Jan von Tetzen

Witam.

7 postów w tym temacie

Witajcie, pozwolę sobie zacząć od końca, czyli od powodów. Jednym z pierwszych były obawa i sentyment a kolejnymi ciekawość i potrzeby literackie. Ostatecznie jednak wykrystalizował się we mnie pogląd człowieka otwartego i świadomego. Jednakże cenie roztropność zwłaszcza w kwestiach jakimi zajmuje się magia i mniemam, że powiedzenie - lepiej żałować, że się zrobiło niż żałować, że nie - będzie całkowicie nie na miejscu.

A kiedy już wstępne ceremonie mamy za sobą, to postaram się przedstawić w sposób najprostszy i zwięzły. Imię otrzymałem po Św. Macieju, roków mi naliczono 24, z czego muszę zaznaczyć wcale dumny nie jestem. Chociaż interesuję się psychologią, literaturą, historią, biologią lub mówiąc bardziej ogólnie przyrodą, bardzo ogólnie i nieszczegółowo fizyką, medycyną, polityką ale tutaj bardziej wybiórczo, ciągnie mnie też do ekonomii i urbanistyki. Jako młody chłystek, pisałem piosenki i wiersze oraz rysowałem i przejawiałem nad aktywność fizyczną, którą gdzie się dało tam upchałem, to do polihistorów zaliczyć się nie mogę ani nie ważę nawet. Cóż za wysokie progi. Jednakże abstrahując od tych wszystkich zainteresowań, jestem, lub próbuje być pisarzem.

Odnośnie magii, to nie magia mnie pociąga w sobie. Jest jakoby efektem ubocznym i koniecznością - potrzeb literackich. Punktami, które przede wszystkim pochłaniają moją uwagę są praca nad sobą i umysłem, oraz energetyka.

Jeszcze raz witam wszystkich i mam wielką nadzieje, że moja obecność tutaj będzie owocna. :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i rozgośc się u nas.

Cieszę się, że zdecydowałeś do nas dolączyc.

A co do pisarstwa tym bardziej, bo sama lubie pisac, a i znalazloby sie tu więcej poiszących, w tym co najmniej dwóch już publikujących ksiazki ;D A podejrzewam, że jest ich więcej ;D i trzech własnie piszących :D a podejrzewam, że też jest takich więcej.

Masz szerokie zainteresowania, co tylko sie chwali. Pewnie zechcesz się wiedzą podzielic, a i moze od nas coś dla siebie skorzystasz :)

Witaj

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to nie, aby tak jest, że pisarze z natury mają ciągoty do tabu? Jakby nie patrzeć wielu alchemików po za swoją sztandarową działalnością pisało na boku. A czasem to się właśnie tak zaczyna, poszukiwanie informacji kończy się nowym zainteresowaniem. Co do publikacji książek, to niezmiernie mi miło, że i z takiej półki ludzie odnajdują w takich miejscach swoją Nous. A jak Bóg pozwoli to i może ja w przyszłym roku wydam, tyle, że w Wielkiej Brytanii i po angielsku, cóż rozsądek.

Wiedzą trzeba się dzielić, ale trzeba się dzielić mądrze i z mądrymi ludźmi.A reszcie, nie obrażając nikogo, niech im się wiedzie w słodkiej nieświadomości.

:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja kciuki trzymam żeby się udało wydać i czekam na Twoje posty.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.