_Domi_

Drogi Życia z Wibracją 3

5 postów w tym temacie

DROGA ŻYCIA ? 3

Przede wszystkim - pokazujesz wszystkim wkoło, że kroczysz tą drogą i to w sposób bardzo twórczy. Praktycznie każdemu Twojemu działaniu towarzyszy radość i pogoda ducha. Jesteś urodzonym artystą ? całym swoim życiem wyrażasz potrzebę komunikowania emocji, poprzez Twój wszechstronny talent artystyczny. Kochasz piękne rzeczy, a tańcząc ? muzyka przenika całą Twoją istotę. Cały czas starasz się zwracać na siebie uwagę ? niesamowitą przyjemność sprawia Ci bycie w centrum zainteresowania. Ty po prostu musisz kochać i czuć się osobą kochaną, inaczej 'umierasz' ? więdniesz jak kwiat bez wody. Twoje umiłowanie lekkiego, łatwego i beztroskiego życia może pociągać za sobą zbytnią rozrzutność ? tym samym nieumiejętność radzenia sobie z własnymi finansami. Zwracaj uwagę na to, aby 'nie ciągnąć kilku srok za ogon', unikając rozpraszania własnej energii. Otoczenie kocha Twój optymizm i docenia błyskotliwą inteligencję. Nie znosisz wszelkich nieprzyjemności, których za wszelką cenę starasz się unikać. Łatwość w osiąganiu zaplanowanych przez Ciebie spraw, może skłaniać Cię do lenistwa.

Źródło :kurs "Izis "

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"3" i ich życie uczuciowe

Osoby o tej wibracji intensywnie i namiętnie przeżywają wszelkie doświadczenia życiowe. Również na miłość odpowiadają namiętnością i żarem.

Zanim jednak spotkają swą prawdziwą "bratnią duszę", zwykle cieszą się opinią "Don Juanów" czy pogromczyń męskich serc. Wdzięk i czar czyni z nich osoby bardzo atrakcyjne dla pici przeciwnej. Idą więc od miłości do miłości, niczym motyle przelatujące z kwiatka na kwiatek, przy czym za każdym razem są święcie przekonane, że właśnie teraz przeżywają największą, najprawdziwszą miłość. Nikogo nie chcą zranić, a ich oddanie jest prawdziwe, aż do momentu, kiedy pojawi się ktoś, kto olśni je jeszcze bardziej.

Trójki są uczuciowe i czułe, pełne żaru, lecz ich żywa wyobraźnia i fantazja sprawiają, że często żyją one w innym, nierealnym świecie. Skłonność ta na pewno nie pomaga w znalezieniu partnera, który mógłby sprostać ideałowi, jaki sobie Trójki wytworzyły. W rzeczywistości często są one bardziej zakochane w owym ideale miłości niż w konkretnej osobie. Kiedy jednak prawdziwie kogoś pokochają, można być pewnym, że będzie to uczucie trwałe i pełne.

Jako małżonkowie Trójki są lojalne, delikatne i czułe. Doceniają atmosferę domowego ogniska i bardzo kochają życie rodzinne. Zdarza się im jednak zaniedbywać najbliższych z powodu niezliczonych zainteresowań i spraw, którymi są w danym momencie zaabsorbowane. Zwykle osoby o tej wibracji nie są zaborcze czy zazdrosne. Jednak ich częste i niespodziewane zmiany nastrojów mogą wywoływać zamęt w głowach najbliższych. Trójki łatwo wybaczają i nie zachowują urazów, są bowiem z natury wesołe, co nie pozwala im się długo gniewać.

Na ogół Trójki nie mają najmniejszych problemów w kontaktach z ludźmi, ale zawsze Trójka najlepiej będzie się rozumiała z inną Trójką, a także z l, 5 i 9, które, podobnie jak ona, starają się dostrzec pozytywną stronę życia.

Mimo że Liczby 2, 4, 6, 7 i 8 są z natury poważniejsze i wewnętrznie bardziej skomplikowane niż 3, te ostatnie nie przejmują się tym, gdyż, jeśli chcą, potrafią znaleźć z każdym wspólny język. Z drugiej strony jednak, nie wszystkim podoba się pozorna frywolność i lekkomyślność Trójek. Dlatego, aby związek z osobą o tej wibracji był szczęśliwy, trzeba ją najpierw bardzo dobrze poznać.

Dzieci Trójki są wesołe i spontaniczne. Zwykle mają wokół siebie mnóstwo przyjaciół. Często owijają wokół swego palca starszych, którzy, zniewoleni ich urokiem osobistym i elokwencją, spełniają każde ich zachcianki. Wskazane jest, aby rodzice nie ulegali zbytnio kaprysom swych pociech i sprawowali nad nimi rozsądną kontrolę, równoważąc dyscyplinę i tolerancję, tak by Trójki od małego uczyły się koncentracji i ćwiczyły silną wolę. Cechy te przydadzą się im, gdy dorosną i będą mogły w pełni wykorzystać swe liczne talenty i osiągać zasłużone sukcesy. Trójki są przez całe życie ufne, marzycielskie i emocjonalne, dlatego też również jako dzieci potrzebują nieustannych dowodów uczuć.

