sara

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O sara

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
 • Zodiak
 1. Czesc, mam pyt.

  Znasz kogos z tego ew. skad innad osobe, ktora zna sie dobrze na magii i ktora moglaby do mnie do mieszkania przyjechac cos zdjac ?

   

  pzdr

  1. Mistyk

   Mistyk

   Zobaczymy  ,narazie jestem bardzo zmęczony ,wierz mi ,że już nie masz nic złego z magii ,ja na siebie przejmuję wszelkie klątwy ,uroki ,,itp. nawet na odległość ,bo  kto wierzy we mnie ,nie umrze na wieki .

   Miłej I Spokojnej Nocy Życzę Saro :papa2: 

 2. Szukam osoby, ktora dobrze zna sie na magii  jak tez ma dobry podglad mentalny. chodzi o wykonanie pewnej przysługi.

  wysokie wynagrodzenie

   

  zgłoszenia na pm

   

   

   

 3. Szukam osoby, ktora dobrze zna sie na magii jak tez ma dobry podglad mentalny. chodzi o wykonanie pewnej przysługi. wysokie wynagrodzenie zgłoszenia na pm
 4. Szukam osoby, ktora dobrze zna sie na magii jak tez ma dobry podglad mentalny. chodzi o wykonanie pewnej przysługi. wysokie wynagrodzenie zgłoszenia na pm
 5. czy mozesz przeczytac ten text i ew. zrobic cos w tej sprawie : saraa : "Dalajlama w ostatnim czasie odzialywal destrukcyjnie na naszego BOGA JAHWE- tworzyl ustawienia, systemy , stany halucynogenne. Zwiazane bylo to w jakims sensie z mleczna droga. PoZABUDDYSCI TEZ odzdzialywali podobnie. Sa tutaj jacys katolicy, ktorzy maja podglad mentalny (nie wypada w ten sposob ogladac BOGA,ale skoro juz tak sie stalo, moze pospieszyliby z pomoca) moze zrobiliby cos :( ps nie mam nic wspolnego z ezo - sprawami - jestem tutaj poraz pierwszy. pozdrawiam " ...... "Znam jednego faceta, ktory zdiagnozował, ze po tamtej stronie czeka go najgorsze, dlatego zaczał tworzyc na Boga zasłony, ustawienia przychylnosci i inne. Moze ktos inny jeczcze zrobic diagnoze mentalna i sprawdzic to ?" Zbigniew Gniewononsz - wielki tarocista : "Karty mówią niejednogłośnie tym razem, droga Pani. Skorzystalem z mojego autorskiego rozkładu i muszę przyznać że pozycja Stworcy jest niekomfortowa. Para cesarska w moim autorskim rozkładzie przedstawia każdą ludzka władzę, która wprawdzie pochodzi od Boga oraz od fałszywych bogów (Księżyc). Odwrócona karta Sprawiedliwości oczywiście reprezentuje Stwórce, jak już wspomniałem w niekomfortowej pozycji. Pustelnik wskazuje jednak, moim zdaniem, na zwycięstwo Stwórcy, ergo Stworca według mnie był poddawany pewnym oddzialywaniom, co jest bardzo zaskakujące przyznam . Pozdrawiam sedecznie "
 6. Czesc,
   

  czy mozesz przeczytac ten text i ew. zrobic cos w tej sprawie :

   
   
  saraa :
   
  "Dalajlama w ostatnim czasie odzialywal destrukcyjnie na naszego BOGA JAHWE- tworzyl ustawienia, systemy , stany halucynogenne.
   
  Zwiazane bylo to w jakims sensie z mleczna droga - (nie znam sie na tym ...)
   
  PoZABUDDYSCI TEZ odzdzialywali podobnie.
  Sa tutaj jacys katolicy, ktorzy maja podglad mentalny (nie wypada w ten sposob ogladac BOGA,ale skoro juz tak sie stalo, moze pospieszyliby z pomoca) moze zrobiliby cos :(
  ps nie mam nic wspolnego z ezo - sprawami - jestem tutaj poraz pierwszy.
  pozdrawiam "
   
  ......
   
