kirko

Zaklecie Milosne I Przedmiot Który Miał Kontakt Z Ofiarą

8 postów w tym temacie

czy sa jakies rytualy milosne na pewna osobe, ktora miala kontakt fizyczny z przedmiotem,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm... Dobra, już wiem, o czym była mowa w poprzednim poście... Niestety, nie pomogę w tej sprawie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, też chyba już wiem czemu zwana jest ofiarą. Nie pomogę też w tej sprawie, bo to obrzydliwe

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie, określenie ofiara jest tutaj trafne. W moim odczuciu to też obrzydliwe i bardzo dalekie od miłości. Takie zaklęcie bardziej przypomina gwałt niż miłość. Też nie pomogę.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są, takie same jak te które nie wymagają, wszelkie przedmioty związane z celem, różdżki, świeczki i inne pierdoły które używasz to narzędzia, katalizatory i wspomagacze, nie coś co umożliwia osiągniecie celu, a coś co go ułatwia. 90% tego co znajdziesz na googlach jest z rzyci wzięte i wyrwana z systemu na którym bazuje i nic ci po nich, innymi słowy, jeśli chcesz wykonać skuteczny rytuał, (..) A jako, że inne orzeszki wyraziły już obiekcje natury moralnej to ten element pozwolę sobie pominąć ^^? Pamiętaj tylko, że taki ludź, jak się nim znudzisz to nadal będzie do ciebie ciągnął, a na dłuższą metę to upierdliwe jest.

Wyciąłem ten fragment który mógł go jakimś cudem naprowadzić na jakąkolwiek skuteczność.

Knusterator.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kirko

Zdechnij.

Pozdrawiam,

Knust

Knust, uspokój się. Obydwaj wiemy jak reagujesz na jakiekolwiek manipulowanie magią i paramagią przy uczuciach..ale no daj spokój.

PS. kirko, faktycznie. Zdechnij.

Pozdrawiam,

Knusterator

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat zamykam, bo narusza zasady regulaminu Forum. Knuście, nie rób proszę pokazówy rodem z piaskownicy (względem z PiS-u). Jeśli ktoś łamie regulamin to nie daje nam jeszcze prawa, by robić podobnie. Jak chcesz (parafraza) 'walczyć z debilizmem', to rób to, ale z klasą, bądź chociaż jej resztkami. Pentorator.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z klasą mogę walczyć przeciwko debilizmowi.

Przeciwko nowej modzie na zaklęcia miłosne będę walczyć z klasą i bez, nawet terminologią osiedlowych karkomanów.

Pozdrawiamy:

Knust & Knusterator

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.