Radek

literatura fantasy

37 postów w tym temacie

Takie fantastyczne filmy jak choćby "Wiedżmin " nabierają sensu i piękna ,oraz mądrości z chwilą gdy osiągamy odpowiedni poziom zaawansowania duchowego ,czy też wtajemniczenia ezoterycznego (w wiedzę tajemną )

Edytowane przez karman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kwestia gustu i tego jak kto pojmuje literaturę fantasy,więc trudno polemizować czy świat się udał czy też nie oraz co poprawiono w grze,zresztą na innych forach było już sporo tematów w odniesieniu do Wiedźmina. Pozostaje tylko życzyć wszystkim tak "nieudolnego" budowanie świata czy kreowania postaci jak Sapkowski:) WA film to zlepek kilku motywów z serialu,więc nie mógł się udać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiedźmin ,to tak naprawdę w dzisiejszych czasach : Psycho-Wampir Energetyczny , czyli taki który wyssie z człowieka całą Pozytywną Energię ,będzie czynił to stopniowo - czyniąc go ułomnym i chorym :Duchowo ,Psychicznie ,Emocjonalnie I Fizycznie .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk żenada, to już naprawdę zenada. Przystopuj proszę

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty tak udajesz ciemnotę umysłową i głupotę ,czy w to faktycznie wierzysz ,że masz rację :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwi mnie Twój punkt myślenia,właśnie z perspektywy forum można odnieść wrażenie,że Ty jeden jesteś niezłomny,nieugięty i nieomylny,samokontrola i dyscyplina wprawiła Cię w stan perfekcji,ale czy faktycznie tak jest czy to tylko stan Twojego umysłu? Zapraszam do dyskusji i Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga czy drogi Fraido :)wewnętrznie jestem mądry ,ciepły ,kochający ,szczery ,prosty ,dobry ,zrównoważony ,opiekuńczy ,cierpliwy i wyrozumiały .

,znam swoje mocne i słabe strony charakteru ,wiele doświadczyłem emocjonalnie -wewnętrznie od życia ,co poskutkowało moim zachwianiem równowagi na tle nerwowym .

Lecz na zewnątrz wbrew pozorom ,pogłoskom i plotkom na mój temat (fałszywym ,kłamliwym i nieprawdziwym zresztą , nie potwierdzonym przez nikogo ,jaki naprawdę jestem ) jestem całkiem inny ,ponieważ we mnie już dawno zaszła zmiana genetyczna .

I ktoś kto mnie bliżej pozna ,osobiście ze mną rozmawiając ,będzie mile zaskoczony .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.