  "Znam jednego faceta, ktory zdiagnozował, ze po tamtej stronie czeka go najgorsze, dlatego zaczał tworzyc na Boga zasłony, ustawienia przychylnosci i inne.
  Moze ktos inny jeczcze zrobic diagnoze mentalna i sprawdzic to ?"
   
   
  Zbigniew Gniewononsz - wielki tarocista :
   
   
  "Karty mówią niejednogłośnie tym razem, droga Pani. Skorzystalem z mojego autorskiego rozkładu i muszę przyznać że pozycja Stworcy jest niekomfortowa. Para cesarska w moim autorskim rozkładzie przedstawia każdą ludzka władzę, która wprawdzie pochodzi od Boga oraz od fałszywych bogów (Księżyc). Odwrócona karta Sprawiedliwości oczywiście reprezentuje Stwórce, jak już wspomniałem w niekomfortowej pozycji. Pustelnik wskazuje jednak, moim zdaniem, na zwycięstwo Stwórcy, ergo Stworca według mnie był poddawany pewnym oddzialywaniom, co jest bardzo zaskakujące przyznam .
  Pozdrawiam sedecznie "
 7. Moze jakis tarocista zrobi diagnoze sprawdzajaca.
 8. Czy mozecie przeczytac ten text i ew. zrobic cos w tej sprawie ( licze tutaj na osoby majace lepszy kontakt z Bogiem ) ?saraa :"Dalajlama w ostatnim czasie odzialywal destrukcyjnie na naszego BOGA JAHWE- tworzyl ustawienia, systemy , stany halucynogenne.Zwiazane bylo to w jakims sensie z mleczna droga - (nie znam sie na tym ...).Inni tez odzdzialywali podobnie.Sa tutaj jacys katolicy, ktorzy maja podglad mentalny (nie wypada w ten sposob ogladac BOGA,ale skoro juz tak sie stalo, moze pospieszyliby z pomoca) moze zrobiliby cos ps nie mam nic wspolnego z ezo - sprawami - jestem tutaj poraz pierwszy.pozdrawiam "......"Znam jednego faceta, ktory zdiagnozował, ze po tamtej stronie czeka go najgorsze, dlatego zaczał tworzyc na Boga zasłony, ustawienia przychylnosci i inne.Moze ktos inny jeczcze zrobic diagnoze mentalna i sprawdzic to ?"Zbigniew Gniewononsz - wielki tarocista :"Karty mówią niejednogłośnie tym razem, droga Pani. Skorzystalem z mojego autorskiego rozkładu i muszę przyznać że pozycja Stworcy jest niekomfortowa. Para cesarska w moim autorskim rozkładzie przedstawia każdą ludzka władzę, która wprawdzie pochodzi od Boga oraz od fałszywych bogów (Księżyc). Odwrócona karta Sprawiedliwości oczywiście reprezentuje Stwórce, jak już wspomniałem w niekomfortowej pozycji. Pustelnik wskazuje jednak, moim zdaniem, na zwycięstwo Stwórcy, ergo Stworca według mnie był poddawany pewnym oddzialywaniom, co jest bardzo zaskakujące przyznam .Pozdrawiam sedecznie "
 9. To nie sa kompleksy ;) TYLKO MENTALNE SYSTEMY ZLOSLIWIE PRZEZ KOGOS NALOZONE.
 10. Pilnie szukam osoby, ktora zna sie dobrze na diagnozach mentalnych i ktora pomoglaby rozeznac sposob nałozenia na mnie złosliwie blokad mentalnych i pomogla je zniesc, bo sa bardzo meczace. zaplace !
 11. Pilnie szukam osoby, ktora zna sie dobrze na diagnozach mentalnych i ktora pomoglaby rozeznac sposob nałozenia na mnie złosliwie blokad mentalnych i pomogla je zniesc. zaplace !
 12. witam ,

  prosilabym o zdjecie mojego tematu w "czarostwo" -

   

  jak zdjac złosliwie ponakładane przez kogos blokady mentalne

  dziekuje

 13. Gdzie szukac pomocy jesli ktos ponakładał na nas mase meczacych blokad mentalnych?WyBACZYC CHCIAŁAM TEJ OSOBIE, ale i blokada na wybaczenie jest :( jak ten ktos nakłada takie blokady ?czy ktos z Panstwa mogłby pomoc ?pozdr.