodzinke i ich potrzeby,Jesli chodzi o finanse mozemy dzis zasilic swoj budzet:)zaczniemy planowac swoja przyszłosc.Jezeli chodzi o uczucia to mozze pojawic sie ktos lub juz taki Pan jest,ktory z jednej strony chce zwiazku,spotkan sle z drugiej strony sie wycofuje i izoluje.Wieczorem mozemy wejsc w pułapke myslowa,moga nas zadreczac mało pozytywne mysli.Generalnie dzien dosc miły,ciepły i rodzinny,zdamy sobie sprawe ze rodzina i uczucia sa dla nas bardzo wazne.

Miłego dnia zycze:)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje. Ja własnie wstłam z takim odczuciem, ze spotka mnie cos miłego dzisiaj.

Z kart wynika , ze zapowiada sie fajny dzien czego sobie i Wam życze :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pustelnik,Smierc,Rycerz Mieczy

Dzis mozemy dokonac wewnetrznej przemiany.Mozliwe jest ze w najblizszym czasie dokonamy duzych zmian we własnym zyciu.Pamietajmy ze jeden etam trzeba zakonczyc by nastapił nowy,dla nas korzystniejszy.Cos nad czym bysmy sie pewnie długo zastanawiali,nastapi szybko i gwałtownie.Mozliwa kłotnia,prosze uwazac poniewaz osoba nie bedzie nam przychylna i zrobi duzo by uzyskac swoj cel.Pamietajmy ze karta Smierci dokonuje duzych zmian w naszym zyciu,odcina jedno na poczet czegos nowego.Byc moze dokonamy własnie dzis duchowej przemiany hmm.

Miłego dnia zycze.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, znowu ta kłótnia. Zgadza sie w 100%.Ponadto

Pamietajmy ze karta Smierci dokonuje duzych zmian w naszym zyciu,odcina jedno na poczet czegos nowego.Byc moze dokonamy własnie dzis duchowej przemiany hmm.
Coś sie przełamało,więc teraz moze byc tylko lepiej :D
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczatek dnia dosc intensywny,moze ostra rozmowa w pracy,wykłocenie sie o swoje z szefem:) W kazdym razie ponownie Pustelnik w kartach wyszedł,widac ze jest tu na forum duzo osob ktore,chca sie rozwijac dfuchowo,swoja wiedze pogłebiac.Dzis osiagniemy pewien spokoj,wewnentrzny i zewnetrzny,bedziemy zadowoleni ze swojego stanu emocjonalnego.Natomiast w pracy tez mozemy osiagnac pewne zadowolenie,cos co zrobilismy moze zostac w koncu docenione.W zwiazkach natomiast raczej nic nowego i ciekawego..moze byc to stan przejsciowy.W ktorym lepiej za duzo nie mowic,lecz odczekac na dobry moment.

Pozdrawiam Alicja

Rycerz Mieczy,Pustelnik,3 Monet

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9 Mieczy,Rycerz Monet,10 Buław

Witam:) dzis wstaniemy zmeczeni,byc moze mielismy no ciezka.Duzo negatywnych emocji w nas,ciezar ktory nas przytłacza.Ogolnie dzien bedzie dosc ciezkawy.Dosyc duzo pracy bedziemy musieli wykonywac,trudnosci do pokonania beda,ale damy rade. 10 Buław mowi nam ze ciezarem ktorym zostalismy obarczerni musimy sobie sami poradzic,wziasc to na swoje barki.Zas Rycerz Monet mowi o spokoju,osiagnieciu celow.Takze wszystko sie ułozy pozytywnie:)

Pozdrawiam Alicja

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.