Jako rodzice, Trójki mają skłonność do nadmiernej pobłażliwości wobec swych dzieci; nie chcą komplikować sobie i innym życia. Poza tym, liczne obowiązki towarzyskie nie pozwalają im w pełni oddać się życiu rodzinnemu. Zawsze jednak są czułe i delikatne, zarówno wobec swych dzieci, jak i współmałżonków.

Planeta: Jowisz

Kamień: turkus, granat, ametyst

Metal: cynk, cyna

Znak zodiaku: Ryby, Strzelec

Dzień: czwartek

Kolory: niebieski, purpurowy, fioletowy

Szczęśliwe liczby: 3, 5, 8.

Źródło:Gladys Lobos "magia numerologii"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Numerologiczna 3

Trójki są osobami o niezwykłych umiejętnościach adaptacyjnych, potrafią one dostosować się do każdego środowiska, sytuacji. Cechuje je różnorodność zainteresowań, komunikatywność, bardzo wielka potrzeba ekspresji. Trójki są niezwykle żywiołowe, bardzo dynamiczne, uśmiechnięte, wesołe i życzliwe. Ich grono znajomych jest zazwyczaj bardzo szerokie. Wrodzona serdeczność, łatwość w komunikowaniu się, sprawia, że ludzie cenią sobie towarzystwo trójek. Osoby z opisywaną wibracją, nie znoszą stagnacji, braku działania, monotonii, są niezwykle aktywne, mają otwarty umysł, głowę pełną pomysłów, często szalonych i nie boją się ryzyka. Wysoki poziom adrenaliny działa na nich pozytywnie, bo trójki to osoby odważne i lubiące siebie sprawdzać w różnorodnych sytuacjach, nawet jeśli są one stresujące i innych mogą napawać lękiem. Skłonność do ryzyka sprawia, że mogą dosyć często popadać w tarapaty, bądź znajdować się w trudnych sytuacjach.

Trójki są gadatliwe, dowcipne, uwielbiają opowiadać o swoich przygodach i nie boją się własnego zdania, wręcz przeciwnie, mają one dużą potrzebę wyrażania własnych opinii. Ich dar przekonywania jest dosyć duży, wrodzona radość, optymizm, energia i zapał pomagają im w pozyskiwaniu zwolenników ich pomysłów. Ponadto trójki są spontaniczne, reagują żywo, są dosyć impulsywne, mają lotny umysł. Realizacja w życiu społecznym jest u nich na bardzo wysokim poziomie, są one także gościnne, rozrywkowe, szczere, przyjaźnie nastawione i raczej tolerancyjne. Życie towarzyskie, potrzeba życia w grupie, ma dla nich naprawdę duże znaczenie.

Trójki to ludzie z osobowością zdecydowanie ekstrawertyczną. Niestety ludzie z wibracją 3, mogą mieć problemy z nadmierną nerwowością, rozkojarzeniem, niecierpliwością. Ponadto są one podejrzliwe, są raczej nieufne, lekkomyślne, zdenerwowane mogą reagować zbyt impulsywnie, czasami wręcz agresywnie. Trójki niechętnie przyznają się do błędów, są w stanie przymykać oczy na własne wady i mają skłonność do pobłażania sobie, nawet jeśli zachowują się nieodpowiednio. Mogą mieć problemy z odpowiedzialnością, gdyż trojki to zdecydowanie lekkoduchy, dosyć często zachowują się lekkomyślnie i z trudem przychodzi im uczenie się na błędach. Stworzone do wolnych zawodów. Konwencjonalne, praktyczne zajęcia nie są dla nich odpowiednie, gdyż trojki źle znoszą monotonię. Są dosyć pracowite i osiąganie sukcesów zawodowych jest dla nich ważne.

Trojki mogą mieć duże problemy ze stabilizacją. Do słabych stron może należeć nadmierne gadulstwo, czasem mitomania, niestałość w uczuciach, egocentryzm.

źródło - Magiakart.pl

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba 3

Liczba 3 to ARTYSTA, PIEWCA MIŁOŚCI, ZDOBYWCA, INSPIRATOR (NIOSĄCY NATCHNIENIE), WYKONAWCA.

Jej słowami-kluczami są: szczę ście, twórczość, przyjaźń, płodność, zdolności adaptacyjne.

