Bzymek

Darmowe Nagrania Hipnotyczne - Hipnoza Mp3

8 postów w tym temacie

Znalazłem w sieci sporo darmowych nagrań hipnotycznych - chciałbym spróbować z jakimś wejść w stan hipnozy ale nie wiem na które się zdecydować żeby się nie zrazić.

Możecie polecić jakieś darmowe nagrania hipnotyczne?

I czy taka hipnoza mp3 to jest bezpieczna?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłem w sieci sporo darmowych nagrań hipnotycznych - chciałbym spróbować z jakimś wejść w stan hipnozy ale nie wiem na które się zdecydować żeby się nie zrazić.

Możecie polecić jakieś darmowe nagrania hipnotyczne?

I czy taka hipnoza mp3 to jest bezpieczna?

Ja korzystałam z darmowego nagrania na stronie http://hipnosencja.pl/

Na stronie głównej w menu masz darmowe nagrania - wysyłają link na maila.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzystałam z darmowego nagrania na stronie http://hipnosencja.pl/

Na stronie głównej w menu masz darmowe nagrania - wysyłają link na maila.

Hej dzięki :)

Nagranie faktycznie bardzo ciekawe, a czy ktoś testował te nagrania w wersji płatnej na hipnosencja?

Jak efekty w ich przypadku?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej dzięki :)/>

Nagranie faktycznie bardzo ciekawe, a czy ktoś testował te nagrania w wersji płatnej na hipnosencja?

Jak efekty w ich przypadku?

Zamówiłem na początek to nagrania na motywację i muszę przyznać, że efekt jest niewyobrażalny.

Nie miałem do czynienia do tej pory z hipnozą na sobie a po tym nagraniu już 3 dni mam takie pozytywne odczucie zmotywowania - naprawdę to działa.

Stosował ktoś inne nagrania?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamówiłem na początek to nagrania na motywację i muszę przyznać, że efekt jest niewyobrażalny.

Nie miałem do czynienia do tej pory z hipnozą na sobie a po tym nagraniu już 3 dni mam takie pozytywne odczucie zmotywowania - naprawdę to działa.

Stosował ktoś inne nagrania?

Ok dzięki.

Ja wczoraj kupiłem nagranie na odchudzanie z tej strony - i nie jest ono typowo na odchudzanie a bardziej na zdrowy tryb życia ale super bo od wczoraj się nie przejadłem, co zawsze rano jadłem czekoladę dzisiaj normalnie nie potrzebowałem jej, leżała na stole a ja potrafiłem przejść i nie zjeść.

Zjadłem już 2 posiłki małe, nie czułem potrzeby się napchać jak to zwykle bywało - dla mnie rewelacja :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok dzięki.

Ja wczoraj kupiłem nagranie na odchudzanie z tej strony - i nie jest ono typowo na odchudzanie a bardziej na zdrowy tryb życia ale super bo od wczoraj się nie przejadłem, co zawsze rano jadłem czekoladę dzisiaj normalnie nie potrzebowałem jej, leżała na stole a ja potrafiłem przejść i nie zjeść.

Zjadłem już 2 posiłki małe, nie czułem potrzeby się napchać jak to zwykle bywało - dla mnie rewelacja :)/>

I jak to nagranie na odchudzanie?

Czy efekt dalej się utrzymuje? U mnie motywacja nadal jest silna - to codzienne uczucie jak wstaje rano jest naprawdę rewelacyjne. Bardzo pozytywnie nastraja :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A posłuchajcie tego -wytwarza fale Delta -głęboki sen  ,głęboka medytacja .głęboka Nieświadomość 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.05.2014 o 14:02, Bzymek napisał:

Ok dzięki.

Ja wczoraj kupiłem nagranie na odchudzanie z tej strony - i nie jest ono typowo na odchudzanie a bardziej na zdrowy tryb życia ale super bo od wczoraj się nie przejadłem, co zawsze rano jadłem czekoladę dzisiaj normalnie nie potrzebowałem jej, leżała na stole a ja potrafiłem przejść i nie zjeść.

Zjadłem już 2 posiłki małe, nie czułem potrzeby się napchać jak to zwykle bywało - dla mnie rewelacja :)

Bzymek

I jak efekty po latach? Nie mógłbyś podzielić się nagraniami lub taniej odsprzedać? Wszędzie ochy i achy, wiec cos czuję ze to jakieś naciąganie.... 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.