sara

prosze o sprawdzenie, czy to prawda ...

1 post w tym temacie

czy mozesz przeczytac ten text i ew. zrobic cos w tej sprawie :

 
 
saraa :
 
"Dalajlama w ostatnim czasie odzialywal destrukcyjnie na naszego BOGA JAHWE- tworzyl ustawienia, systemy , stany halucynogenne.
 
Zwiazane bylo to w jakims sensie z mleczna droga.
 
PoZABUDDYSCI TEZ odzdzialywali podobnie.
 
Sa tutaj jacys katolicy, ktorzy maja podglad mentalny (nie wypada w ten sposob ogladac BOGA,ale skoro juz tak sie stalo, moze pospieszyliby z pomoca) moze zrobiliby cos :(
ps nie mam nic wspolnego z ezo - sprawami - jestem tutaj poraz pierwszy.
pozdrawiam "
 
......
 
"Znam jednego faceta, ktory zdiagnozował, ze po tamtej stronie czeka go najgorsze, dlatego zaczał tworzyc na Boga zasłony, ustawienia przychylnosci i inne.
Moze ktos inny jeczcze zrobic diagnoze mentalna i sprawdzic to ?"
 
 
Zbigniew Gniewononsz - wielki tarocista :
 
 
"Karty mówią niejednogłośnie tym razem, droga Pani. Skorzystalem z mojego autorskiego rozkładu i muszę przyznać że pozycja Stworcy jest niekomfortowa. Para cesarska w moim autorskim rozkładzie przedstawia każdą ludzka władzę, która wprawdzie pochodzi od Boga oraz od fałszywych bogów (Księżyc). Odwrócona karta Sprawiedliwości oczywiście reprezentuje Stwórce, jak już wspomniałem w niekomfortowej pozycji. Pustelnik wskazuje jednak, moim zdaniem, na zwycięstwo Stwórcy, ergo Stworca według mnie był poddawany pewnym oddzialywaniom, co jest bardzo zaskakujące przyznam .
Pozdrawiam sedecznie "
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.