Symbolizuje harmonię, trójce świata, ciało, umysł i dusze, połączenie mężczy zny i kobiety w harmonijnym związku, udane dziecko, boski ład w świecie i w czło wieku, harmonię przedustawną, owocne współdziałanie, artyzm, twórczość i ko munikację z innymi (podziały przez trzy uważane są za Boskie). Daje harmonię charakteru, zdolność wyważenia osądu, urok osobisty, Ma największe bogactwo symboliki i znaczeń ze wszystkich liczb. Owocnie godzi przeciwieństwa. Uwi dacznia Boga po raz pierwszy. Po raz pierwszy posiada On cechę zewnętrzności. Jest to liczba kreatywności i samorealizacji, na płaszczyźnie Boskiej i ludz kiej. Symbolizuje Ducha Boga, który, unosząc się nad wodami Chaosu (wg ?Księgi Rodzaju"), stworzył Świat. Powiązanie z ?zewnętrznością" daje jej olśnie wającą błyskotliwość, płytkość i upodobanie do popisywania się przed innymi. Jest to liczba potencji i kreatywności, rozkoszy, atrakcji, energii, uwielbienia i uczucia: najszczęśliwsza z liczb. Oznacza pełnię i doskonałość. Jest ?wszyst kim" i ?najlepszym".

Władcą Trójki jest Jowisz. Włada on ludźmi urodzonymi 3, 12, 21 i 50 dnia każdego miesiąca oraz tymi, których Liczba Drogi Życia lub Imienna wynosi 3. Za najbardziej szczęśliwych uważa się ludzi, których Liczba Imienna lub Liczba Drogi Życia wynosi 3. Opisane właściwości Jowisza najwyraźniej są widoczne jednak u łudzi, których Liczbą Duchową jest liczba 3 (Adam Małysz).

Jowisz jest największą planetą L/kładu Słonecznego. Wypromieniowuje wię cej energii niż otrzymuje od Słońca. Znany jest jako Deva-Guru (nauczyciel półbogów, prawości, sprawiedliwości i samooświcecnia). Wspomaga rozwój i ekspansję świadomości. Jest planetą odwagi, śmiałości, dobroczynności, mocy, ciężkiej pracy, ener gii, wiedzy i mowy. Jego przyjaciółmi są Słońce, Księżyc i Mars. Panuje nad Strzelcem i Rybami (jego cechy ujawnia też swoiście znak Bliźniąt - trzeci znak Zodiaku). Wywyższony jest w Raku, a upadły w Koziorożcu. Bliźnięta i Panna są znakami jego słabości. Związany jest z Losem i ?nadprodukcją". Sprawuje władzę nad potomstwem, edukacją, małżeństwem, społeczeństwem, narodem. Zawiaduje wątrobą i obszarem od pasa do ud.

Swych podopiecznych obdarza aktywnością, ambicją, zdyscyplinowaniem, nieskazitelnym zachowaniem, chęcią do pracy w zespole, wiarą w proste i wznio sie życie.

Ludzie zdominowani przez liczbę Trzy są ludźmi sukcesu, twórczości i da wania z siebie tego, co najlepsze. Są pełni wiary w siebie, mają zaufanie do wła snych możliwości, czują się szczęściarzami i dzięki temu przyciągają do siebie szczęście. Są osobami atrakcyjnymi i działają na innych pobudzająco. Ich po wodzenie i popularność jest jakby na wyrost i wyprzedza ich rzeczywiste osią gnięcia. Potrafią przekonywać innych i mają różne talenty, dar słowa, wymowy i przekonywania innych. Lubią się przechwalać i popisywać. Mają ambicje, by być zawsze na czele. Lubią reklamę i środki masowego przekazu. Łatwo trwo nią energię i talenty. Robią wiele rzeczy naraz.

Jeśli Trójka jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś utalen towaną indywidualnością, artystyczną duszą, obdarzoną wieloma talentami i cią gle poszukującą sposobu na lepsze wyrażenie siebie. Możesz być natchnionym poetą, pisarzem, muzykiem, malarzem, grafikiem. Poza przyziemną pracą, gry wa! będziesz na jakimś instrumencie, zwiedza! galerie lub pisał wiersze. Szybko i z ogromną łatwością zdobywasz wiedzę. W niektórych dziedzinach możesz być niedościgłym specjalistą. Prawdopodobnie jesteś wszechstronnym i powierzchow nym człowiekiem, co umożliwia ci ogarnięcie większej liczby zagadnień. W to warzystwie jesteś błyskotliwy, inteligentny i niezrównany, gdyż wykazujesz zna jomość wielu dziedzin. Jesteś spostrzegawczy i masz poczucie humoru. Znany jesteś jako roześmiany, elokwentny ekstrawertyk.

