Vanilia22

Runy przemówiły?

15 postów w tym temacie

Witajcie

Mam do Was pytanie jak rozpoznać moment kiedy do Was runy zaczęły przemawiać?

Mnie ostatnio zaczyna ten temat ciągnąć... I już sama nie wiem czy to jest to dla mnie czy nie...

Nawet gdzie w snach pojawił sie tez symbol runiczny Isa...

Może ktoś mi coś podpowie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie jak zwykle nie było nic specjalnego, jakichś fajerwerków czy niesamowitych znaków... po prostu zaczął mnie temat interesować. Poczytałam trochę na forum, na początek kupiłam Warnecka i ciekawość nie ustępowała... rozmawiałam z moim nauczycielem Reiki, zachęcał mnie do pracy, mówił, że jego runy nigdy nie pociągały, ale skoro mnie to interesuje to mam iść dalej. Poznałam mitologię germańską, żeby mieć kontekst. W międzyczasie poznawałam runy, codziennie przed snem poznawałam dwie kolejne z futharku, próbowałam je poczuć i notowałam spostrzeżenia. Odczucia były bardzo jasne i wyraźne. Coraz więcej radości i zainteresowania. Od początku wiedziałam z czego zrobić swój pierwszy futhark. Pojechałam w święta do rodzinnej miejscowości i odwiedziłam mój ulubiony bukowy las. Poprosiłam o gałązkę najstarsze drzewo, oczywiście mimo półmetrowego śniegu odpowiednia gałązka już na mnie czekała. Zaczęłam wycinać runy. Teraz miałam przerwę, ponieważ postanowiłam uszanować zwyczaj pracy nad futharkiem przy "rosnącym" księżycu. Parę dni temu przed snem miałam podróż z runą Fehu... sama po mnie przyszła..prowadziła mnie przez jakiś mroczny świat, pokazywała swoja naturę.. księżyc rośnie, więc zaraz znów siadam do szlifowania bukowych krążków :zalamka:

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie

Mam do Was pytanie jak rozpoznać moment kiedy do Was runy zaczęły przemawiać?

Mnie ostatnio zaczyna ten temat ciągnąć... I już sama nie wiem czy to jest to dla mnie czy nie...

Nawet gdzie w snach pojawił sie tez symbol runiczny Isa...

Może ktoś mi coś podpowie?

Wg mnie Isa wyrażnie daje do zrozumienia że to nie Twój czas, ze powinnas poczekać bo w tej chwili możesz nie być gotowa, otwarta na poznanie run.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myslę, ze nie ma co tu móic o symbolice Isy, bo moze ona pokazywać ze jest zcas na odpoczynek i zanuzrenie sie w siebie, ale liczy sie ze pzremówiła.

Jesli juz ciagnie cie do run i one sie w snach pojawiają to doradzam zainwestowac we wlasny futhark i poznawac runy ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ze tak, na początek proponuje Ci z masy solnej. to dobry nosnik na pierwsze runy ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie

Mam do Was pytanie jak rozpoznać moment kiedy do Was runy zaczęły przemawiać?

Mnie ostatnio zaczyna ten temat ciągnąć... I już sama nie wiem czy to jest to dla mnie czy nie...

Nawet gdzie w snach pojawił sie tez symbol runiczny Isa...

Może ktoś mi coś podpowie?

pewnie poczujesz to

za mna chodza juz jakis czas, czuje te energie z daleka

na razie jeszcze czekam

powodzenia Vanilka :D :yinyang:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak serio to nie wydaje mi się, aby Isa miała tu znaczenie "wróżebne". Sama miałam sen w którym chodziłam z pewną osobą i zbierałam rozsypane runy z drogi. I jakoś nic to nie mówiło znaczącego.

Sny tak na prawde mówią dużo, ale nie wszystko.

Na Twoim miejscu zaczęłabym czytać i sprawdzać swoją wiedzę na temat run. Jeśli przychodzi Ci to z łatwością, to znaczy, że to dla Ciebie. Coś co się czuje, przychodzi łatwiej. Tak samo tarot i kamienie i inne takie.

Ta wiedza, że tak powiem, sama wlatuje do głowy. Człowiek się zastanawia czasem "skąd to wiem?" ;)

:)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem o co chodzi- cos na tenat tej wiedzy wiem choć nie wszystko:) łatwo wchodza mi znaczenia symboli:) więc spróbuję:)

Dzieki Wilku:) za przepis;-)

Baghero nio zobaczymy co z tym będzie:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz wyszłam na złą ciocie. hahah Ja tez uważam ze spróbowac mozesz zawsze.Zycze owocnej współpracythumbsup.gif

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, no czemu złą ciocie? Każda ma włąsne zdanie, a sama widzisz, ze co klka głow to nie ejdna ;) I jakimś konsunsesm doszliśmy do właściwych (mam nadzieję) wniosków

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz wyszłam na złą ciocie. hahah Ja tez uważam ze spróbowac mozesz zawsze.Zycze owocnej współpracythumbsup.gif

ee tam :D wazne aby sie wypowadac i mieć swe zdanie i za kazde dziekuję:D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.