White Soul

PLAKAT

55 postów w tym temacie

zacznij bawić się z gimpem, photoshopem, lub corelem ale gimp jest bezpłatny i prawie ma to samo co pozostałe

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vania dlaczego nie wolno udostępniać otwartych plików? ponieważ w nich występują dane XF czyli treść kodowa twojego kompa co przy użyciu odpowiednich narzędzi tylko ułatwia dostęp do zasobów Twojego kompa..

a więc moi drodzy ściągnąłem sobie tą czcionkę, jest ona płatna ale nie ma rzeczy niemożliwych i tak o to na moim chomiku pojawił się plakacik z gotowym wzorem. poprawiłem treść zgodnie z waszymi uwagami. lekko to zmieniając aby dobrze jak dla mnie wyglądało.

zachęcam do walenia krytycznymi spostrzeżeniami. co do poprawki i tak dalej :D

http://chomikuj.pl/xair22

EDIT:

mam jeszcze jeden zamysł co do plakatu zaraz go przerobię i także wrzucę..

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plakat super tylko jest jedno małe ale, ja jestem teraz w Niemczech i nie odbieram komórki :D Więc warto podać komórkę kogoś kto jest na miejscu, maila i gg mzona zostawic. A dziś postaram sie dowiedzieć czy da się uruchomić pocztę z reikowiskiem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pocztę z reikowiskiem?? mówisz o mailu?? czemu nie zrobisz maila na nazwa@ezodar.pl?? i nie zrobisz imapa do swojego maila..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a o czym ja mowie? :D odbierz maila

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już poprawiłem.. zaraz udostępnię..

choć przydało by mi się jeszcze ładniejsze logo z ezokultusa.. no i można pogadać z innymi adminami for co do współpracy.. wsadziłem swojego nr. jak ktoś chętny do upubliczniania się pisać :D

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zalezy od forum ale moge pogadac z adminem shamaniki, zaraz do niego nappisze

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego "wolne dyskusje" dodałbym jeszcze "o Reiki" bo Reikowisko to nie każdemu może się kojarzyć. No i bardziej mi się podoba wersja z znakiem reiki po prawej, niż w tle jako znak wodny.

Podaj White maila na priv, to Ci wyślę porządne logo Ezokultusa. I póki co z innymi forami bym nie zaczynał współpracy póki nie wiemy, jak nam to się będzie rozkręcać - zwłaszcza, jeśli na innych forach będzie tylko reklama, a ludzie tam nic nie będą robić :oczko:.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

White dostales poczte z logo ezodaru?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

patrzę na te propozycję plakatów, i powiem szczerze, że jak dla mnie zaczynają one byc mało czytelne...

i pozwolę sobie wrzucic trzy grosze:

- znak reiki powinien byc umieszczony po środku lub 1/3 od wierzchołka kartki lecz bardziej z lewej strony... w lekkim nachyleniu. Wydaje mi się, że w przypadku tego plakatu, tekst jest bardziej istotny, niż sam symbol, który powinien stanowic drugorzędne tło.

- Kompletnie nie widzi mi się tutaj mapka, istotny jest adres... mapka wskazana jest na ulotce.

- Powinien byc jeden tylko centralny element widoczny na tym plakacie, który przyciągnie uwagę i wprowadzi do reszty informacji.

- Tekst: "spotkania są niezobowiązujące...." powinien byc u dołu plakatu i w czcionce mniejszej niż ta, która widnieje aktualnie. A w miejscu tego zdania powinien byc temat owego plakatu.

Przy tej propozycji graficznej potencjalna osoba, która spojrzy na tak przygoowany plakat, oleje sprawę, ponieważ, jest za dużo liter, i jedyne co rzuca się w oczy, to tekst: reikowisko wolne dyskusje i bezpłatny wstęp, nie będzie chciało jej się czytac reszty...

a tak poza tym, to dobra robota :chytry:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja sie podpisuje pod tym obiema łapkami. A Kuanan jest tu specem od pewnych spraw więc warto posluchac.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuanan albo opisz to trochę bardziej jasno jak dla faceta albo narysuj w paincie o co Ci chodzi bo średnio rozuiem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak ten, to jest najnowsza wersja.

w pn będę robił następne wersje według nowych wytycznych jak wyżej w postach na tej stronie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak chcesz, ja zgubiłem się lekko czasowo.. i do najbliższego czwartku jestem wyjęty z jakichkolwiek prac społecznych.

jak to mówią: "trzeba się zająć żoną i dzieckiem"

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuanan albo opisz to trochę bardziej jasno jak dla faceta albo narysuj w paincie o co Ci chodzi bo średnio rozuiem

przedstawię w punktach kolejnosc zamieszczania na stronie poszczególnych elementów:

1) wolne dyskusje (czcionka bez zmian)

2) zapraszamy wszystkich chętnych na ... i tu dodac jeszcze nazwę miejsca ( bez zmian)

3) Reikowisko (zmniejszyc ciut czcionkę) jest to temat, który ma przyciągnac uwagę

4) cel/program:

-przybliżenie idei i zastosowanie reiki

-przekazy energetyczne reiki, itd.