Potrzebujesz miłości. Bez kochanej osoby życie wydaje ci się smutną egzy stencją. Skłonny jesteś do trwonienia czasu, pieniędzy i zdrowia na towarzyskie spotkania do późnej nocy. Lubisz lekkie i łatwe życic, nie znosisz rutyny. Spra wia to, że mimo zaangażowania w pracę, nie potrafisz być pracowitym i syste matycznym pracownikiem. Tam, gdzie nic wystarczy naturalny wdzięk, a wy magana jest powaga i odpowiedzialność, nic zdajesz egzaminu.

Uczysz się szybko. Sumienność i niezależność gwarantują ci sukces w wybra nej dziedzinie. Celujesz w sztukach pięknych, nauce, sporcie, w dziedzinach, które wymagają szybkiego myślenia i intuicji. Lubisz życie towarzyskie, interesujące otoczenie i ludzi. Nic powinieneś lekceważyć swoich planów i pozwolić innym korzystać ze swych idei. Jesteś kompetentnym, godnym zaufania człowiekiem. W osiąganiu sukcesów przeszkadza ci niecierpliwość. Lubisz panować nad sytu acją i rozkazywać innym. Wyniosła poza skrywa twoje wartości duchowe.

Lubisz olśniewać otoczenie. Jesteś żywy, ruchliwy, pomysłowy i obdarzony wieloma talentami. Ce****e cię wielka ciekawość świata i liczne zainteresowa nia. Masz chłonny, błyskotliwy umysł. Czuły, uczuciowy, często porywczy w swej szlachetności i idealizmie, zdolny jesteś do wielkich poświęceń i wyrzeczeń, by pomóc przyjaciołom lub dochować wierności swym ideałom.

Obdarzony jesteś wyjątkowym magnetyzmem i głęboką intuicją. Lubisz być ośrodkiem zainteresowania innych. Cieszą cię pochlebstwa i komplementy. Pe łen ufności, wiary i optymizmu, wolisz patrzeć na świat przez różowe okulary. Jak nikt potrafisz cieszyć się życiem i dostarczać ludziom radości. Za dobrą monetę przyjmujesz to, co zsyła ci Los. Zdajesz się nie odczuwać ?powagi życia". Rozumiesz, że rozgoryczenie nie rozwiązuje żadnych problemów, a pesymizm nie jest właściwa postawą.

Masz w sobie wiele wdzięku i łatwo nawiązujesz kontakty. Dzięki temu jesteś lubiany i podziwiany. Ce****e cię aktywność, zaradność, entuzjazm, optymizm i inspiracja. Sympatyczne nastawienie, spontaniczność i życzliwość ?oczarowują" innych. Sprawiają, że ludzie wpadają w sidła twojej ?promiennej" osobowości. Twoja elokwencja przybiera nieraz formę gadulstwa. Lubisz robić wrażenie na otoczeniu. Powinieneś strzec się jednak mitomanii i wiary w bzdurne wyobra żenia.

W twoim towarzystwie wszyscy czują się dobrze, jesteś popularny i mile wi dziany. Rozbawiasz wszystkich ludzi. Masz wielu przyjaciół i wielbicieli. Lubisz życie towarzyskie i uczuciowe. Drzwi twojego domu są zawsze otwarte dla in nych. Czerpiesz z tego radość i przyjemność.

Będąc smakoszem i sybarytą nie pragniesz sławy i sukcesu. Pragniesz wy godnego życia. Twoja zaraźliwa energia i żywotność pozytywnie wpływają na otoczenie. Życie z tobą jest przyjemną przygodą, pełną wrażeń. Możesz być nazbyt rozpieszczony, kapryśny i pobłażliwy dla siebie (nie uważaj, że wszystko ci wolno). Pełen werwy i spontaniczności, rozkwitasz w miejscach uczęszcza nych przez osoby radosne i aktywne.

Dzięki swej inteligencji i błyskotliwości, potrafisz rozwiązać każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Brakować ci może wytrwałości w realizo waniu celów. Nic tylko niespokojna i niestała natura, jaką jesteś obdarzony, ale i nieustanne poszukiwanie rozrywek mogą sprawić, że roztrwonisz swe wspa niale możliwości twórcze, wyobraźnię i liczne talenty. Wielkoduszny, czuły, po datny na wzruszenia, nosisz w sobie wielki potencjał miłości, a wobec swych bliźnich jesteś pełen oddania, szlachetności i człowieczeństwa. Do późnej sta rości zachowasz wewnętrzną młodość i pogodę ducha. Zawsze będziesz otwar ty na miłość, piękno, radość, rozrywkę i dążenie do doskonałości. Jesteś ?świe tlisty" i ?podkręcony"; nienawidzisz materializmu, monotonii, systematyczno ści i przeciętności. Nie wiesz co to zły humor czy depresja. Z pobłażaniem i wiel kodusznością traktujesz wady i słabości innych (swoje także). Atrakcyjność i ko kieteria mogą uczynić cię próżnym. Bardzo przejmujesz się swym wyglądem; pragniesz być zadbany i dobrze ubrany.

