Roy

Początkujący powróży z kart klasycznych

5 postów w tym temacie

Witam , interesuje się ezoteryką od dłuższego czasu. Z miłą chęcią powróżę z kart klasycznych. Chętnych poproszę o imię, date urodzenia i pytanie (opcjonalnie). Mam nadzieję, że nie przeszkadza wam mój wiek , mam lat 16. Jestem człowiekiem szanującym karty, siebie i Was, liczę na wyrozumiałość i wsparcie z waszej strony, pozdrawiam i zapraszam do zadawania pytań ; )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

śliczniutko poproszę o prognozę na czerwiec. Tematy wielce mnie interesujące to uczucia/partnerstwo i praca.

Mam na imię Eva, lat 40 numerologiczna 5.

Przesyłam moc pozytywnych usmiechów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otóż pani Ewo , jeżeli chodzi o przeszłość taką już trochę dalszą to widzę zyskanie pieniędzy z urzędu/sądu. Widzę także zerwanie pewnej umowny, czy też jakiś list odmowny. Jeszcze całkiem niedawno widzę że pani troszkę chorowała. Obecnie widzę zamarwianie się pewnym mężczyzną. Widzę także niepowodzenie , bądź komplikacje odnośnie pewnego wyjazdu , który to może być związany z pani mężem, lub jeżeli pani męża nie ma to z pewną bliską osobą. Przed panią widzę kłótnie, domowe nieporozumienia, bądź jakieś procesy. Także może pani zachorować nieco poważniej. Ja uważam że ma pani dziecko , które tak jakby albo szykuje się do wyjazdu , albo dzieli was pewna odległość fizyczna. Widać także u niego rozczarowania odnośnie miłości, uczuć. Pozdrawiam ; )

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę także stawiać rozkłady ogólne na przeszłość,teraźniejszość i przyszłość, wystarczy mi tylko podać imię i date urodzienia. ; )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od niedawna zajmuję się również runami , zapraszam na GG , gdyż ostatnio z czasem różnie i nie mam go zbyt wiele na odwiedzanie forum. GG: 36166083

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.