Iskierkaa

Bardzo Prosze O Interpteracjé Snu

13 postów w tym temacie

Witam. bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu:

Śniły mi się złote monety. Szlam droga i odnajdywałam złote monety . Idąc po prostu zbierałam te monety .

Byłam bardzo zaskoczona tym faktem, bo wcale ich nie szukałam tylko po prostu pojawiały się na mojej drodze -czy to może sygnalizować przeszkody jakieś? Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego miałoby to sygnalizować przeszkody? Czy kojarzysz okazje z przeszkodami?

Gdyby mi się przyśniło, że znajduję złote monety i je zbieram, to odczytałabym to jako pomyślny znak, że w moim życiu pojawiają się dla mnie także profity, które nie wymagają ode mnie wielkiego wysiłku. Może to dotyczyć przyszłości, chociaż wg mnie sny prorocze nie zdarzają się tak często. Wydaje mi się, że to takie podsumowanie tego co jest teraz lub ogólnie tendencji w Twoim życiu.

Nie musi to także dotyczyć wyłącznie pieniędzy i spraw materialnych.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego miałoby to sygnalizować przeszkody? Czy kojarzysz okazje z przeszkodami?

Gdyby mi się przyśniło, że znajduję złote monety i je zbieram, to odczytałabym to jako pomyślny znak, że w moim życiu pojawiają się dla mnie także profity, które nie wymagają ode mnie wielkiego wysiłku. Może to dotyczyć przyszłości, chociaż wg mnie sny prorocze nie zdarzają się tak często. Wydaje mi się, że to takie podsumowanie tego co jest teraz lub ogólnie tendencji w Twoim życiu.

Nie musi to także dotyczyć wyłącznie pieniędzy i spraw materialnych.

Chodziłi mi o kontekst materialny-czy to jakaś oznaka materializmu lub zbyt dużej wagi przywiązywania do finansów:) choć właśnie te wartośi w moim życiu nie górują.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie to nie musi być oznaka zbytniego materializmu. Złote monety mogą oznaczać każdy rodzaj "dobra" - mogą to być sprzyjające okazje, zdobycze duchowe, mentalne oraz materialne - wszystko co Cię wzbogaca, w dodatku w kontekście zdobywania bez wysiłku.

Poza tym, wg mnie, dobrze mieć wyważony stosunek do pieniędzy - nie zrobić z nich celu swojego życia, ale też nie unikać za wszelką cenę, w obawie o posądzenie o materializm, bo wtedy podświadomość też będzie sobie to rozpracowywać w snach :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie to nie musi być oznaka zbytniego materializmu. Złote monety mogą oznaczać każdy rodzaj "dobra" - mogą to być sprzyjające okazje, zdobycze duchowe, mentalne oraz materialne - wszystko co Cię wzbogaca, w dodatku w kontekście zdobywania bez wysiłku.

Poza tym, wg mnie, dobrze mieć wyważony stosunek do pieniędzy - nie zrobić z nich celu swojego życia, ale też nie unikać za wszelką cenę, w obawie o posądzenie o materializm, bo wtedy podświadomość też będzie sobie to rozpracowywać w snach :)

Dziękuję za intepretację:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pieniądze we śnie to dobra energia, niekoniecznie pieniężna. ona trochę inaczej się śni.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pieniądze we śnie to dobra energia, niekoniecznie pieniężna. ona trochę inaczej się śni.

Czyli taki znak bardziej pozytywny?:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użyj logiki.

Idziesz śladem zysku.

Albo.

Podjęta została dobra droga.

Albo.

Ktoś Cię roluje i ciągnie w pułapkę.

Wszystko zależy od tego co aktualnie robisz w życiu i..w jakim nastroju zbierałaś te monety.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użyj logiki.

Idziesz śladem zysku.

Albo.

Podjęta została dobra droga.

Albo.

Ktoś Cię roluje i ciągnie w pułapkę.

Wszystko zależy od tego co aktualnie robisz w życiu i..w jakim nastroju zbierałaś te monety.

Jeśli chodzi o nastrój to byłam zaskoczona i jednocześnie szczęśliwa .

Po prostu kontekst przeszkód pojawił się w moim zapytaniu ze względu na to, że czytałam w niektórych sennikach symbole senne mają przeciwstawne .

Właśnie w moim zyciu na hotyzoncie sporo nowych przedswięwzięć i zmian : planuję przeprowadzkę i myslę nad tym , czy to dobry wybór, poza tym drugie studia, tak trochę wszytko sobie zaczynam układać, bo wcześniej różnie ztym bywało .

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te zlote monety mogą też wskazywać na to, że Twoje dzialania, decyzje prowadzą w dobrym kierunku.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.