Łatwowierność i dobroduszność może być przyczyną wykorzystywania cię przez jednostki wyrachowane i pozbawione skrupułów. Szczęście i zadowole nie z życia zapewnią ci szerokie kontakty towarzyskie, interesującą pracę i ak tywny tryb życia.

Żył będziesz samorealizacją. Sprawy ducha są dla ciebie ważne. Jesteś odda ny sztuce; nie blagujesz jak wielu. Umiesz korzystać z przyjemności chwili i licz nych okazji. Masz wiele talentów i uzdolnień. Poszukujesz sposobu, by je wyra żać. Uczysz się szybko i z łatwością. Nie jesteś teoretykiem. W niektórych dzie dzinach możesz być specjalistą, choć nie chcesz poświęcić się jednej dziedzinie.

Masz wiele zainteresowań i wiele celów. W niektórych sprawach możesz być powierzchowny, gdyż trudno ci jest spożytkować wiedze w tak wielu dziedzi nach. Twój zapal jest zaraźliwy, lecz bywa słomiany, jesteś usłużny, czuły, czym zdobywasz sobie przyjaciół. Zwykle jesteś lubiany, choć są osoby, które nic zga dzają się z tobą. Twój dowcip i spostrzegawczość są zbyt krytyczne. Potrafisz być kąśliwym komentatorem.

Miłość w twoim życiu jest koniecznością. Jesteś uduchowiony i religijny. Mo żesz bez reszty oddać się dążeniu do ideału i służeniu Bogu. Wydajesz sporo i bywasz zazdrosny (nie zawsze). Nie umiesz myśleć perspektywicznie. Potra fisz zapoczątkować jakieś dające duży zysk przedsięwzięcie, lecz twój zapal szyb ko opada i trudno ci jest doprowadzić sprawę do końca. Mimo to możesz być człowiekiem silnym i osiągnąć wzniosłą pozycję. Możesz być dobrym sportow cem, nauczycielem i mówcą. Nie powinieneś martwić się tym, co ludzie o lobie myślą i mówią, jesteś nieustępliwy, lecz sprawiedliwy, postępowy i twórczy. Posiadasz naturę artystyczną, inwencję i wyobraźnię. Jesteś towarzyski, wesoły, przyjazny, szczery i optymistyczny (ekstrawertyczny erudyta). Masz błyskotliwą inteligencję i twórcze podejście do wszystkiego co robisz. Zarażasz innych en tuzjazmem. Jesteś oryginalnym i niezależnym człowiekiem. Dobrze strzeżesz swej wewnętrznej wolności i łatwo się regenerujesz. Cenisz duże towarzystwo, radość i harmonię. Nie lubisz monotonii i rutyny. Mimo pewnej nieśmiałości umiesz wyrażać uczucia. Lubisz być wyróżniany, zauważany i jesteś dumny ze swego wyglądu zewnętrznego. Omijasz komplikacje i problemy.

Posiadasz łatwość adaptacji. Lubisz lekkie i łatwe życic, co prowadzi do roz rzutności i nieumiejętności gospodarowania pieniędzmi.

Jeśli nie będziesz nad sobą pracował, to staniesz się wyniosły, afektowany, sztuczny i pyszałkowaty. Uciekał będziesz od wszelkiej odpowiedzialności i skła dał obietnice bez pokrycia. Problemy i stresy wywoływać będą gadulstwo, cy nizm, arogancję, dumę, zarozumiałość, powierzchowność. Szukał będziesz ide ału, by się na nim wzorować. Elokwencja zmieni się w plotkarstwo i pozerstwo. Będziesz chwalipiętą i podróżnikiem (a być może nawet tułaczem). Staniesz się lękliwy, fanatyczny, znerwicowany, co utrudni ci komunikację z innymi i może skazać cię na znienawidzoną samotność. Możesz angażować się w sprawy, któ re nie są tego warte. Możesz być nieodpowiedzialny. Stać się możesz hipokrytą i kłamcą i wykorzystywać innych.