5) spotkania są.... (mniejsza czcionka) i tu podac też adres

6) Kontakt: wymienic wszystko po przecinku, w jednej linijce

co do znaku graficznego reiki...może zostac w takiej kolorystyce jak w porpozycji, z tym, że powinien on się znajdowac po lewej stronie kartki i byc delikatnie nachylony, w taki sposób aby wskazywał na nasz temat: Reikowisko

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje grosze trzy.... Odnośnie plakatu...

Duży napis - WOLNE DYSKUSJE - obawiam się, że zachęci przeciwników ReiKi do misjonarskich wizyt mających na celu uchronienie niewinnych przed sektą...

Podkreślenie, że "spotkania są niezobowiązujące a przede wszystkim (piszemy ROZDZIELNIE!) bezpłatne" rodzi myśl, że ktoś coś podkresla, abyśmy łatwiej wpadli w sidła :oczko:

Bo tak robią akwizytorzy sprzedający futrzaną pościel, garnki i ziołowe specyfiki...

Podkreślają a potem wciskają.. :szok:

Może lepiej podać CZYSTE informacje i proste słowa "wstęp wolny"?

Nazwa Reikowisko... Brzmi chwytliwie i wpada w ucho... Ale niesie też możliwość negatywnych "konotacji"... Przez zmianę brzmienia - na rykowisko... Łatwa jest więc do ośmieszenia...

Nawiązuje (nazwa) trochę do utrwalonego w subkulturze hippisowskiej i post hippisowskiej Szpakowiska, które to stało sie... faktem historycznym, socjologicznym i medialnym (film dokumentalny)...No i narodziło sie we Wrocławiu... Wrzućcie w Google...

Edytowane przez goya
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Goyu, dzięki za cenne uwagi.

Przy Reikowisku bym pozostał - w praktyce wszystko można wyśmiać, a tak przynajmniej nazwa jest lekko luźna.

"Wstęp wolny" faktycznie lepiej brzmi, bez podkreślania - White, wprowadźmy taką zmianę.

Co do przeciwników - bez względu na to, co byśmy napisali, tacy zapewne się znajdą, co to będą krzyczeć. Wtedy kulturalnie się ich przegada, albo wyprosi, albo poprosi obsługę Nalandy do wezwania ochrony (tak, ja się do tego posunę).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przedstawię w punktach kolejnosc zamieszczania na stronie poszczególnych elementów:

1) wolne dyskusje (czcionka bez zmian)

2) zapraszamy wszystkich chętnych na ... i tu dodac jeszcze nazwę miejsca ( bez zmian)

3) Reikowisko (zmniejszyc ciut czcionkę) jest to temat, który ma przyciągnac uwagę

4) cel/program:

-przybliżenie idei i zastosowanie reiki

-przekazy energetyczne reiki, itd.

5) spotkania są.... (mniejsza czcionka) i tu podac też adres

6) Kontakt: wymienic wszystko po przecinku, w jednej linijce

co do znaku graficznego reiki...może zostac w takiej kolorystyce jak w porpozycji, z tym, że powinien on się znajdowac po lewej stronie kartki i byc delikatnie nachylony, w taki sposób aby wskazywał na nasz temat: Reikowisko

1. zostało bez zmian

2. nazwę miejsca chodzi Ci o to że mam dodać ze to w nalandzie?

3. zmniejszone o 60px

4. nie rozumiem co miałbym zmienić?

5. o 10px mniejsze

6. chyba tak może być bo w jednej linni to nie ma szans aby było czzytelne

www.chomikuj.pl/xair22

jak następne czasowe pochyły będę miał w czwartek więc do tego czasu możecie dawać uwagi

i proszę np pobrać i nawet w pincie narysować na czerwono co zmieniać. jeśli chodzi o graficzny układ.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prowizoryczny plakat przekazałem właścicielowi Nalandy celem rozwieszenia na miejscu :).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okey, po obejrzeniu finalnej wersji plakatu jaki zawisl w Nalanadzie wpadlem na pomysl zeby reikowisko posiadalo swoj oryginalny i profesjonalny adres email i numer telefonu ktory bedzie zawsze dostepny a juz beda cy publicznym wiec nie ma problemu ze sie ktos moze krepowac go ujawniac. Stworzylem alias emailowy reikowisko@reiki.wroclaw.pl a telefon mozna podac moj bo i tak jest na firme i odbieram go zawsze ja.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli pan White nie wróci do świata żywych, to kolejną wersję plakatu stworzę osobiście :). I tak, będzie z adresem mailowym i telefonem Amethysta.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie w swiecie zywych jestem a magiczne sprawy musze odkladac na drugi plan. Bylem w sobote w nalandzie i nie bylo tam zadnego plakatu. Jak co trzeba z plakatem zrobic to piszcie. W punktach. A ja postaram sie to wykonac w ciagu 48h

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.