Masz wrażliwy system nerwowy, kości, stawy i krążenie krwi oraz naturę ludzi wolnych - stąd najlepiej czujesz się w wolnym zawodzie. Różnorodne i wszechstronne zainteresowania utrudniać ci będą wybranie właściwej drogi w życiu i wytrwanie na niej. Wyróżniał się będziesz wszędzie tam, gdzie bę dziesz mógł wykazać się wdziękiem i zaradnością oraz bezpośredniością i ła twością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Sukcesy możesz odnieść w wielu zawodach. Osiąganie ich przyjdzie ci tym łatwiej, im szybciej wykształcisz w sobie koncentracje i wytrwałość. Pomagać ci w tym będzie szczęście. By nic ulegać pokusie nieukończenia rozpoczętej spra wy, musisz doskonalić swój charakter i wytrwałość i nie szafować swymi zdol nościami i energią. Na sukcesy możesz liczyć w sztukach scenicznych, w pro jektowaniu (np. mody), rysowaniu, handlu, szczególnie upominkami, zabaw kami, artykułami sportowymi, biżuterią, dziełami sztuki itp. Możesz być do brym pisarzem, poetą, mówcą lub dziennikarzem. Wielkoduszność i potrzeba służenia innym ludziom czynią cię potencjalnym wykładowcą, opiekunem spo łecznym, pielęgniarzem, wielbicielem Boga. Dasz sobie radę w medycynie, szcze gólnie w pediatrii, ginekologii, farmacji, dietetyce, chirurgii plastycznej i choro bach skóry. W wolnych chwilach możesz praktykować sztuki walki wschodniej, rysować (zwłaszcza karykatury), zapisać się na kurs tańca lub do amatorskiego teatru. W pracy wyróżniał się będziesz inteligencją i entuzjazmem. Przy pracy monotonnej i żmudnej tracił będziesz wszelki zapał i radość i stawał się będziesz leniwy i niesolidny (mimo iż łatwo przystosowujesz się do otoczenia), (ako szef będziesz wspaniały i lubiany.

Łatwo zdobywasz pieniądze, choć z utrzymaniem ich nie jest najlepiej. Inwe stować je możesz bez namysłu i wydawać na zachcianki i rozrywki. Chętnie wspomagasz potrzebujących.

Musisz wykształcać w sobie stateczność i opanowanie, gdyż w innym przy padku żył będziesz z dnia na dzień, zwłaszcza jeśli powierzał będziesz swoje finanse innym.

Intensywnie i namiętnie przeżywał będziesz wszelkie doświadczenia życio we. Choć jesteś atrakcyjny dla płci przeciwnej, jesteś niestały w uczuciach. Twoje uczucia są żywe i silne, lecz twoja wyobraźnia i fantazja sprawiają, że żyjesz w nierealnym świecie. Bardziej jesteś skłonny kochać ideał miłości, niż kon kretną osobę. Kiedy jednak kogoś kochasz, twoje uczucia są trwałe i pełne.

W małżeństwie jesteś lojalny, delikatny i czuły. Doceniasz atmosferę domo wego ogniska i kochasz życic rodzinne. Możesz jednak zaniedbywać swoich najbliższych z powodu niezliczonych zainteresowań i spraw do załatwienia. Nie jesteś zaborczy czy zazdrosny, jednak twoje częste i niespodziewane zmiany nastrojów mogą wywoływać zamęt otoczenia.

Najlepiej się rozumiesz z inną ?Trójką", ?Jedynką", ?Piątką" i ?Dziewiątką", choć potrafisz przystosować się do każdej wibracji. Twoje sukcesy zależeć będą od tego, w jakim stopniu w młodości nauczyłeś się koncentracji i silnej woli. Ufność, marzycielskość i emocjonalność sprawiają, że potrzebujesz nieustan nych dowodów uczuć, jako rodzic możesz być zbyt pobłażliwy dla swych dzie ci, czuły i delikatny. Liczne obowiązki towarzyskie nie pozwolą ci w pełni odda wać się życiu rodzinnemu.

Będąc ?kameleonem", potrafisz w każdej grupie przybierać postać modelową. Masz cechy cenione w kulturze amerykańskiej: emanujesz optymizmem i do brym samopoczuciem. Nie widać abyś cierpiał. Aktywność jest twoim czynni*kiem antydepresyjnym. Szybko przechodzisz od pomysłu do czynu, zostawia jąc sobie niewiele czasu na myślenie.

Energiczne i pogodne życic, wypełnione wieloma ciekawymi zajęciami, na stawione na osiągnięcia zewnętrzne, ogranicza twoje przeżycia wewnętrzne, płynące z więzi i wątpliwości emocjonalnych. Plan twoich dni jest przeładowa ny. Trwa nieustanna gonitwa. Uczucia nic biorą góry. Nawet miłość wyrażasz w działaniu. Twoje życie to seria doskonałych obrazów. Brak jest w nim kon fliktów, małżeństwo jest ?udane", praca świadomie wybrana, dochody dobrze udokumentowane, plany wcielane w życie, niepowodzenia unikane, sukcesy mak symalizowane, optymizm, skupienie uwagi na osiągnięciach, mobilizacja dla do trzymania terminów, rywalizacja, dostosowywanie się do wymagań zadania. Nie powodzenia traktujesz jako niepełne sukcesy. Prowadzi to do nawykowego oszu kiwania siebie i innych, przyjmowania wzorca gwarantującego szacunek. Staraj się obserwować i opisywać stan swojego umysłu w spokoju.

WIDZENIE ŚWIATA.

Tłumisz osobistą potrzebę zbliżenia z ludźmi, by utrzy mać harmonijną relację między sobą a światem. Postępujesz tak, jakby życie było grą, w której masz zamiar zwyciężyć. Jesteś mistrzem kamuflażu i nieodgadnionym właścicielem ?kamiennej twarzy". Działasz w ?przebraniu", trudno poznać twoje prawdziwe uczucia (ukrywasz je). Umiesz wywołać takie wraże nie, jakie chcesz, lecz wiąże się to z tłumieniem własnych uczuć. Wypaczona motywacja pcha cię do sukcesów. Podstawową sprawą dla ciebie jest produk tywność, a uzależnieniem: fałsz.

DZIAŁANIE W ŚWIECIE.

Czujnie obserwujesz, jak odbiera cię otoczenie. Pragniesz wywierać pozytywne wrażenie. Porażka (utrata uznania i szacunku) cię przeraża.

Ubierasz się w sposób zwracający uwagę. Miewasz dobry smak i potrafisz być towarzyski, wymowny i ekstrawertyczny. Pragniesz wszystkich przekonać, że umiesz błyskotliwie i z klasą wybrnąć z każdej sytuacji. jesteś arystokratycz ny. Nie gardzisz człowiekiem, który postępuje nierozsądnie czy głupio, lecz traci on dla ciebie znaczenie. Nie jesteś na tyle cierpliwy, by tolerować takie zachowanie, czyjeś słabości i uprzedzenia.

Świat jest według ciebie miejscem osiągania celów i wykonywania zadań. Mo tywują cię do nich pochwały i uznanie. Jesteś nienasycony w osiąganiu celów (ciągle szukasz nowych wyzwań). Będąc skutecznym w działaniu, wykazujesz mało wy rozumiałości dla niekompetencji innych. Umiesz dowodzić zespołem i skupić ludzi wokół jakiegoś zadania. Pracowników traktujesz instrumentalnie. Możesz przeoczyć czyjeś zdolności. Natychmiast starasz się to jednak naprawić.

Odznaczasz się śmiałym myśleniem, pomysłowością i komunikatywnością. Intuicyjnie wiesz, jak działać, żeby twoje idee odniosły sukces. Odważnie po dejmujesz ryzyko osobiste i finansowe. Interesuje cię wszystko. Możesz tracić przez to z oczu cel główny i rozpraszać energię, niczego nic doprowadzając do końca.

Odznaczasz się wiarą w powodzenie. Lubisz pracę samodzielną i szybkie de cyzje; chcesz mieć wszystko na wczoraj. Nie pozwalasz się ?wykolegować"; chcesz, by o tobie pamiętano, Jesteś gadatliwym optymistą, o przekonywającej naturze, jesteś mistrzem sarkazmu i podtekstów. Możesz mieć trudności w kon taktach z ludźmi. Powinieneś uczyć się emocjonalnej szczerości w związkach z ludźmi i kontrolować swoje słowa.

ZYCIE RODZINNE 1 WSROD PRZYJACIÓŁ.

Jesteś człowiekiem wrażli wym, skrytym, głęboko czującym, lecz ukrywającym uczucia z lęku przed od rzuceniem, które mogłoby zaszkodzić twojej karierze, jesteś trudnym partne rem. Wydaje ci się, że jesteś ciepły, kochający, spokojny, asertywny, gdy tym czasem otoczenie uważa cię za agresywnego, hałaśliwego i szorstkiego. Lęk przed brakiem akceptacji, odczuwany jako klęska, każe ci oszukiwać partnera i zakła dać maski odpowiednie do sytuacji. Zraniony, odrzucony lub rozzłoszczony zamykasz się w sobie i rzucasz w wir pracy, która jest dla ciebie środkiem prze ciwbólowym. Wyróżniasz układy oparte na wspólnocie celów, nie uczuć. Wy czulony jesteś na wrażenie, jakie wywierasz na ludziach. Lekceważysz siebie, stając się więźniem pozorów swojej pozycji i roli społecznej. Masz niewielu przy jaciół; otacza cię grono znajomych i partnerów w interesach. Możesz czuć się przegrany jako człowiek.

Będąc mistrzem planów, planujesz także w domu. Określasz wszystkim za dania, podajesz recepty i dyktujesz, co mają mówić, a czego nie. Czujesz się zażenowany arogancją, złymi manierami, głupotą i lenistwem. Jesteś w tym surowy.

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy: kwalifikacje przywód cze, twórczy idealizm, otwartość, pozytywne podejście do życia, zdolność jed noczenia ludzi i rozbudzania aspiracji, talenty organizatorskie, sprawność działania, jasne, ściśle określone cele, entuzjazm, urok osobisty, wielostronne zainteresowania, umiejętność wyciągania wniosków z lekcji życia, mądrość, silę wewnętrzną, wolność i niezależność, zdolność dzielenia się z innymi po wodzeniem, hojność, filozoficzne usposobienie, poczucie piękna, uczuciowość, sztukmistrzostwo.

Życie uczy cię, że aprobatę można zyskać dzięki skutecznemu działaniu. Sta rasz się więc promować siebie i pokazywać taki obraz siebie, który zgodny jesi z ideałem roli. Utożsamiasz się z własnymi wizerunkami: pięknymi wizerunka mi młodości, inteligencji i produktywności. Polegasz na ?pseudo ja". Działasz pod presją, mocujesz się i sprzedajesz się dla osobistych korzyści. Pracujesz dla sukcesu. ?Pseudo-ja" przynosi ci trochę miłości i uznania. Osiągnięcia, honory i zwycięstwa napełniają cię dumą. Pragniesz dzierżyć władzę nad cudzym życiem i mieć autorytet. Umiesz ustalać priorytety i dobrze znosisz rywalizację.

Twoje główne zalety to: zaraźliwy entuzjazm dla planów i przyszłych przed sięwzięć, pracowitość, zachęcanie innych do doskonalenia się, chęć uczenia się, antydepresyjna zdolność wynajdywania ciekawych zajęć, zdolność efektywnego reklamowania siebie i swoich przedsięwzięć, angażowanie się w projekty spo łeczne pomagające ludziom poprawić byt materialny własnymi siłami lub rozwi nąć się duchowo, dążenie do przewodzenia takim działaniom.

Twoją misją życiową jest obdarzanie innych miłością i radością, a także uświa damianie bliźnim, że codzienne kłopoty i problemy są nieodłączną częścią na szej egzystencji, częścią Boskiego planu resocjalizacji, dlatego też trzeba do nich podchodzić z optymizmem i spokojem.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trójka.

Trójki to osoby towarzyskie i optymistyczne, które bardzo angażują się we wszystkie podejmowane przedsięwzięcia. Ich wyzwanie to przynoszenie radości i szczęścia oraz wybicie się ponad przyziemne kłopoty.

Trójki mają zawsze wiele oryginalnych pomysłów, lubią ruch i zmiany. Mają wiele różnych zainteresowań, które choć nie są wyjątkowo głębokie zapewniają im opinię osób wykształconych i elokwentnych. Trójki lubią być chwalone za swe zasługi i zalety. Niekiedy nawet posuwają się do kłamstwa aby tylko zaimponować innym. Wiele rzeczy robią nieco "na pokaz", od dziecka chcą być w centrum zainteresowania.

Przyjaciele wiele znaczą dla Trójek, są one bardzo lojalne i potrafią pomóc w potrzebie. Ludzie lubią towarzystwo Trójek, ponieważ są optymistyczne i wesołe. Mają dar nawiązywania nowych znajomości, nie wiedzą co to trema czy nieśmiałość.

Są zaradne i potrafią inspirować innych, same jednak nie mają cech przywódczych. Władza nie pociąga Trójek. Do działania motywuje je raczej chęć życia w luksusie i zażywania przyjemności. Są pobłażliwe wobec siebie i innych. Rutyna i wymagania odstraszają je i zniechęcają.

Przeciętność to cecha, której Trójki nie znoszą. Odstręcza je także materializm, nie rozumieją przyziemnych problemów. Radość, szczęście

i zabawa to sens życia Trójek. Wytrwałość niestety nie jest główną ich cechą, co przeszkadza w rozwijaniu wrodzonych talentów. Bywają też Trójki nieco aroganckie, zwłaszcza wobec ludzi, którzy nie mogą im się przydać.

Sprzyjają im zawody, w których mogą błyszczeć i spotykać się z ludźmi. Są zdolnymi aktorami, rzecznikami prasowymi, artystami, sprzedawcami. Aby osiągnąć prawdziwy sukces muszą jednak nauczyć się koncentracji. Zazwyczaj osiągają wymarzone cele, mogą też liczyć na pomoc

czy protekcję. Nie narzekają na brak pieniędzy.

W miłości poszukują lekkości i szczęścia. Kochają flirt, są zadbane, pociągają je piękni ludzie i piękne miejsca. Bywają niestety próżne

i czasami obiecują zbyt wiele. Nie są jednak zazdrosne i nie pielęgnują uraz. Ich domy są zawsze pełne gości.

Odpowiedni partnerzy to inne Trójki oraz Jedynki, Piątki i Dziewiątki.

http://www.czary.pl/numerologia/numerologia3.php

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.